0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kızlar geçen bir tane arkadaş link atmıştı yardım için yardım almak için ben de başvurmuştum WhatsApp'tan bana mesaj geldi başvurunuz onaylanmıştır dedi IBAN numaramı istedi ve ben de dedim kendime ait IBAN numaram yok dedim direkt engel aldım arkadaşlar dolandırıcılar  bu hatayı yapmayın sakın
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
(10,411 puan) tarafından
İbandan ne yapabilirler ki
tarafından
neymiş ıban numaranızı daha önce bizden yardım aldınız mı almadınız mı bide Bir de yardım parasını size göndereceğiz sıkıntı olur mu olmuyor mu onun için alıyoruz IBAN i
-Reklam-
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Vay şerefsizler 
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Tabi dolandırıcı

tarafından
Ayn kızlar bende denedim ztn yok deyince profilde giti engelde atıldı bana
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ortalık dolandırıcı kayniyo
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Canm artik herkez dolandirici olmus beni vodafone netten bile aradilar sozlesmeniz bitmis yeni tarifemiz bu filan diye tamm dedim dijiturk hediyemiz kurulumu icin gelecek kisilerle iletisime gecin iletisim linki gonderiyoruz dedi ben direk vodafone musteri hizmetlerini kendim aradim tarifem filan varmis dolandiricilarmis vodafone netle is birligine girdik ses kayitlari alindi onlar tarafindan dusun yani benim annem babam olsa kesim inanmisti cok inandiriciydi cunku
tarafından
Ayyy Allah kimseyi bunların tuzağına düşürmesin köpekler yaa
0 oy
(421 puan) tarafından
Ben zaten dedim dolandırıcılar bu zaman da kim kime karşılıksız yardım eder diye o arkadaşta tutturdu yakınıma yardım ettiler vs vs diye salladı burda 
tarafından
Evet yaaa:-D:-D:-D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 161 göst.
26 Şubat 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,476 cevap

34,777 kullanıcı

...