0 oy
265 göst.
Aile kategorisinde (497 puan) tarafından
4 yıldır beraberiz seneye inşallah ev yapılacak kaynanamin yanında aşırı rahatım yatıyorum uzanıyorum gayet rahat da konuşuyorum herseyi söylüyorum ne bilim alıştım herhalde önceden yanında saçımı acmazdim şimdi açık dolaşıyorum siz nasılsınız yani yaptığım bence normal bisey sizce?

13 Cevaplar

0 oy
(4,390 puan) tarafından
ne mutlu sana valla 
(497 puan) tarafından
Niye ki canım iyi bisey mi yani
(4,390 puan) tarafından
hemde aşırı iyi
-Reklam-
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Kaynanam uzak ama ayni sehirdeyiz gene evime gelir gider oyle cekindigim sakindigim bi durumum olmadi zaten kaynanadan cok anne gibi oglu okuz ama allahtan kaynanadan yana yuzum guldu :)
(497 puan) tarafından
Ahahahahha Allah mutlu etsin
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Yakın değiliz ama ben ona gidince o bana gelince de çok rahatım yatarım kalkarım o da bende öyle sağolsun anne kız gibiyiz
(497 puan) tarafından
Ya bence de öyle olması lazim zaten
0 oy
(803 puan) tarafından
Bitlik değiliz altli üstlü oturuyoruz ben memnunum zaten bizimkiler kıyafete karışmaz nereyebgittin naptin hesap sormazlar
0 oy
(2,316 puan) tarafından
Araba ile 15 dakika uzaklıktayız, çenesi çoktur. Yola getirmem uzun sürdü artık yapmıyor. Ayda 1 anca giderim. Oda bana 2 3 ayda bir gelir:)
0 oy
(1,386 puan) tarafından
4 5 saatlik uzağımda ben hiç rahat değilim onlarda ama kendisi bize gelince şalvardan rahat 
0 oy
(11,399 puan) tarafından
Birlik veya yakın değiliz henüz seneye bizde tasincaz Allah nasip ederse haftalik gidiyorum saçımı açmak değil ama düzeltiyorum yazmayı uzanıyorum yanında tabi oda uzanmış olursa
0 oy
(12,732 puan) tarafından
Bende 15 dklık mesafede oturuyorum hemen hemen her gün ordayım 

Annemin yanında nasılsam oyleyım Allah ondan razı olsun 

Yakınından ev arıyorum 4.5 aydır 
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Desene sen zorlanirsun ayrılınca 
(497 puan) tarafından
Niye ki
(6,672 puan) tarafından
Alismmisin varlığına tek kalınca sıkılırsn
(497 puan) tarafından
Yok yok kafamı dinlerim yaaa istemiyorum zaten yakin olcak
0 oy
(229 puan) tarafından
Karşılıklı sitelerdeyiz hergün gelir bana kendi annem nasılsa aynı benim için iki arkadaş gibiyiz hiç çekinmem çok büyük destekçim 
0 oy
(7,050 puan) tarafından
Maalesef altlı üstlüyüz ve hiç rahat değilim keşke uzakta olsaydım. 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Diken üstündeyim ayda yılda 1 gideriz ama daha evinden su içmedim 
0 oy
tarafından
Biriz rahat değilim normal pijama bile giymem yanında hatta bir kere pijama üstüne tunik saçım acıktı kaynanam gelin gibiydi boğazı falan kapalı yelek çorap hepsi tam takır eşimde dedi hanginiz gelin belli değil sjsjsj o öyle olunca ben rahat giyinemiyorum inşallah bende bu sene ayrilacam
(497 puan) tarafından
Aman olmuyo ya ne olursa olsun bu zamana kadar tartışmalarla geldik Bi hayırlısıyla ayrılsaydik
tarafından
Amin inşallah sen kesin ayriliyorsun benimki daha belli değil ama bu yaz eşim karar verecek bakalım
(497 puan) tarafından
Neyini karar vercek acaba siz Bi ailesinin artık herkesin kendi evi düzeni olması lazim ya bunu niye anlamıyorlar madem analariyla oturmaya meraklılar bizi niye bu duruma mecbur tutup evleniyorlar herkes gibi bizimde sakinliğe kendi düzenimiz kurmaya hakkımız var
tarafından
Babası yok anne tek o yüzden eşim bir oturalım dedi ben tokiye başvurdum martta sonuçlanacak eğer çıkarsa ev tamamlana kadar kaynanayla yasayacam eğer çıkmazsa ya başka şehir yada şuan kaldığımız şehirde ev ariyacaz bu sene baya kavga etti eşim ailesiyle oda ayrı eve çıkmak için can atıyor hiç birseyim yok herseyi sıfırdan alacağım malum fiyatlar Tavan şuan birikim yapıyoruz tabi dediğin gibi ama gel birde onlara anlat anlamak istemiyorlar sanki biz onların ailesine düşmanız herkes ayrı olsa daha huzurlu mutlu yuva olur herseyin hayirlisi
(497 puan) tarafından
Aynen öyle ayrı olunsa ne kadar iyi olunur

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 713 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.
8 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nagiiiss (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 612 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu