0 oy
690 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlarr sizlerin annesi de böylemi  ?? . Halaa bana alır  bana satar   kurban olurum yaaa  cok guzel degiller kii cok mutlu oldum  ya  sizinle paylasmak istedim  SOZ KONUSU ANNE OLUNCA 

kucuk bir tebessum ederseniz belki 

image

ANNE HERZAMAN OZEL VE ONEMLIDIR 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Bu güzelliğe de bu küpeler yakışır kuzum♥️cok güzeller güle güle kullan çiçeğim☺♥️
tarafından
Yaaaa Kurbannnnnnn olurummmm bennnnn sanaaaaaaaaaaa MENEKŞEMMMM COKK TESEKKUR EDERMMM HALLETTINMI GELDIMI ESIN   ??  SU NO ISINI
tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️canımsınnnn♥️♥️♥️♥️♥️
Kuzum 3 gün sonra gelecek 15 günlüğüne gitmişti,geldiğinde haber edeceğim sana canim benim♥️☺
tarafından
Tamamm birtanemmm kesinlikleee haberlerini beklyrmmm ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ <3
tarafından
Geldiğinde inşallah dönüş yaparım kuzum♥️
tarafından
Tamamm canimmm :) benimm
-Reklam-
0 oy
(119,112 puan) tarafından

neler gonderiyo bi bilsen :Dbiri gelcek dedimmi ne gonderim derdine dusuyo

tarafından
Yaaaa ne guzeller varya annem benm yaa :)
0 oy
tarafından
Yaa çok güzeller canım güle güle kullan 
tarafından
Hahaha ben sana alayum
tarafından
Hahahha :))  valla gonderm canin sagolsun sana daha iyisini alaym :)
tarafından
İtinayla hediye kabul edilir   ☺️    buara benimki almıyor   :(   çünkü  2 ayi geçti çalışmıyor   hazir parayida kullanmasını istemiyorum   benim paramla bana hediye aldinmi ne anlamı var diyorum ☺️☺️☺️
tarafından
Hahaha  haklisin valla :)
tarafından
Hahahaaa sağlık olsun canım benim ☺☺☺☺❤❤❤
0 oy
tarafından
Böyle hediye falan almaya alıskın değildir ama düşünür sağolaun ♥️ güle güle kullan allah basımızfan eksik etmssin annelerimizi
tarafından
Amin canim yaa :)
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Keşke nerde kaynanamı daha çok seviyorum sen düşün:((((
tarafından
Yaa neden oyle ama ya uzuldm bak simdide
(1,207 puan) tarafından
Bilmem erkek Çocuk düşkünü bende üzülüyorum ama :(
tarafından
Tuh :(  benimde var erkek krdsm 16 yasinda dahaa ama bizede cok duskun ksrdesimede oyle annemm  allahim  basimizsan eksik etmsn
(1,207 puan) tarafından
Amin cnm yapacak bir şey yok
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Ne güzel yaâ bazen benim annemde alsa diyorum ama yok hiç bişi almaz 
tarafından
Gercekmi ya :( cok uzuldm cnm neden almaz ki  aceba oda sevgisini gosteremeyenlerdenmi
(3,859 puan) tarafından
Evet hatta bazen pohpohlayamam sizi diyo. Ne kadar büyüsem de yine de ilgi bekliyor insan. Ne annem nede babam sevgisini belli etmez
tarafından
Tuh yaa tabiki bende ayniyimm insann anne sevgisini baba sevgisini hic biseye degismezz :( inanki   ay bak icim doldu ya hic dayanamyrm annemle babama
0 oy
tarafından
Benim annemde kargoyla gonderir 
tarafından
Ahhhh ne dusunceli bir annedir o   ayaklarinin alti opulesii :)   rabbim basinsan eksik etmesn cnmm
0 oy
tarafından
Benim annemde böyleydi herşey alırdı .donuma kadar rahmetli alırdı .yaaaa canım benim ruhu çok geçti cokkkk çok güzeller güle kullanın
tarafından
Hiiii basin sagolsun btnmm uzdummu yoksa seniii cok ozur dilerimm LUTFENN UZDUYSEM GERCEKTEN KUSURUMA BAKMA NE OLURRR COK OZUR DILERIM
tarafından
Yok canım benim sen yaşa mutluluğunu 12 yıl oldu .ama böyleydi annem kapalı olduğum halde herşey alırdı kendi açıktı .aldığından banada alırdı .47 yasinda kaybetim canimdi benim arkadaşım di şimdi yazarken ağladım ama yalan soyleyemiyicemm  inan bende seni uzmem inşallah nerden nereyee
tarafından
Kurban olurum sana ben yaa aglama cnmn iciii  O CENNETIN EN GUZEL YERINDEDIR SIMDI  ANNE OO  CENNETI SONUNA KADAR HAK EDER  SEN HIC UZULME
tarafından
İnşallah canım benimm Allah razı olsun
tarafından
Nedemekk kuzumm :( tkrrdn ozur dilerm
0 oy
tarafından
Benim annemde gitsem oraya herşeyi alır bana çocuklara yanıma gelse ayrı alır gelir 
tarafından
Heyy masallaahh :)) CANIM BENIMM RABBIMM BASINDAN EKSIK ETMESIN
tarafından
Aminn canım hepimizin ❤️
0 oy
(4,391 puan) tarafından
bana birşeyler almaktan cok para veriyo çünkü herseyi beğenmiyorum =) hayırlı olsun takilariniz
tarafından
Sagol  canimm benimm oda iyi sonucta dusunuyor   senii   cok guzel birseyu :) rabbim başından eksik etmesin uzun omurler versn
(4,391 puan) tarafından
amin cumlemizinkini
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Benim annemde öyleydi ne görse alırdı 1.5 sene önce rahmetli oldu keşke yaşasaydı da hiçbir şey almasaydi
tarafından
Kurbann olurummmmm canimmmmm

