0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde (108 puan) tarafından
Aranızda kullanan varmı 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tanıdığım biri kullanmış 8 kilo vermis 1 ayda . Oğlum 6 aylık cesaret edip de alamadim
(108 puan) tarafından
Bende cesaret edemiyorum bide diyet yapmış mi acaba
tarafından
Yok çay yedirmemis zaten.  Ben kızımda bitki çayı kullandım çocuğun karaciğer enzimleri yükselmişti.  Şimdi memeden kesene kadar kullanmam artık
(108 puan) tarafından
Hamile iken yada emzirirken kullanmamak daha doğru zaten
-Reklam-
0 oy
(119,326 puan) tarafından
hic kullanmam ben hani nane limon bile icemem
(108 puan) tarafından
Anladm canm
0 oy
(245 puan) tarafından
Ayy valla ben 8 ay önce almıştım çayını ve jelini. Sadece 1 sefer jelini kullandım. Ürünler geldikten sonra hamilelikten şüpheleniyordum o yüzden çayı filan hiç açmadım. Yani hamileymisim zaten hamilelere ve kalp hastalarına yasak zaten. Şimdi de öyle bekliyor doğumdan sonra da kullanır miyim bilmiyorum kullanamazsam anneme vercem ben de. 
(108 puan) tarafından
Çevrende kullanan fayda gören varmı peki canım
(245 puan) tarafından
Komşumun ablası kullanmış baya zayıfladı demişti. Onun dışında yok. Bu instagram da filan yorum yapanların 10 15 kişiye mesaj atıp sormuştum gerçek mi değil mi acaba diye herkes güvenebilirsin şöyle böyle diye yazmışlardı bir cesaret almıştım ben de
(108 puan) tarafından
Hm anladm canim
0 oy
(122 puan) tarafından
Canim geçene kullandım ağzını çok kurutuyor o sırada zaten suyu içiyorsun bnde iştah im kapanmıştı tam bir kavonozda 9 buçuk kilo vermiştim doğum yaptıktan sonra yeniden Alaçam yine sistim
(108 puan) tarafından
Zararı varmı acaba
(122 puan) tarafından
Bende zararı olmadı canim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 75 göst.
23 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Melikeee_ (247 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 239 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 153 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mrcn06 (50 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı