0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
arkadaşlar  biz 1. katta otryrz 1 haftadir bi kedi dadandi sürekli kapinin önüne gelip cok kotu miyavliyor bagiriyor sanki cocuk aglamasi gibi ilk gun cocuk agliyo sandim kapiyi az araladım iceriye girecekti hemen kapattim benim kedi fobim var kedilerden cok korkarim acamadim evdede onun yiyebileceği sut vs bsy yoktu acmidir bilmyrm 1 haftadid gelip gelip apartmani yikacak sanki cok kötü miyavliyor cocuk aglar gibi ya karşı dairede bos bizim kapida miyavlyr heralde

6 Cevaplar

0 oy
(17,809 puan) tarafından
Aynı durumu 2 haftadır yaşıyorum bende süt koyuyorm kapının önüne içine ekmek doğruyorm leyla ablam yan komşum kızdı geçen bana alıştırdjn bunları dedi yazık abla ya soğukta aç susuz dedim güldü oda et koymuş bugün bakıyoruz birlikte :) 
(193 puan) tarafından
ya vala evde bisey yoktu ben koyamadim
(17,809 puan) tarafından
Olsun bi parça ekmek bile olsa koy ama ihmal etme yazık :(
tarafından
Asenaaa önce ismine hayran :)❤️ sonra güzel yüreğinden optumnm❤️❤️❤️
(17,809 puan) tarafından
Çol kalppppp ❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bazıları kizginliga erken giriyor ama aç veya üşüyor da olabilir bir karton koyabilirsiniz iyi olur ekmek süt falan bulyon varsa onuda yiyorlar ekmekle karıştırıp suyu verebilirsiniz
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Bnde cok korkarimkediden gecen gun kayinvalidemden geldik aksam kapiti actikiceri girdik arkamizdan bi kedi daldi eve ödüm patladı bide 4.katta oturuyoruz eşim hemen cikardi ogullarimda cok korktu suan kapiyi acarken tereddutle aciyorum eve girerse yine diye
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Senin kedi benimde köpek bahçe katında oturuyorum Allah kahretsin onu camın önüne yatıyor 4 den sonra hav hav hav 3 gecedir sokakta köpek kovalıyorum kızım ağlaya ağlaya uyanıyor korkudan benim nevrim dönüyor derdi ne ben anlamadım çok şükür bu akşam gelmedi artık güna geldi kapıları falan kapadık dış çok şükür giremedi herlde kedi miyavlamasi korkutucu oluyor arada bizimde oluyor o ama başka kediye bağırıyor canım gördüm Bi kaç 
0 oy
tarafından
Çünkü üşüyor aç ve susuz bir karton ev yapın içine ekmek süt su koyun onlarda canlı canım ayy içim acıdı ya :(
0 oy
(119,344 puan) tarafından
bendede o fobi var kedi kapi onunde dursun ben evden cikamam bile

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 207 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 275 göst.
7 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 796 göst.
23 saat önce Aile kategorisinde Serappppppp (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 159 göst.
4 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bahar_6565 (79 puan) tarafından soruldu

380,213 soru

11,383,577 cevap

34,881 kullanıcı

...