0 oy
313 göst.
Aile kategorisinde (150 puan) tarafından
kizlar kac zamandir düşünüyorum esimle kavga edince hemen sinirleniyorum ve dememem gereken seyleri diyorum kendme emgel olamiyorum ben gibi olan varmi kendmi nasil duzeltecem hic bir fikrim yok nasil  duzeltebiliim kendimi bana akil verin buarada ters konusacak olan basta yazmasin nezaman post acsam birileri ille catiyor

26 Cevaplar

0 oy
(1,309 puan) tarafından
Ne söylersem söyliyim zaten hatasını anlamıyo o yüzden kendimi hiç yormuyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla bendede ayni sknti varr dinlememmm   anlamammm   susmammm :)) seninn posttymmm belki bana da  yardimci olurrlar derki kocam ben gdym senn  tek kal rahatlaa gondermemmn illaki yanimda durcakk onaa  saydırcm
(150 puan) tarafından
bnde postu paylsgdmi unutmusum vala ins duzelirz
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Onceden bnde oyleydim mesela yemk yaptnmi dese ne varsa onu yiyecz diyip tersliyodm snra aklimda bi şimşek ckti :D bu ne zmn bna sinirlnse aşkım hayatim kocacim diyom adam şok geciriyo tabi evliligimz boyunca duymadigi için o o şoku atlatana kadar siniride geciyo zaten her kavgada hic demedgm kelimeleri diyom :D benim adam şok
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Asla ağzıma geleni saymam, saygı çerçevesinde tartışırım. Aynı şeyleri onun bana yaptığını yapacağını düşünerek hep sakın kalırım. Küfür hakaret ota böceğe sinirlenme bağırmaya gelemem. Kendime nasıl davranmasını istersem onada öyle davranırım. Kocada olsa herşey saygıyla. Bi saat sonra unutacağım bir konu için kalbini de kırmam. İlla ki kavgalar tartışmalar oluyor, gözümüz dönmesin yeter ki. Yani eşini seven onun duygularına da önem verir diye düşünüyorum. 
(3,826 puan) tarafından
Işte bu ben
0 oy
tarafından
Bende eskiden öyleydim ve karşımdakinin eşim olduğu hatta ve hatta benden büyük olduğunu bile unutup neler neler sayıyordum, ama zamanla bunun bana yakişmicagini kendim de gördüm . Şimdi ne olursa olsun susuyorum belli bi süre sonradan o sakinleşince yüzüne bir bir vuruyorum konuşarak hem daha haklı oluyorum 
(299 puan) tarafından
Bu kesinlikle çok mantıklı
(150 puan) tarafından
ay bnde susuma calsyrm ama yapamyrm aslnda okdr ileri gitmek istmyrm
0 oy
(9,604 puan) tarafından
Ben asla sakşnleşemem hırcımı alamıyorum diye daha da sinirlenirim 
0 oy
tarafından

Bazdn bende soyluyorum kiziyorum ,bazende amannn hic ugarsamm diyorum:))ama ikimizde kirici seyler demeyiz birbirimize

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bende böyleyim:DDD
0 oy
(3,730 puan) tarafından
İlk evlendiğimde bende öyleydim asla küfür hakaret etmem ama herşeye sinirlenir bağırır çağırırdım zamanla alıştım bide eşim de gururludur kolay kolay geri adım atmaz o yüzden bende cesaretli olamam onu kaybetmekten korkarım sanırım sizde öyle bi durum yok
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Nedense ben bu durumlarda sadece susuyorm hic konusasim bile gelmiyor konu kendi kendine kapanıyor
0 oy
tarafından
Ben hep  sakinim kiz
0 oy
(619 puan) tarafından
Baktim kavga büyük kendimi tutamayacam kendimi mutfaga kitlerim alirim elime bezi mutfak dolaplarına girişirim. 

Sende bi kac dakka sustur kendini derin nefes ql canim. Laf cikinca geri alinmiyor derin yara birakiyo malesef
0 oy
(2,912 puan) tarafından
Ya bende tam tersi baktım sinirleniyorum ağlamamak için başka odaya gidiyorm ertesi gün evin içinde msjlasiyoruz :)
(150 puan) tarafından
ay keske bende aglayabilsem
0 oy
tarafından
Ben sakinimdir gergin olan esimdir pek de kavga etmeyiz eşim gerilincede pek aldırmam kavgada çıkmıyor o yüzden 
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Esiniz de sayiyor mu benim esim de sinirli kavgada söylediğim söz iyiyken geçerli değil diyor :)
0 oy
(7,411 puan) tarafından
bagırmadan sınırımı atamdan yok olmuyo ıcıme atınca daha cok sınır kırızı gecırıyom
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Amaann onunla mi ugraşacagim diye düşünüyorum cevap bile vermiyorum bi süre konuşuyo sonra susuyo zaten
0 oy
(940 puan) tarafından
Yanlis kalarak 
0 oy
(850 puan) tarafından
Eşimde bu durum vardı, baktım sinirli olduğunda kendini kapatıyor ne desem anlamıyor ben başka yere gidiyorum nasıl olsa farkedeceğini biliyorum, o da aynı şekilde yapmaya başladı sonrasında..biz baktık hararetlenecek başka yerlere çekiliyoruz..zaten ben sinirlenmekten ziyade kırıldığım için kenara çekiliyorum..
0 oy
(3,205 puan) tarafından

"Eşiniz kızgın iken, siz sakin olun. Biriniz ateş iken,diğeriniz su olmalı.. 

Hz.Ömer (ra)"

Bu söz beni sakin tutar

İlgili bir soru bulunamadı

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,861 kullanıcı

...