0 oy
143 göst.
Aile kategorisinde (182 puan) tarafından
Ya delircem bu yabanci ulkelerin hic akli da yok hamile oldugumu ogreneli nerdeyse 1 ay olcak tahminlerime gore 2 aylik esim gecen hafta aradi 10 subat persembeye vermisler ama esim sonradan yanlis anlamis ayı buhun hidaha aradik simdide 10 mart diyorlar ve kan tahlil hic birse yaptirmadkk oylece bekliyorum nasil ne olcak bir ay daha beklicem ve 3. Aylik olucak b3n daha hic goremicem bu arada heralde gidisimizde cinsiyeti de ogreniriz 3. Aylik olucak cunku 

6 Cevaplar

0 oy
(765 puan) tarafından
1ayda benden olsun 16 haftalıkken git cinsiyetide öğren ahaha
(182 puan) tarafından
3 aylikkeb ogrenilmiyormu :D
(765 puan) tarafından
Garanti olsun ben öğrenmeme rağmen yinede garantici olmak için 24haftalik detaylı ultrason zamanını beklemiştim odasını eşyalarını almak için
(182 puan) tarafından
Nasi dayandin yaaa
(765 puan) tarafından
Valla dayandım :D zaten erken alsanda hepsi kenarda duruyor bide kız diyor erkek çıkıyor erkek diyor kiz çıkıyor ben garanticiyimm :Ddd
-Reklam-
0 oy
(35 puan) tarafından
Türkiye'nin en güzel özelliği sağlıkta erişimin kolay olması sanırım. Çok berbat bi sistemmis gerçekten bi sürü risk var düzenli takip edilmen lazım. İlk 3 ay 2 haftada bir kontrol oluyo normalde. Allah yardımcınız olsun
(182 puan) tarafından
Heee ya hic kan felan da almadilar bakicaktim betam nasil ilerliuor felan cildircam ya
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Yabancı ülke derken nerdesiniz. 
(182 puan) tarafından
Evett burda inan hic birseu yapmiyorlar en basitinden bi disin cekilmesi gerek randevu yok diyip insanlari mahsur birakiyorlar veya kalple ilgili bi rahatsizligimiz varsa 4 5 ay sonrasins randevy veriyorlar eger 4 5 ay icinde olursek bunlardan onlar sorumlu degiller bebek 3 aylik kan vs hic bise ostemediler belki ben dis gebelik yasiyorum veya baska bisey bunu ogrenmeleri lazim di
tarafından
Şuan burasıda aynı canım hiç merak etme kovid yüzünden asla asla asla randevu yok
(1,850 puan) tarafından
İlk 3 ay gebelikte çok önemli insana verilen değer bukadar demekki Allah yardımcınız olsun
tarafından
Ama burda özel hastanelerde yer bulursun tabi devletler sıkıntı
(182 puan) tarafından
Yurr disinda yasiyoru. Melekleeivar
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Burdada 15 gün sonrasına randevu vermiyolar 
(182 puan) tarafından
Neresi orasi
(3,282 puan) tarafından
İstanbul
0 oy
tarafından
Hangi ülke bilmiyorum ama ben hiç böyle bir sorun yaşamadım. Çok kafana takılıyorsa git acilden ağrım var de kontrol etsinler. Sonra da randevuya gidersin. 
(182 puan) tarafından
Agrim olmadigi anlasilinca ne olcak peki bu arada fransadayim
tarafından
ne gibi nereden anlaşılacak ki. hamileyim kasık ağrım var kontrol edilmesini istiyorum diyeceksin. ultrasonla bakacaklar. gerekirse idrar kültürü alacaklar. o kadar.
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Eltim almanyada 3 kere ultrasona sokuyorlarmis canim dr goruyormus ayda bir ebe soruyormus sonrasinda

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 323 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mina (2,613 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 153 göst.
17 Ekim 2023 Aile kategorisinde Papatyasever (3,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
20 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde guzelbirkizannesi (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,014 göst.
10 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,536 cevap

34,831 kullanıcı

...