0 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Babam hediye etti bize uçup duruyo sabahtandir benden kaciyo kafesine koyamadim napcam ya eşim dün yeni kafes aldı diğeri eskiydi diye ondan mı bilemedim 

5 Cevaplar

0 oy
(119,251 puan) tarafından
bagimsizliginu ilan etmis birak ozgurce ucsun acicikca girer gebelikde ne kadar oldun
tarafından
Hahahahahahha sevdoooş
tarafından
20 haftaligim cnm 5 aya girdim
ooo ne cabuk yaa daha dundu gebeyim dedigin post
tarafından
Valla canım zaman su gibi geçiyor doğuma daha var ama korku sardı beni yine nasıl doğuracam diye dusunuyom
onu bende dusunuyom 34w4 oldum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bas ortusu tülbent varya ustune at onu oyle al koy canim 
tarafından
Ay sâol Allah razı olsun canım ya koydum senin sayende. Hiç aklıma gelmedi var ya hamile halimle kosturyo peşinde:))
tarafından
Rica ederim canim biz hep oyle yapiyoduk ☺
tarafından
Valla bende bilmiyordum ilk defa kuş besliyom saolasin
0 oy
(599 puan) tarafından
Akşam karanlıkta yakalayıp karacan artik
0 oy
(846 puan) tarafından
Bana eşim hamile olduğumu ogrendigimizde hediye almıştı 3 ay durdu bizle. Bende salonda saldım iki üç saat girmedi yakalayim derken pencereye çarptı sersemledi. Ben koltuktan ineyim derken ayağımın altına gelmiş üstüne bastım oracıkta öldü. Kafayı yemek üzereydim çığlık çığlığa ağladım kendimi çok suçlu hissettim.  Ya kafesi önüne getirip görmesini saglicaksiniz yada bi yazmayla falan alabilirsniz
tarafından
Aay cnm uzuldum ya birde hamileyken yasamissin o olayı daha kötü o yazma örttüm koydum sonunda. Cnm
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Ayy minnoss özgürlük hoşuna gitmis demek
tarafından
Aynen caanim hoşuna gitti keretanin:))

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 104 göst.
0 oy
12 cevap 155 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 119 göst.
0 oy
2 cevap 139 göst.
22 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu

379,301 soru

11,353,512 cevap

34,824 kullanıcı

...