0 oy
158 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (427 puan) tarafından
Merhabalar anneler kizim 15 aylik ve hem uykuya gecisi hem gece uykulari cok kotu yarm saate bir uyanir aglar oldu ac degil gazi yok yerinide tam istedgi gibi yapiyrm hazirliyrm hani bi agrisi veya bi skayeti olsa tammda oda yok ama gelin gorunki hem uykuy gecisi hem gece uykulari onuda benide mahvediyor uyku duzeni yapalim dedim 3 gundurlu iskence gbi geciyor aksmlar gece uyumadi duzenli bu saat olmus hala yatiyor naptmsa uyandiramiyrm aglayarak uyandiginda da o gun ne yemrk ne uyku ne oyun surekli aglar die pekte karisamadm esimde uyku damlalari war diyr kullansak nolurki dedi ben pek sicak bakmiyrm ama esimde onada yazik belkide elinde degil bu durum agladigina gore oda rahatsiz durumdan deyince ikilemde kaldim acaba olur mu ki sizce uygun mudur yani ne dusunursunuz bu konuda verilmeli mi ..? Bu arada dis skntimiz yok ondeki hepsini cikardi o sureci atlattik..simdiden tesekkurler

15 Cevaplar

0 oy
(988 puan) tarafından
Babynight kullanıyorum ama cok fazla etkisi olmuyo 8 aylık
(427 puan) tarafından
Ben o kadr erken kullanma tarftari deglm o zamanlar iyiydide simdi almis basni gidiyr
-Reklam-
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Bay bay night aldım işe yaramadı yani ben yanidim ilaç sadece uykuya geçiş iicn kolaylaştırır.

Gece uykusu ve kalitesi maalesef düzelmedi
(427 puan) tarafından
Off yaa nasil olcak byle
0 oy
(4,285 puan) tarafından
20 aylik kızım gece düzgün uyumaz sabahta yedide geri kalkti suan çizgi film izliyoruz;)))
(427 puan) tarafından
Napacaz bnlarla byle :(
(4,285 puan) tarafından
Valla elbet gececek sabriyla vakit geciriyorum varkliklarina şükürler olsun yeterli hasta olmasinlarda
(427 puan) tarafından
Cok sukur canm elbette bunada cok sukur
0 oy
(13,033 puan) tarafından
Yok hiç birşey vermedim papatya aldım icireyim diye daha kötü oldu :D
(427 puan) tarafından
:) bizim gbi olmus desene
0 oy
(44,714 puan) tarafından
İkisinede hiç vermedim öle seyler
(427 puan) tarafından
Uykulari nasil
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Melisa veya rezene cayı uyumadan önce biraz içirin uykusunu getirebilir alerjisi yoksa canım. O ilaçlar pek işe yaramıyor cünkü
(427 puan) tarafından
Papatya cayini onermedi doktor bobrekte sknti cikiyr snra cogu kisi yapiyr ama tawsiye etmem dedi
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Valla bacım benim bacılar bay bay kullanıyor ama ben tereddütluyum o konuda organikte olsa ilaç sonuçta onlar memnun
(427 puan) tarafından
Bnde onu diyrm iste ilac neticede
(4,430 puan) tarafından
Melisa çayı iç bence birazda ona ver damladan daha iyi
(7,447 puan) tarafından
Bay bay ilaç değil arkadaşlar bitkisel içinde papatya Melisa ıhlamur var katkı maddesi yok tanıdık doktora da eczacıyada sordum uykuya geçişi kolaylaştırıyor nasıl biz yetişkinler bitki çayı içiyorsak o şekilde..eğer ilaç olsaydı tüm gece uyumasını sağlardı bayıltmıyor uykuya geçişi rahatlatıyor daha huzurlu uyumasını sağlıyor ama gece uyanmıyor diye bişey yok
(427 puan) tarafından
Denemedim hic melisayi temin edip denesem mi acaba
(7,447 puan) tarafından
Bitki çaylarında oran çok çok önemli fazla verirseniz sıkıntı olabilir zaten bu damlanın içinde de Melisa var
0 oy
(245 puan) tarafından
Çocuk bu ve daha çok küçük ağlayabilir oda rahatsız bu durumdan diye uyku damlası mi vereceksiniz ne kadar sağlıklı. Belirli bir yasa kadar düzenleri olmuyor çok zor oluyor herkes yaşıyor. Lavanta yağı deneyin icirmeyin tabi de yastığının altına 1 damla damlatsaniz o rahatlatır 
(427 puan) tarafından
Denedim onuda ama olmadi bnde cok istemiyrm ama aklimda karisti
(245 puan) tarafından
O zaman biraz daha sabır düzenine girinceye kadar
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Sabah uyumamasi lazim  canim once ona alistir sonra gece uykusu duzelir
(427 puan) tarafından
Gunduz uyutmasam aksama dgru 5 ten snra bi uyku yapiyr yarim saatlik uyanip gece 2 ye kadar oturuyr
(2,016 puan) tarafından
Sabah erken kaldir bide oglen uykusu uyut aksam daha rahat uyuyacak emin ol
(427 puan) tarafından
Herkes emdigi icin sk uyaniyr diyrlar onceleride emiyrdu ama Bikac saate uyaniyrdu simdi yarim saatte bir uyanir oldu :(
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Baybay night verdi doktor işe yaramadı oğlum iki ay boyunca sabah 5 civari uyur 8 gibi uyandırdı 

