0 oy
116 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (31 puan) tarafından
Kızlar nette bir kadın benim bebegim bebekken sarılık geçirmişti 18 ay asiisidna havale gibi şeyler gecirdi hipatip a asisi sarılık gecirenlere yapılmıyor gibi şeyler yazmis benimde bebegim sarılık gecirmisti şimdi 18 ay asimiz geliyor siz ne diyorsunuz 

4 Cevaplar

0 oy
(2,593 puan) tarafından
bebeklerin büyük bir çoğunluğu sarılık oluyor canım alakasını anlamadım 
(31 puan) tarafından
Öyle.yazmis kadın
(2,593 puan) tarafından
yenidoğan bebeklerin neredeyse hepsi sarılık yaşar benim oğlumda da oldu 18. ayda aşısı yapıldı ama bir problem olmadı
-Reklam-
0 oy
(4,447 puan) tarafından
Sen yenidogan sariligindan bahsediyordun o bebekte fazla bilurubin biriktirmesinden dolayi olusuyor hepatit a virus kaynaklidir 
(31 puan) tarafından
Sende baktinmi o kadının yazdiklarina
(4,447 puan) tarafından
Hangi kadın
(4,447 puan) tarafından
Yok canim oyle birsey yok
0 oy
tarafından
Bebekken uzayan sarilik yaşadık geçen ay yapıldı 18 ay aşısı bir sıkıntı olmadı çok hafif ateş ve huysuzluk oldu o kadar 
(31 puan) tarafından
Bizde yaşadık sarılık bebekten nezaman geçti sarılığı
tarafından
Bizim kan grubumuz farklı kızımın ilk doğduğunda zaten sarılık varmış ama küveze gidip antibiyotik tedavisi aldığı için ortaya çıkmamıştı 5 günlükken küvezden çıktı o zaman başladı zaten 7 günlük de iyice sapsarı oldu şöyle böyle 40 günü buldu tamamen iyileşmesi
0 oy
tarafından
Bahsettiği sariklila senin bebeğinin geçirdiği sarılık farklı canım 
(31 puan) tarafından
Nasıl.farkli biraz acarmisin
tarafından
Canım virüsünü kapmış sanırım onun bebeği yeni doğanlar karacgigerde biriken fazla biliburin adlı madde var onu atamaadiklari için sarılık oluyorlar zamanla attikcada renkleri aciliyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 98 göst.
7 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine buzlu (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 134 göst.
5 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevcanyurdada (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
14 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alparslanın annesi ❤ (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 191 göst.
5 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde dertlerderya (3,836 puan) tarafından soruldu

379,479 soru

11,359,844 cevap

34,838 kullanıcı

...