0 oy
95 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (26 puan) tarafından
Dün akşam doğum yaptım bebeğim çok fazla emiyor ve çok kuvvetli çekiyor göğüslerimin ucu aşırı acıyor emerken canımdan can gidiyor resmen ne yapabilirim bunun için tavsiyeleriniz var mı

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Lansinoh ve gümüş kapak
(850 puan) tarafından
Evet ikisi var..
(26 puan) tarafından
Yarın ilk işim söylediklerinizi almak olacak
(850 puan) tarafından
Gümüş kapak pahalıdır biraz trendyolda indirimler var ordan bakabilirsiniz ikisine de..
(26 puan) tarafından
Teşekkür ederim
tarafından
Acil senin işin letgodan bak canım bulursun belki
-Reklam-
0 oy
(403 puan) tarafından
Olabildiğince kahverengi kismi almasini sagla emmeden önce sonra yika yada pamukla sil sütünü sur bide lansolin miydi neydi onu kullan canim zor gerçekten ağlayarak emziriyordum inşallah hemen düzelir
(26 puan) tarafından
Kahverengi kısmı tamamen alıyor bende anlamadım niye böyle olduğunu
(403 puan) tarafından
Cok hassas göğüs uçları canım vardir emzirmede bir sıkıntı bilen biri göstersin sana yada int bak emzirme tekniklerine
(26 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Silikon göğüs ucu kullanabilirsin bebeğin uyuduğu zmnlarda göğsünü sağıp yumuşatablirsin (sıcak suya girmek inanılmaz işe yarıyor sütün akması için)  ve acıma varsa kesinlikle yanlış pozisyonda emziriyorsun bebeğini eğer böyle devm edrse yakın zmnda yara olur dkkat et
(26 puan) tarafından
Dikkat edicem teşekkür ederim
0 oy
(920 puan) tarafından
Canım madecasol sür emeceği zaman sil sonra yeniden sür göğüsün ıslak kalmasın Allah'ın izni le hemen geçer kuzum bebeği memede uyutma 
(26 puan) tarafından
Memeden ayırır ayırmaz ağlamaya başlıyor asla uyumuyor elimden geldiğince uyutmamaya çalışıyorum ama kendi bırakana kadar emince aralıksız uyuyor emmeyince bağırıp uyanıyor
(920 puan) tarafından
Kuzum bebiş emecek bırakacak elini kolunu dolaki rahat emip bıraksın sonra hemen sür yoksa yara canını çok acıtır ben ilk bebeğimde çok çektim ikinci bebeğimde 30. Haftada sürmeye başladım bebek doğdu emdi iki hafta yine kullandım sonra bıraktım hiç yara olmadı ilkinde ağlıyordum öyle fenaydı
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yanlış emzirdiğinden acıyor memenin koyu renkli bölgesini vereceksn bebeğe ucunu değil kuzu
0 oy
tarafından
Gümüş kapak iyi gelir bı de tam kavrayamiyorsa sadece ucunu aliyorsa ondan olur 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 31 göst.
1 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yalandunya34 (508 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.
15 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 91 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 179 göst.
19 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,069 soru

11,438,728 cevap

35,007 kullanıcı

...