0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar şimdi belden uyuşmali doğum olacak benim sezeryandan sonra emzirmek istediğimi söyleyecem belden uyusturldugum için o anestezi sütten bebeğe geçer mi emzirmeme izin verirler mi 

8 Cevaplar

0 oy
(4,510 puan) tarafından
Gecmez ciktigin an emzirebilirsin
tarafından
Allah razı olsun canım
-Reklam-
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Nescafe al bol bol iç. Ya da bitter çikolata. 
tarafından
Üçü bir arada mi ikisi bir arada mi
(1,297 puan) tarafından
Sen nasıl seviyorsan. Şekerli seviyorsan ucu bı arada. Yani hangisi olduğu fark etmez. Türk kahvesi de iyi gelir ama onun fazlası çarpıntı fan yapar
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Zaten sen odaya çıktığın zaman bebek gelince direk emzirmek için yardımcı oluyorlar bebeğin memeyi tutmasını sağlıyorlar 
tarafından
Allah razı olsun inşallah ya :(
0 oy
(326 puan) tarafından
Çıktığında istediğin zaman emzirebilirsin sıkıntı yok, ben doğum yapalı 11 gün oldu kendimi toparladım hemen emzirdi kızımı 
tarafından
Dikişlerin nasıl canım özelde mi dogurdun ben küveze girer diye çok korkuyorum kilosu 3 kg dedi ama ya daha dusukse diye üzülüyorum
(326 puan) tarafından
Özelde yaptım canım buranın devlet hastanesi aslında iyi doktorlar ama hizmet yok davranış olarak çok sertler asla istemedim hatta kontrole bile 1 kere gittim devlete sırf orda muayenem bulunsun diye, Dikişler de sorun yok canım 1 hafta sonra aldı doktorum, korse takabilirsin dedi takmaya başladım ama çok takma dikişler açılır, bebeğim 3.400 kilo doğdu hiç korkma canım biz 2.günçıktık sıkıntısız bir sorun olmaz inşallah
tarafından
Ya dikişler erimiyor mu ben eriyen dikiş istiyorum ya :(
(326 puan) tarafından
Canım lazer dikiş zaten ama yinede normal dikiş atmışlar az ama hemen çekiyo zaten canın acımıyor
0 oy
tarafından
Yok canim hemen emziriyosun ben oyle yaptim ikisindede
tarafından
Çok iyiii
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Sezeryandan sonda sen istemesende zaten hemşireler gelip emzirme için yardımcı oluyolar yani genel anestezide de hemen emziriliyo
tarafından
Allah razı olsun içim rahatladi canım
0 oy
(421 puan) tarafından
Canım nescafe iç ve yukarıdan aşağıya göğsüne masaj yap öyle diyorlar sütün çabuk iner diyorlar bende 33+4 haftalık hamileyim normal doğum istiyorum ama ne olacak belli değil daha
0 oy
(265 puan) tarafından
Hayr canm direk odaya çıkıp emzriyorsun zaten hemşireler yardımcı oluyor.yani bana yardm etmişlerdi.
tarafından
Çok iyi özelde mi doğum yaptın canım ben doğum yapınca bebeğimi görürüm hemen demi bı sorun oomaz inşallah dua edin lütfen :'(
(265 puan) tarafından
Evet özelde yaptım ikizlerim oldu 15 ay önce.ins herşey yolunda gider.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 46 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Zarifedoner (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.
7 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mercimek1812 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
7 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mercimek1812 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
22 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aylinmn (45 puan) tarafından soruldu

381,084 soru

11,408,790 cevap

34,945 kullanıcı

...