0 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından

Kızlar bugün öğlen idrar testi yaptım. Negatif çıktı. Adetim 1 gün gecikti en son ilişkim 149 gün önceydi. Endişelerimi bu konuda aşamıyorum.. En ufak bir belirtiyi gebeliğe yoruyorum. Hala gebelik ihtimalim var mıdır yardımcı olur musunuz?  Psikolojim bozuldu inanın..  4 defa ayrı zamanlar da kan testi yaptırdım. Sonuncusu referans dışı çıktı. Bilgisi olanlar aydınlatabilir mi beni lütfen kızlar

image

image

image

16 Cevaplar

0 oy
(1,301 puan) tarafından
Son ilişkim 149 gün önceydi derken ve gebelik yok
(1 puan) tarafından
Evet eylül ayının 12'sinde yaşandı bu ilişki
(1,301 puan) tarafından
Biriyle mi birlikte oldunuz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Testte de yok canım göremedim
0 oy
(1,170 puan) tarafından
gabelik yok bnce
0 oy
tarafından

5 ay önce ilişki yasadin ve şuan hamile miyim diye mi soruyorsun .. 

5 ayda çocuk dogardi ya 
(1,301 puan) tarafından
149 gün önce olmus bir halttan bahsediyorsunuz bunu bilemeyecek kadar cahil olamazsiniz
(1 puan) tarafından
Her ay adet olacağım zaman diyorum ki ya geç döllenmeyse ya spermler ölmediyse devamlı kafam da şüpheyle yaşıyorum. Dalga geçmek amaçlı açmadım konuyu yanlış anlamayın
(450 puan) tarafından
Kafanıza bu kadar takmayın.Inanın takınca olmuyor biraz gevşeyin,rahatlayin,olumlu düsünün.Insallah olur en kisa zamanda
(2,529 puan) tarafından
Kız bence eşinden bahsetmiyor istenmeyen bir çocuktan bahsediyor dua yanlış oldu bacım sjsjsj
(450 puan) tarafından
Bilmiyorum artik orasını.O zaman beddua gibi oldu:))Ama var öyle takıntılı evliler de.Okuyoruz postlarda.Aylar geçmiş hâlâ gebe miyim hâlâ umutlaniyorum fln diyenler
0 oy
(450 puan) tarafından
Iyi de hamile olsaydınız 5 6 aylık hamile olurdunuz ve bunu anlamamak imkansız yani.
(1 puan) tarafından
Haklısınız kan sonuçlarım negatif değil mi hepsi de
(450 puan) tarafından
Malesef öyle.Üzülmeyin inşallah tez zamanda nasip olur anne olmak.Eşinizle farklı şehirde mi yaşiyorsunuz?5 ay önce birliktelik yaşamıssiniz ya ondan sordum
0 oy
(2,593 puan) tarafından
5 ay önce ki ilişkiden hamile kalınmaz gecikme yaşıyorsanız başka bir sebepten kaynaklıdır.. hamileyken üstüne görme yaşadım sanıyorsanız da kan ve idrar testi negatif hamile değilsin..
0 oy
(1,381 puan) tarafından
İlişki dışı bir şey mi oldu 149 gün önce. Ki olsa bile hamilelik gibi bi ihtimal söz konusu bile olamaz 5 ayda olsan çoktan hamileliğin çıkardı ortaya
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Kocanmi sevgilinmi neyin olur bu herif 5 aydir piyasada yok
(3,156 puan) tarafından
Garip valla...
(3,863 puan) tarafından
Merakla bu sorunun cevabını bekliyorum
(1 puan) tarafından
Garip olarak gözüküyor haklısınız. Ancak kafamı çok boş bilgi ile doldurdum. Örnek vermek gerekirse milyonlarca farklı form okudum.(aylarca adet gören ve testlerin negatif sonuç vermesi, belirti yaşamadan gebe olduğunu aylar sonra farkeden vs vs) 4 kez adetim i gördüm. İlişkiden 11 saat sonra da ertesi gün hapı kullanmıştım. Döngü ve dengemi aynı zamanda psikolojik olarak beni inanılmaz etkiledi. Asılsız bilgileri kafama çok yerleştirdim ve vücudumu çok dinler oldum. Özür dilerim sizden bilgisiz olduğum için değil asılsız bilgileri kafamda kurup takıntı haline döndüğü için kuşkuluyum.
(1 puan) tarafından
Hangi sorunun hanımefendi? 28 yaşından sonra kimseye bu konuda hesap verme gibi bir zorunluluğum yok sadece bilgim yok ve düzgün bir şekilde konu açıp sizden beni aydınlatmanızı istedim yargılamanızı değil.
tarafından
Allaha hesap vereceksin bacım onu unuttun herhalde
0 oy
tarafından

149 gun once iliski oldu ve siz hala gebelikmi olur suphesindesiniz kafami buluyosun bacım 

Hicmi hasta olmadın

Kafamda deli sorular :angel:

(1 puan) tarafından
Adet oldum ama bir üstte ki yorum da detaylı bir açıklama yaptım okursanız belki sorularınızın cevabını vermiş olurum size.
tarafından
Okudum ama  sanki bu iliski farkli bir iliski
(849 puan) tarafından
Hasta da olmuş ertesi gün hapı da kullanmış yüksek ihtimal zina ilişkisi ve istenmeyen durum oldu arkadaşta bu durumu kafaya taka taka takıntı haline dönüştürdü
tarafından
Allah affetsin
0 oy
(119,519 puan) tarafından
evli degilmsiiniz
(450 puan) tarafından
Evli değil anlaşılan.Ben de üzüldüm kadına inşallah en yakın zamanda olsun diye dua ettim:)Meğer beddua etmişim bilmeden:)
0 oy
tarafından
Kuzum delırdın mı 149 güne cocuk doğar ne hamılelıgı test negatıf 
0 oy
tarafından

Şaka gibi :D.   

0 oy
(3,599 puan) tarafından
Kız hadi olmazda 

diyelim spermler ölmuyo geç döllenme oluyo testler negatif çıkıyo siz adet oluyosunuz ondan sonra miden bulanmiyo hiç bı belirtin yok ve sen hala hamile olduğunu düşünüyorsun  mübarek beş ay geçmiş insanın karnı şişer karnı  sen ne bekliyorsun testler yemin falanmi etsin yani 
0 oy
(82 puan) tarafından
149 günden bahsediyorsun hayatım. Kaç kez adet olmuşsundur sonrasında. Her şey negatif. Hamilelik yok. Zaten olsa karnın da çıkmış olurdu şuana kadar. Memelerin büyümüş olurdu. Kilo almış olurdun. Şimdi sakin ol ve kafandan her şeyi at. 
0 oy
(2,693 puan) tarafından

149 mu :ermm: hiç bilimsel bir yazı bile okumadınız mi.

0 oy
(1,539 puan) tarafından
149 gün yaşanan bi ilişkide hamile olsaydınız eğer karnınız büyümüş olurdu neredeyse çocuk doğacak aya yaklaşmış kimildamasini vs hissederdiniz testlerin de negatif  

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 88 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hilay (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
26 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 210 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 96 göst.