+1 oy
424 göst.
Diğer kategorisinde (15,930 puan) tarafından

Malum her gun zam üstüne zam. Oğlanın bezi az kaldi bende esime bez al dedim normalde molfix kullanırdım ama esim 200 kusur olduğunu söyledi. Artık bimden alıyoruz o bile 70 adet bez 120 tl olmuş. Sabah 1 paket aldi bende keske 1 paket daha alsaydın buyuk paketler sürekli gelmiyor bime dedim. Gitmiş 3 paket daha almış. Gitti 480 tl beze. Pazar alışverişi de yaptı o da 100. Tavuk aldi 2 tane yani bugun ortalama 600 tl gitti :ermm:.bir an önce yaz gelse de oglani bezden kessem. 

19 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Valla yazı bende bekliyom alıştırmaya bakacam inşallah hemen kolaycana alışır yazın kesin kesmem lazım bezden
(15,930 puan) tarafından
Benimkide 24 aylık. Hazirana kadar gec olmaz mi
(44,603 puan) tarafından
Yok yaa iyice havalar ısınsın aceleyede getirmek istemiyom yavaştan yavaştan halledicem
(15,930 puan) tarafından
Benimki hevesli biraz ondan öğretecem. Kızımdan göre gore kendi de tuvalete oturmak istiyor
(44,603 puan) tarafından
Yok ayy benim oglanda öle bişey iki sene daha bezlim yok demez gibi hahaha ben duscem üstüne artık
(15,930 puan) tarafından
Hadi bakalim. Umarım hevesli olduğu icin hemen alışır. Biraz inatçı bi çocuk bakalim nasil olacak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bumin bezi uygun degilki geçen bez aldım molfixle aynı oyuzden kullanmam 
(15,930 puan) tarafından
Valla ne kadarlar bilmiyorum esim 200 kusur oldu dedi. Bizim bezi de 70 adet 120 tl
tarafından
120 adet bezi bir hafta oldu 240 a aldım molfix kulot bez
(15,930 puan) tarafından
Tanesi 2 liraya denk geliyor demek ki. Bimin bezinin tanesi 1.70
tarafından
Evet cnm bak hesap yaptım sadece 10 tane falan fazladan vardı bimin bezi bende 10 tane için değiştirmem dedim
0 oy
(92 puan) tarafından
5 no bezi 600 tane vardı 6 ya geçtim 360 kaldı düşün zam geklecek die aldı 
0 oy
tarafından
Allah yardım etsin canım :) oda sizi düşünmüş almış iyi niyetli n yapsin
(15,930 puan) tarafından
Aynen canım iyi etti de iste birden cok para gidince üzüldüm  accık. Ama sonra fazladan vereceğime şimdiden alırım daha iyi diyorim
0 oy
(7,972 puan) tarafından
El insaf yaa valla baska bisey diyemicem Ülkenin hali içler acısı
0 oy
(849 puan) tarafından
Ne alırsak kar ertesi gün zamlanip zamlanmayacagi meçhul
(15,930 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(11,235 puan) tarafından
Ay kız bende sürekli hesap yapıyorum kafamdan ya eşime de şu var bu var diye saymaya başlayınca iki gram keyfim vardı onu da kaçırdı karı diyor susturamiyorum beynimi  :(
(15,930 puan) tarafından
Ben demeye korkuyorum yanimda olsa bile mesajla söylüyorum  :D
(11,235 puan) tarafından
Allah sonumuzu hayır etsin canim bizde daha bebek yok 3 yıldır kışları anca hakindan geliyorduk simdi bebek hazırlığı var yazın ev taşınacak evin sağı solu tadilatı var saydikca insan bi kacasi geliyor  :)
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Bende eşime bimin bezini almasını istedim çünkü artık para yetişmiyor. Binde bez kalmamış hatta a101 ve şokta bile yok 5+ bezi bulmak kadar zor bişey yok. Gitti yine Molfix aldı onunda 6 numarasını aldı ondada yokmuş 
(15,930 puan) tarafından
Haftaya sali geliyor canim bime bez. Haberin olsun
0 oy
(119,248 puan) tarafından
emosum turkiyede hersey ucmus bacim yaa hayat zor
(15,930 puan) tarafından
Ne ne kadar ucmus bilmiyorum ben alisverisi hep esim yapar. Ne ne kadar zamlandi ise ben hep burdan öğrendim
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Bende sleepy alacagim da bakalim e bebek şubatta indirin de diyorlardı bazen migrosta da indirimler oliyor 
(2,671 puan) tarafından
Ben migrosun bezunu aliyrm da indirimi bilemiyorum
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Allah herkese yardım etsin.

Numan kurtulmuş açıklama yapmış enflasyon bir kaç aya düşecek alım gücü artacak diye.

Hiç inanmıyorum ama inşallah dediği olur.

Yoksa herkesin hali içler acısı
(15,930 puan) tarafından
Herkes bisi diyor ya gözümle görsem inanmam
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Kayın babam öyle
0 oy
(4,089 puan) tarafından

Evet kendisinden en çok şikayetçi olduğum konu bu diyebilirim artık ondan bi şey isteyince abartma az al diyorum 5 defa yine de arada fayda etmediği oluyor duvara söylüyorum sank

0 oy
tarafından
Mecbur canm alınması gerekiyorsa alinacak 

Ne bezden nede bogazdan kisamassin
(15,930 puan) tarafından
Evet canım orasi da öyle
0 oy
(276 puan) tarafından
Eskiden kullanılan bezlerden kullanalım en iyisi kirlendikçe yıkarız nerde satılır o 
(15,930 puan) tarafından
Onlar da cok uğraştırıcı kiz. Yıka yıka bitmez. Bu sefer de bez parası suya gider
(276 puan) tarafından
Dua etmekten başka çaremiz yok yani Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah ya
0 oy
tarafından
Haftaya geliyordu büyük paketleri 100lüsü 4 numara yani 120 tlye geliyormuş..a101de de 90lısı 90 tldi ama 4 numara tabii 
0 oy
(13,837 puan) tarafından
Bende  gecen gun bi temizlik urununu cok begendim. Gitmis 6 paket almis aynisindan. Daha olsa hepsini alacaktim diyor. Abartmayi cok sever. 
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Canım Trendyol dan baksana daha uygun değilmi ben gece gündüz bakıyorum bulunca hemen alıyorum stok yapıyorum 8 11 şubat indirimde bakıyorum yine
(15,930 puan) tarafından
Internetten alışveriş yapmayız biz canım. Köyde olduğumuz icin buraya kargo gelmiyor
(1,009 puan) tarafından
Hmm anladım canım yapacak birşey yok O zaman
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Bim uygun degil geçen goon 5 numara aldım trendyoldan 100 tane 135 tl
(15,930 puan) tarafından
Arada 10 kuruş fark var. Bez tane fiyatina göre

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 636 göst.
22 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde N!ho de bana (14,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 389 göst.
5 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 413 göst.
11 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ceycey (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,031 göst.
23 Ocak 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,220 soru

11,351,760 cevap

34,822 kullanıcı

...