0 oy
1,059 göst.
Diğer kategorisinde (290 puan) tarafından
Kızlar Denizbank’a başvuru yapmıştım da sınava çağırmışlar bilemiyorum tesettürlüyüm acaba çalıştırıyorlar mı bazı bankalar malesef ki böyle seyleri sorun yapıyor bi fikriniz var mı hiç Denizbank da gördünüz müü

10 Cevaplar

0 oy
(15,311 puan) tarafından
Ben zannetmiyorum ama bilgim yok malesef
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bunu sorun yapan yerlere acayip sinir oluyorum. Ben açık biriyim ama böyle bir ayrimdan nefret ediyorum
(290 puan) tarafından
Malesef bu devirde halen kapalı açık ayrımı :(
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Kıyafette sikinti oluyordu onceden şimdi bilmiyorum diz ustu etek falan gomlek ceket giyme zorunlu.

Ama eskiden ozel banka ya
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Kız kardeşimi garanti Denizbank bi banka daha aramıstı adını hatırlamıyorum şimdi kapalı diye almamıslardı 
(290 puan) tarafından
Bende geçen yıl garanti online mülakatına girdim çağırmadılar belki de tesettürden dolayı Denizbank’ta bence sorun eder ama yine de denemekte fayda var
(1,101 puan) tarafından
Canım kardeşimin lisedeyken staj yaptıgı yer uni yi bitir gel basvur hemen alıcaz dedi uni bitti gitti basvurdu basını acarsan alırız dediler
(290 puan) tarafından
:( kötü bi durum insanın zoruna gidiyor o kadar okuyup böyle saçma seyler  yüzünden elenmek
(1,101 puan) tarafından
Öyle kuzu evlenene kadar magzada calıstı evlendi çocuk oldu bıraktı calışmayı
0 oy
tarafından
Cv de yazıyorsa ve buna rağmen çağırmışlarsa bence sorun etmezler ama bilemedim.
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Ya hangi çağda yaşıyoruz yarabbim ya ayrım yapıyolar resmen şahsen ben açık biriyim ama acayip kıl oluyorum şöyle ayrım yapip tesettürlü diye ayrım yapan yerleri tecrübe bilgi aldığı eğitime bakmalı görünüşe değil bence ama mallesef ki yapıyolar kendi geliştirememişler bana göre bu tarz ayrım yapan insanlar...
(290 puan) tarafından
Değil mi yani benim mantığım almıyor açık çalıştırsan ne kapalı çalıştırsan ne önemli olan o işi yapabilecek donanıma sahip kişileri çalıştırmak .
(1,314 puan) tarafından
Kesinlikle önemli olan bilgisi işi yapabilmesi görünümün ne önemi var ki taksiline eğitimine tecrübesine donanıma bilgisine bakması lazım ama mallesef kafaları basmaz bu tarz düşüncedeki insanlarında bana göre
0 oy
tarafından
direkt arayıp sorsan 
(290 puan) tarafından
Bilmem ki nasıl sorulur
tarafından
deniz bank müşteri temsilcisi arasan az çok bilgi alırsın bence
0 oy
(373 puan) tarafından
Hiç tesettürlü banka çalışanı görmedim kuzum ama hayırlısı
0 oy
(3,794 puan) tarafından