0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (2,423 puan) tarafından

Kızlar 32 haftalık oldum aşırı tahammülsüz m yani herseye karşı. Kızımda 3 yaşında. Yerine göre huysuz Bi çocuk ve ağlaması fazla ilgilenmeye çalışıyorm sürekli ama hep bisiler istiyo hiç durmuyor. Bende kızıyorum arada bazen çok bunalıyorm. Oda haklı kış hastalık derken eve kapandik. Bazı günler kendimi iyi hissediyorum. Bazı günlerde her yaptığına kızıyorum sonradan çok üzülüyorm.  Bu nedenle oda bana bazen babamı istiyorm vs işte babaneme gitcem falan diyo ( kaynanam üst katta ) hergun gidicem  diye atiyo kendini yerlere. Kardesi olunca düzeltebilir miyim bu durumları sizler nasıl bir yol izlediniz sıkılmasın diye ne tur etkinlikler yapıyorsunuz. Özellikle ufak bebeği olup hamile olanlar neler yapıyorsunuz :(

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
İki bebeğim yok ama bence doğumdan sonra daha da zorlanırsın çünkü iş yükün de artacak. Bu süreçte eşin ya da kayınvaliden bence sana destek olsun her anlamda.
(2,423 puan) tarafından
Kuzum normalde sabırlı Bi insanım me etkinlikler ne oyunlar hazorlar oynardık. Ama son ayların vermiş olduğu Bi ağırlık var sanırım:(
tarafından
eminim öyledir ama küçük gelince de iş yükün artacak ağırlığın bitecek ama yorgunluğun ilgi isteyen bebiş sayısı artacak. Büyük de seni isteyecek doğal olarak küçük de. O yüzden birileri yardımcı olursa sana büyük çocuk da etkilenmez senin de sabrın olur oyun oynarsınız vs.
-Reklam-
0 oy
(619 puan) tarafından
Tahammülsüzlükten ziyade yorgun gibisin canim ya. Bence günde bir kac saat kaynana gitsin sende agirlasmissin uzan dinlen. Kendine vakit ayır. Hem dinlenirsen cocugun gelince onunla daha iyi ilgilenirsin

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 559 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Buu18 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 258 göst.
15 Nisan 2021 Aile kategorisinde Eestc (18 puan) tarafından soruldu

378,787 soru

11,337,516 cevap

34,800 kullanıcı

...