0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (909 puan) tarafından
Kizlar bir sorun olmazsa bile aliyorlarmi acaba butun hamileleri kontrolüm var ayrıntılı ultrason vakti de gelmis olacak o zaman merak ettim

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Herkes değil canım az kişiyi aliyoalr doktor yönlendirmesi gerek belirli kişileri aliyolar en fazl 7. Kzii bizim burda valla 
(909 puan) tarafından
Bende cinsiyeti netlesir diye girmek istiyorum hic bir fikrim yok doktor yonlendirrmi bilmiyorum. Canim sagol cevabin icn
tarafından
Randevu al git canım öğrenirsin ama devlette zor bulmak ya sabh erken yada mhrse üzerinden al
(909 puan) tarafından
Canim ayin 27sinde gidecem simdiden alacam zaten anca bulabilirm o güne randevu olmadan kesinlikle bakmiyorlar malesef
tarafından
Evet canım bakmiyoalr zatn  işte şimdiden bulamya çalış mhrsden talep et randevu olduğu gibi direk mesaj gelir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet alıyorlar sorun olmasına gerek yok zaten sorun varmı diye bakılıyor
(909 puan) tarafından
İnşallah aliyorlardir canım
0 oy
tarafından
Devlette perinatoloji Diye böylüm bakıyor oda riskli gebelere ben özelde detaylı yaptırdım doktor riskli bulunca kagıt yazdıda gittik
(909 puan) tarafından
Anladım canim sağolasın
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Daha önce düşük falan olduysa doktora şöyle seni yeşil reçeteye eklesin o zaman MHRS uzerinden sen girip alırsın randevuyu perinatoloji bölümünden. Ha eğer yoksa da ailede kalıtsal bir hastalık var de ne bilim tavşan dudak vs.. ayrıntılı istiyorum diye vicdanlı doktorda yaptırır 
(909 puan) tarafından
Daha once dusugum oldu kizim var 3 yasinda ayak parmakları birlesik bilmiyorum bunlari söylerim dedign gibi ins yaptırir
(1,837 puan) tarafından
Onları söylemen yeterli. Benim bir düşük bir mol gebelik vardı bir de ablamın oğlu damak dudak yarığı olarak doğdu bunlari söyledim yeşil reçeteye ekledi beni sonra perinatoloji bölümünden randevu aldım gittim canim
(909 puan) tarafından
Tamam canım sagolasin teşekkür ederim
0 oy
(920 puan) tarafından
Evet kuzum alıyorlar 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Valla beni devlet hastanesinden şehir hastanesine gönderdiler orda da almadılar ben 7 aylıkken anca girebildim detaylıya 
(909 puan) tarafından
Beni yönlendirmezler cunku dogum hastanesine gidiyorum oldugm yerde tek hastane zaten merkezdeyim bende 5.ayima girdim
(1,785 puan) tarafından
Hastanede detaylı ultrason varsa yaparlar zaten canm gonderemezler
(909 puan) tarafından
Sağol canim
0 oy
tarafından
Devlete sıra bulmak zor ama üniversiteye gidebilrsn
(909 puan) tarafından
Üniversite ye direk gitsem bakarlar mi ki canim
tarafından
Bakarlr erkndn git sıra bulursn cuzi bir miktar a özel bolumde var
0 oy
tarafından
Eğer acilse direk giriyosun doktorunun yönlendirmesiyle değilse normal muayene için ise randevu alman lazım perinatolijiye oda çok zor randevu dusmuyo benim kuzenim hemşireyi sağolsun o ayarları bana
(909 puan) tarafından
Evet bende şimdi baktım randevu hiç görünmüyor 27 sinde randevum var doktor uygun görürse girerim ins

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 99 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
6 Kasım 2021 Diğer kategorisinde GSmsl (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 45 göst.
22 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde anakiz (2,138 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 658 göst.
1 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,154 soru

11,318,171 cevap

34,765 kullanıcı

...