0 oy
774 göst.
Aile kategorisinde tarafından
İki haftadır kaynanam bizdeydi başım gözüm üstüne her zaman gelsin kalsın. Yalan yok gitmesini de istemedim hiç. Ama biz eşimle bu süreçte birbirimizin yüzüne bile bakmadık. Kanka olduk bildiğin. Geçen pazara gittik de eşim diye kaç zamandır elini tutmamışım. Birlik oturunca aradaki muhabbet sıcaklık nasıl oluyo biz yapamazdık herhalde diye düşünmeye başladım. Zor değil mi ya bide geçen biri yazmış kaynımda evlenecek hep birlikte yaşıyacaz diye hiç oluru yok gibi geliyo bana

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz altlı üstlü oturuyoruz ama ayrı degiliz her misafir geldiginde ya çağırıyorum yada ben aşağı iniyorum sürekli herşeyden dovustugumuzden de sevistigimiz den de haberleri oluyor artık girtlagima kadar geldi burdan bı an önce taşınmak istiyorum 3 sene oldu ben 3 senede psikolojik olarak çöktüm son postuma bakarsan anlarsin
-Reklam-
0 oy
(97 puan) tarafından
Dün 6 saat durdu kafamda filler tepişiyor halen çekemiyorum artık 
0 oy
(13,172 puan) tarafından
7 ay oturduk ama hep odada mesela sarilirdik felan yani birlik oturmak kadar zor birşey yok 
0 oy
(46 puan) tarafından
Valla cnm şuan  psikolojimi  bozdular mayhoş mayhoş  geziyorum  evde çok zor oturmak gerçekten   eşimle  bile oturup konuşamıyoruz baş  başa   kolay değil 
0 oy
(11,510 puan) tarafından
Hep bir oturur el ense oynarlar artık dip dibe olsun ama kapısı ayrı olsun aynı evde yaşamayı ben anlamıyorum ben haftada bir gidiyorum kaynanamgile gün içinde eşim eve girmez zaten işlemekten akşam da yabancı gibi konusmuyoz bile :D
0 oy
(7,403 puan) tarafından
Zor bacım zorr ben kısmen birlikte yaşıyorum ama o bile zor kavga bitmiyo eşini dolduruyolar hizmetçi konumuna geliyon ozelin kalmiyo çocuğunu istedin gibi buyutemiyon ,sevmiyon 

Anlatıyımi daha:)))
0 oy
tarafından
Ben kendi evimizdeki gibi davranamiyorum ama ona yakın davranıyorum,ay kocamdan uzaklasamam valla,araya soğukluk girdi mi bidaha düzelmez belki,alışkanlık olur,çok duyuyorum böyle olanları. O yüzden sen de öyle davran

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 749 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 178 göst.
8 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nagiiiss (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 612 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 267 göst.