Doktor oğlumu hala baslatti bir ay olacak başlayalı çok şükür yarabbim uyuyor  eskiye göre 
(427 puan) tarafından
Anladm canm insallah sizde fayda yaaptlr bnde kararsizm
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Bay bay damla aldim 8 aylikken 1 ay kullandim ama oda uykuya gecisi kolaylastiiriyor uyutmuyor yani yine kalkiyor ama surekli degil 2 3 saate bir geri uyyor onla rahatvetmistik baya 
(427 puan) tarafından
O zaman bosuna niyetlenmeyeyim ben hic
0 oy
tarafından
Uyku saatleri nasıl canım 

Uyku saatini mi degistirsen bir düzene soksan 

Benim ikizler 1 buçuk yaşında sabah 8 de kalkıyorlar 12 de öğlen uykusu 2 saat 

Akşamda 9 da yatarlar hiç zorlanmam uyuturken falan hemen uykuya geçiyorlar bu yöntemle benimkiler gece de 1 2 defa uyaniyorlar süt veriyorum ellerine kendileri yer işi bitince atar tekrar uyurlar 

Bende çok çektim uyku düzeninden gündüz 2 defa uyuttugumda hem gece uyumuyorlardi hemde akşam 11 bucuga kadar uyumuyorlardi
(427 puan) tarafından
Gunduz tek uyku yapiyr canm ve 1 2 rahat yatar
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Uyku düzeni olmadığı sürece hiç bi şey fayda etmez o damla sadece uykuya geçişini kolaylaştırır önce uyku düzeni oluşturman lazım 
(427 puan) tarafından
Yaptim ama basaramadik o kabul etmedi gun boyu uyutmasam gecede uyumaz inat bi yapisi var
0 oy
tarafından
Emiyor mu.oglum gece elli defa uyanırdı. Memeden kesince duzeldi cok şükür. Şimdide kizim basladı sabah saatlerine kadar uyumaz. Ama hicbirsey vermedim. Keske bi cozumu olsa
(427 puan) tarafından
Emiyor bacim daha kucuk die kesmeyi dusunmuyrm
tarafından
Bende uykusu icin erkenden kesmedimki 2 yasini doldurmasina 2 ay kala kestim. Yinede uyku icin degil hamile olduğum için kestim
(427 puan) tarafından
Anladm canm srnn icin uygun olan neyde onu yapmissin neticede
0 oy
(119,348 puan) tarafından
hic bisi vermedim
(427 puan) tarafından
Uyku duzeni nsil
uyku egitimi alana kadar berbatti
(427 puan) tarafından
Egitimi kendiniz mi yoksa destek alarak mi yaptniz acaba
destek aldi esim verdi egitmenle
(427 puan) tarafından
Benm imkanim yok egitmen tutmak icin

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 166 göst.
20 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneyim anne (466 puan) tarafından soruldu
0 oy
74 cevap 1,048 göst.
0 oy
3 cevap 100 göst.
3 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 168 göst.
2 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Papatya43 (524 puan) tarafından soruldu

380,275 soru

11,385,718 cevap

34,885 kullanıcı

...