0 oy
182 göst.
Diğer kategorisinde (804 puan) tarafından
Halim yun hali o yuzden biraz zormus.. 

11 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Nasil yalanci bu halicilar ne diye yıkamaya veriyoruz deseydin ıslatıp üzerine iki koku döksünler diye mi pess 
-Reklam-
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Halı yıkama ilaçla yıkıyor cikmadiysa sanmam canım benimkinde de Çay lekesi cikmamisti yazmışlar üstüne ilaçla yıkandı ama çıkmadı diye 
0 oy
(465 puan) tarafından
Of aynen ya ayni dertten muzdaripiz prilli bi deniycem ben
(804 puan) tarafından
Sirke diyolar ama
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Nasıl halı yıkamaymış ki kola lekesini çıkarmamış.
(804 puan) tarafından
Baya var canjm ya ortasinda byyuk bir alan azda degil
0 oy
(619 puan) tarafından
Benim halilarim da yun hatta besikten pasa benzer leke vardi. Dedim ki pas lekesi cikarmi hallederiz abla dedi. Cikarmazsan para yok halida sadece bu lekeler var. Tamam abla dedi.

3 kere yikamislardi cikti canim. Bilindik yerle lekeyi konusarak anlaşin canim.

Beyaz sabun makine parlaticısi denedin mi peki
0 oy
(13,802 puan) tarafından

Benim halimda da cay lekesi vardi. Cifin leke uzmani diye bir spreyini buldum. Gercekten tertemiz yapiyor. Dene istersen. 

image

0 oy
(1,068 puan) tarafından
Uğraşmak istememişler benim halıma bir demlik çay döküldü 3kere yıkamış leke çıksın diye tertemiz getirmiş sağolsun işini helalinden yapmak isteyenler çok az malesef yıkamaya veriyorsun o lekeyi çıkarsın diye çıkaramıyorsada bu işi yapmıycak
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Baska bi yikamaya ver bi de. Bence cikarmalari lazim di ya. Benim halima cay vs dokulmustu yikayamamislsr cikmiyo dediler bi daha ginderdim geri alin dedim hayalet gibi vsrdi. Sonra yikamaci degistirdim yeni gibi oldu halilarim. Cay kahve gunlerce beklemis lekeler salcalar mis gibi cikarmis. Dedigim gibi yikamayi degisturin
0 oy
tarafından
Benim   beyaz halimin ustunde kola patladi yarisi dokuldu sildim biraz . Gecmedi yikamaya verdim cikmisti. Bi defada aradim baska zaman verdigimde dediler leke cikmamisti bi daha yikadik . Verdigin yerde cok onemli ya
0 oy
(11,165 puan) tarafından
Bulaşık Çamaşır deterjanı ve Çamaşır suyunu suyun içinde karıştır bezle güzelce sil canim ben halımı öyle temizliyorum çay döktüm kahve döktüm hep çıktı 
0 oy
(155 puan) tarafından
Bulaşık Makinesi parlatıcısı ile denediniz mi ben genelde onunla çıkarıyorum. Lekenin direk üstüne döküp nemli bezle iyice siliyorum çıkıyor. 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 616 göst.
0 oy
4 cevap 192 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (804 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
5 Ekim 2023 Aile kategorisinde Sarakurak (896 puan) tarafından soruldu

378,318 soru

11,323,579 cevap

34,775 kullanıcı

...