SENII UZDUYSEMM COK OZUR DILERIMM  GERCEKTENN  HIC PAYLASMASAYDM KESKE BU  PSOTU AMA SEVNDM BI AN PAYLASIVERDMM KUSURA BAKMA BASINN SAGOLSUN CANIMIN ICIII
(3,095 puan) tarafından
Yok canım özür dilenecek birşey yok paylaşmak en doğal hakkin zaten hiç aklımdan çıkmıyor ki seninle alakası yok annelerin yeri her zaman ayrı
tarafından
Tabikide oyle ama ben hatirlatip seni uzmek istememm hani   hava atiomus gbi kesinlikle oyle bir amacim  varsa rabbim tas etsn beni
(3,095 puan) tarafından
İyi günlerde kullan canım küpeni hava atmanla hiç alakası yok canım bende seni üzmek istemem annenin kıymetini bil
tarafından
Sagol btnmm allah razi olsn
0 oy
tarafından
Çok güzelmiş. Kız saat başı post aciyorsun bir sonraki ne olacak acaba:)
tarafından
BAKALIM :)) SURPIIIIZ KIZZZ

SÜRPRİZZZ DEGIL AMAA DİKKATİNİ CEKERIMM
0 oy
(6,937 puan) tarafından
Valla annemi gördüm resmen geçen haftalarda şehir dışından geldi bana ve kızıma bir sürü şey almış bi de ben hep anne yemeklerini çok özledim diyordum diye gidene kadar sevdiğim bütün yemekleri yaptı eşim seviyor diye onun için gitmeden gözleme hala daha sen uzaktasın sana el uzatamıyorum diyor ayakları öpülesi analarımız iyi ki varlar  ❤
tarafından
Oyyy kurban oldugummm yaaaa  NE GUZEL BI KALPTIR O MASALLAHH CANMMM :)
(6,937 puan) tarafından
Gerçekten anne olanların ayaklarını öperim Rabbim yokluklarını göstermesin canım ❤
tarafından
Amin cnm amin
0 oy
tarafından
Benim annem çıkıp alamaz ama bişey alacam desem Ne kadar ben vereyim parasını der hemen :) 
tarafından
Ayyy kurban olurumm  icindekii guzellige bakarmsn bi masallahhh  uzun omurleri olsn inscnmm
tarafından
Amin canım :)
0 oy
tarafından

Dikkat et kupelerini aşermesinler  cnm   

Cok ama çok güzeller cnm güzel günler de kullan inşallah

tarafından
Amin inşallah canım  düşünür ya kedi.  k.opek gibi didisir  kavga eder o an kavgadan dedikodu yapmaya döneriz  ☺️☺️☺️☺️  cok degisigiz çok
tarafından
Hahahahahaa   allah sizii:)))(
Anne kiz  diyalogu hic bir diyalog kadar zevk verici dgldr
tarafından
Valla değil ya   özledim annemi   ya
tarafından
:)))  tez zaman da kavusun insallahh kzummmm
tarafından
Amin inşallah canım arabam gelmeden cok zor   züppe adam bugün yarın erteliyor   15 gun daha umudum yok gibi
0 oy
tarafından
Anacugum bu aralar torununa çalışıyor beni unuttu sjjs 
tarafından
Ahaha   bnm bbis olsun  bnm annem de oyle olck gbi :)
tarafından
....  :) olsun  o  heo yanimda olsunda
tarafından
Anaaaa torun olunca unutuluyorshn bu zamanların kıymetini bil kizz
0 oy
tarafından
Annem herşeyim dostum sırdaşım sırtımı yasladıgım en büyük dayanağım iyiki var Rabbim yokluklarini gosdermesin canim Anneme asiri bagimli ve düşkünüm. 

Soruna cevap olarakta geçen hafta Annemdeydim inan aldigi seyleri  atsam şok olursun bi gidiyorum eller dolu A dan Z ye aklina gelebilcek herşeyimi alir yapar  o yuzden çok sık gitmiyorum Anneme cunku cok fazla seyler aliyor masraf yapiyo uzuluyorum mahcup oluyorum Allahim bin kere razi olsun 
0 oy
tarafından
Canım annem❤❤❤ gorumcem ve kaynim memlekete gittiler burda aynı evdeler biri öğrenci diğeri çalışıyor 

Annem duymuş geldiklerini sna yollayacaklarim var ne zaman dönecekler diyor daha gönderdiklerin bitmedi dedim bende olsun bura ile büyük şehir de ki şeyler aynı değil der hep Allah başımdan eksik etmesin kaynanmda gelecek onunla yollar 

Babam da her yıl araba alım satımı yapar bu yıl gelemedi genelde onunla yollardi özel araç olduğu için bu yıl içinde kalmış dert yanıyor garibim ❤❤❤❤

Güle güle kullan Allah uzun ömür versin ⚘⚘⚘⚘⚘⚘
tarafından
Oy kurban olurum yaaa  :) ne guzell  sagolncanimm seninkinede oyle ins
0 oy
(686 puan) tarafından
Ciciler almış anneniz güle hule kullanın
tarafından
Sagol bitanem bnmmm
0 oy
tarafından
Allah eksik etmesin 

İlgili sorular