0 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından
Biz iki elti hastayız büyük eltim kovid olmuş kardeşleri bizden habersiz kayınbaba köyden getirdiler biz ağrıdan surunuyoz iki çocuk var onlarda hasta gibi bugün ariyo büyük eltimi bı geçmiş olsun bile demeden beraberim kaliyonuz diye aradı sorgula hanfendi onlar erkekler orada tek başına ne yapacak diyo sonra beni sordu benim testim negatif ozmn gitsin erkekler baksın diyo görümcem 1 haftadır ağır  bisekilde bel ağrısı yaşıyorum eltimde öyle dedi. O çok hasta dedi eltim bunu nasıl bı vicdan Allah aşkına bizde bekliyozki geçmiş olsun diyecek diye  hased ve kıskançlık başka bişey değil .onlardan geçmişse olabilr gecn hafta bizde misfirdiler bacisiyla beraber

5 Cevaplar

0 oy
(403 puan) tarafından
Adi üstünde görümce bosver herkes kendi ailesini düşünüyor kim el kızını ne yapsin takilma geçmiş olsun canım
(3,769 puan) tarafından
Sağol cnm babasına kendine gelecek diye korkusundan yapiyo hastalık bu bulasincada siz bulastirdiniz derler
(403 puan) tarafından
Öyle olur zaten canim
-Reklam-
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Akıl verecegıne gıt erkeklere sen bak derım. 
(3,769 puan) tarafından
Süper cvp
0 oy
(3,599 puan) tarafından

Gö rüm ce 

Görmeyeyim ömrümce . nokta:D

(3,769 puan) tarafından
Aynen:):):
0 oy
(3,859 puan) tarafından

İyiki böyle bir görümcem yok kardeş gibiyiz. Görümcem hasta olursa ben ararım ben hasta olunca o arar ihtiyacınız varmı diye sorar elinden geleni yapar canım görümcem benim<3 böyle insanları gördükçe değerini daha çok anlıyorum ya:)

(3,769 puan) tarafından
Valla ışın cnm Allah muhabettinizi artsindir

İlgili bir soru bulunamadı

380,716 soru

11,398,862 cevap

34,923 kullanıcı

...