0 oy
568 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (9,022 puan) tarafından
İkili ranza aldım da kafama yatmayan biseyler var kullanan var mı resim atarsanız sevinirim

5 Cevaplar

0 oy
(2,139 puan) tarafından
Kafana yatmayan ne canım onu yazsan yardımcı olabilirdik belki.
(9,022 puan) tarafından
İki yatağın arasındaki mesafe mesela tam anlatamıyorum ki bana mı garip geldi
-Reklam-
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Yani kafana yatmayannin ne olduğunu bilmedigimzden yardımcı olamayacağız
(9,022 puan) tarafından
İki yatağın arasındaki mesafe az gibi geldi çocuk uyanınca ayağa kalksa kafasını vuracak gibi geliyo daha dün geldi kuruldu amcak.bugun silip yataklarını falan attım üzerine
(1,301 puan) tarafından
Kuzum yerin mi dardı iki tane ayrı ayrı kullanırdn
(9,022 puan) tarafından
Odam çok küçük dolap.ve ikili ranza ancak sığdı 21 aylık oğlum var 37 haftalık da hamileyim mecbur 2 kişilik oda yaptım. Evde kendi evimiz daha büyük bir eve çıkma ihtimali sıfır yani.
(1,301 puan) tarafından
Erken değil mi kuzum ranza için
(9,022 puan) tarafından
Almışken ranza alalım 2..kez masraf olmasın dedim yanlış mı düşündüm bilemedim ki
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Yetişkin olduğun için sana dar geliyor olabilir iki yatak arası ben evlenene kadar ranzada yatıyordum 
(9,022 puan) tarafından
Belki de alışkın olmadığım için bana öyle geldi bide hamileyim 37 haftalık :D denemek için bı uzandım darlandim
(1,837 puan) tarafından
Canım ben 3 bacıyım. Üstte ablam ortada ben çekmeceli olan gözde ortanca ablam yatardı. Büyüdükçe tabut gibi geldi bana da orta kat yetişkin olduğun için öyle hissediyorsun :)
(9,022 puan) tarafından
Benimde 1 oğlum var 2. Yolda birde minnak teyzemiz var sık sık bızde kalıyor 5 yaşında o yüzden dediğin gibi 3li olandan aldım. Bir süre büyük oğlum alt katta yatar küçüğü tek yatmaya başlayınca abisi üste yatar diye düşünüyorum
(1,837 puan) tarafından
Çok kullanışlı oluyor gerçekten. Güle güle kullanın:)
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Çocukken benle kardeşin vardı demir olanlardan hani çok severdik çok güzeldi. 15 sene falan kullandık sanırım hala duruyor ama bazı parçaları artık kullanılmaz hale geldi demirleri yamuldu falan. Pas sorunu vs olmamisti hiç şimdiki cekmeceli mobilya ranzalari hiç beğenmiyorum çok hantal geliyor bana.
0 oy
tarafından
10 sene kullandım ben canım gayet rahattı ama üst katı düzeltmek zordu biraz 
(9,022 puan) tarafından
Bende şimdi aldım en az bı 10 yıl kullanır çocuklar diye düşünüyorum :D inşallah hayal ettiğim gibi olur

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 71 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,129 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 138 göst.
2 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 896 göst.
+1 oy
2 cevap 724 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,372 soru

11,417,646 cevap

34,970 kullanıcı

...