0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (731 puan) tarafından
37+1 haftalık hamileyim Gece bacak ve çatı kemiği ağrısından uyuyamadım sağıma soluma bile dönemedim karnımdan garip garip sesler geldi sabah yataktan kalktığımda birden yoğun bir şekilde beyaz akıntı oldu su gibi birden geldi şuan da karnım taş gibi ve dayanılmaz bir kasık ağrısı var ne kalka biliyorum nede yürüyebiliyorum bebek te çok güçsüz ve az hareket ediyor doktor 36 dan sonra çok hareket bekleme demişti o yüzden endişe etmedim ama doğum belirtisi olabilir mi 35 haftada doğum erken olduğu için durdurulmuştıu 

6 Cevaplar

0 oy
(140 puan) tarafından
Olma ihtimali var tabiki kuzum. Yalancı sancı da olabilir ama bence emin olmak için bi hastaneye git istersen. 
(731 puan) tarafından
Uzandım uyudum duş aldım geçmedi bacaklarımı oynatamıyorum bile :(
(140 puan) tarafından
Bence git bi nst baktır
(731 puan) tarafından
Nst de hep sancı çıkıyor ama açılma olmadığı içib gönderiyor lar :(
-Reklam-
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Hastaneye gitmelisin bence canim kesinlikle bi görün doktora 
(731 puan) tarafından
Bir acile gitsem iyi olacak o zaman korkuyorum ama çok teşekkür ederim :(
(1,159 puan) tarafından
Aynen kuzum bi git korkma bisey olmaz Allah'ın izni ile
0 oy
tarafından
Karninda su sesi mi geliyo 
tarafından
Yani kac haftaydi bi doktora git beni. Ertesi gun dogum olmustu bu sancidan sonra sabah kalktim su geldi cok ama hemen gittim sende git
(731 puan) tarafından
37+1 sabah sancı ile uyandım yalancı kasılma sancıdır dedim karnımın içinde bir savaş var gibiydi akıntı ile su da geliyor olabilir mi acaba bir gitsem iyi olur hastaneye:(
tarafından
Yani git ben olsam ucardim
(731 puan) tarafından
Şuan geldim düzenli sancılarım var ama açılma yok alttan muane sonrası kanamam oldu :(  ne olacak bilmiyor um
tarafından
Hayirlifi olsun
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Suyun geldi sanırım acile git  bi
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Bı doktora git canım suyun faln gelmişse bebk susuz kalır 
0 oy
tarafından
suyun da sızmış olabilir yalancı sancı da olabilir hastaneye git bence canım açılma falan vardır belki 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 97 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nursenaberkan (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
16 Ekim 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (334 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 99 göst.
24 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif2855 (1,066 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde mervenk (163 puan) tarafından soruldu

380,328 soru

11,387,653 cevap

34,890 kullanıcı

...