0 oy
69 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (449 puan) tarafından
Merhaba, bebeğim 26 aylık 2 gündür ateşi var. Dün doktora götürdük boğaz enfeksiyonu vs yok diye ilaç vermedi sadece ateş düşürücü veriyoruz sürekli. Başına böyle bir olay gelen oldu, ateş kendiliğinde düşüyor mu? 

5 Cevaplar

0 oy
(449 puan) tarafından

En İyi Cevap
Arkadaşlar, 3 gün ateş düşürücü verdik ve gerçekten geçti, bir şey olmadı

Bilginize 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Diş döneminde çok yaşadım bu durumu düşüyor canım merak etme kontrol et sürekli 
0 oy
(319 puan) tarafından
Kiz bende ilaç taraftarı değilim hiç. Kaynana baskı yapıyor ver ilaç falan filan verdim diyorum vermiyorum geçiyor bi iki güne sadece ateş dusurucuyle 
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Bir iki sefer oldu neden oldu anlamadım çıktı indi 
0 oy
(920 puan) tarafından
Kuzum valla bugünüm hastanede geçti 8.5 aylık bebeğim var ateşi var calpol veriyorum bir saat sonra yine ateş dünden beri düzeltemedik dayanamadım hastaneye götürdüm serum taktılar kan aldılar idrar testi sonuç hiç bir şeyi yok kulağı boğazıda düzgün doktor hayret dedi araştırmak istedim bu kadar şeyi bir şey çıkmadı dedi bir de test alalım dedi test verdik 
(449 puan) tarafından
Doktor bazı üst solunum yolu hastalıklarında bakteriler böyle ateş yapabiliyor dedi
(920 puan) tarafından
Yaaa hayırlısı ile bir kurtulsaydık

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 122 göst.
8 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,242 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
0 oy
2 cevap 55 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (746 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 145 göst.
8 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zelihaanne (747 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,738 kullanıcı

...