0 oy
255 göst.
Diğer kategorisinde (141 puan) tarafından
kizlar ince yazlk ama uzum kollu.lohusaligimla usurmuyum hastanrde yoksa daha kalin takim mi aliyim yanima bilemedim sizce 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hırka al üşürsün kış günü
-Reklam-
0 oy
(3,684 puan) tarafından
Uzun kollu kalın hırka al yanına olmadi
0 oy
tarafından
Çok mu inca hastane sucak olur ama yanına hırka al birtane hemen üstüne giyersin
0 oy
(17,817 puan) tarafından
İçlik giy içlik önemli :) 
0 oy
(9,623 puan) tarafından
Üşürsün alnyanına  ne olur ne olmaz 
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım bende ince aldım o kadr kalinda insan rahat edemez yanıma hırka Alicam usudugmde giyerim
0 oy
(619 puan) tarafından
Temmuz sıcağında kisa kolluyla yatiyordum. Doktorum geldi canim benim sen lohusasin giy yelegini cami kapatin arada havalandirin. Çoraplarını giy bi hastalanirsan 40 gun kendine gelemezsin demişti. O kqdar iyiydi ki devlette yaptım hemsiresi hasta bakicisi doktoru Allah hepsinden razı olsun. Hep karşımiza iyi insanlar cikarsin.

Logusanin vücudu cok hassas oluyormus canim. Dikkat et al yanina bi kac para
0 oy
tarafından
Üşürsün yanına bi hırka al ameliyathane zaten soğuk oluyor çıkınca bi süre üşütme tutuyor insani
0 oy
(116 puan) tarafından
Sezeryan olacaksan titrersin canım normal doğum yapmadım bilmiyorum ama 2 sezeryan oldum en son 7 ay önce temmuz ayında ameliyattan çıkınca 3 kat battaniye örtüler üstüme öyle ısındım ameliyathaneler çok soğuk oluyor yanında kalın bisiler çorap patik bulundur canım her ihtimale karşı 
(443 puan) tarafından
Hadi ya cidden mi?Benim de 2 hafta sonra doğumum insallah.Pijamalarim uzun kollu ama mevsimlik.Arkadaslarima güvendim biraz fotolari hep askılıydı valla kış günü.Hastane çok sıcak dediler.
(116 puan) tarafından
Hastane sıcak oluyo evet ama ilk çıktığınızda doğumdan ısınmak çok güç oluyor bana temmuz ayında 2 kat çorap giydirdiler üstüme 3 battaniye birkaç saat sonra kendime geldim sonra bende askılı gecelikle falan durdum herkes bir olmaz tabi ama tedbir almakta fayda var
(443 puan) tarafından
O zaman bir hırka alırım üşürsem giyerim artik
0 oy
(141 puan) tarafından
kizlar tek tek cvp veremedim tesekkur ederm cvpladgniz icin hirka aldm ekstra kalin bi takimda aldm yanma 
0 oy
tarafından
Benimku eyluldu cok sicakyi dusun annem bana kalin triko hirka giydirdi bu kista sen kalin seyler gotur patik hirka falan

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 173 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde n231231 (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 510 göst.
12 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Zehrraa (1,462 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 122 göst.
4 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 184 göst.
15 Ekim 2023 Aile kategorisinde mehal (618 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...