0 oy
706 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Cumleten hayirli geceler dua ile ..

11 Cevaplar

+2 oy
(3,446 puan) tarafından

Bacim öyle baslik atmışsın korktuğum halde meraktan girdim :D

(1,060 puan) tarafından
Bende valla  zaten ne gelirse meraktan geliyo insanin başına:))
(3,695 puan) tarafından
Aynen  valla :)) tırsacagimi bildigim halde girdim baktim simdi de kendimi isin toz pembe boyutuna getirme cabasindayim D
(1,060 puan) tarafından
Aserenler girmesin tiksinenler bakmasin  korkanlar okumasın başliklarina sadece meraktan giriyorum:))
(3,446 puan) tarafından
Yok bi tek tiksinenler grubuna girmiyorum midem bulanıyor:D
Onun haricinde her yasağa varım:)
(13 puan) tarafından
:)) hahahaha
-Reklam-
0 oy
(119,329 puan) tarafından
Aklina kotu bisey getirme belki uyku sersemi goz yanilmasidir hirsiz olsa sirtinda torba olurmu ne koycak torbaya 
(3,446 puan) tarafından
Bende şüpheye düştüm şimdi ben amcaysam bu kizlari kim doğurdu. Aklımda deli sorular:D
(13 puan) tarafından
Kizlar eminm hirsiz degil di bu kisi adam iri yari orta yaslarda biriydi kiz bian yok oldu oldugu yerde bian gozdem kayboldu şok oldum
(13 puan) tarafından
:)) hahahahaha
(119,329 puan) tarafından
Valla bacim saka bi yana ama birini gorsem ve bi an ortadan kaybolsa senin dusundugun gibi biseyse herkes tirsar dua et bol bol
(13 puan) tarafından
Insalllah cnm valla ne diyim ya :(
0 oy
tarafından
Valla bacım ya hırsızdır ya da sana öyle gelmiştir başka bir sey değildir 
0 oy
tarafından

Sırtında torba yaşlı bir amca olabilir :D düşünme aklına getirme derim 

(6,136 puan) tarafından
Noel babayı tarif ettin ama yil basında değiliz :)))
0 oy
tarafından
Gece uyku mahmurlugundan sana öyle gelmiştir. Olur yani göz de yanılır bazen
0 oy
(319 puan) tarafından
Okumadım aşağı yukarı ne yazabilecegini tahmin ettim sürekli dua et cnm
(13 puan) tarafından
Tamam cnm insallah
0 oy
tarafından
Noel baba olmasın kız  belki hadiye getirmiştir 
0 oy
(548 puan) tarafından
Çöp toplayandir belki başka şey aklına getirme.bende bu gün mutfakta bulaşık yıkıyorum birden bı karartı hiss etdim korkumdan arkama bakamiyom anammmm geldiler dedim sora bı dondum dolap kapisi lan dedim Allah seni pislik kapı karnimdki bebemle beni korkutdun :)))
(13 puan) tarafından
Cop falan degildi bacim adami ben goruyorum kimse degil cunki karsi komsum balkonda sigara iciyordu onun hemenbaljonun  onundeydi yoksa komsum tepki verirdi gece 3 sonucta bu adamin ne isi var der ben oyuzde korktum kac gundur elim ayag titriyor depremde çabası oldu :(
(548 puan) tarafından
Anlayamadim kuzum acaba kara basmami oldun bazen oluyo ya aklına getirme kötü bir şey ben iki sene önce çok yaşardım böyle şey Allah'ın izniyle ciktim o moddan
(6,136 puan) tarafından
Komsun nasıl görmüyor
(13 puan) tarafından
Iste ben oyuzden diyorum kafayi yiycem hirsiz cop toplayan degildi birde kapali bi bahce kimse kolay kolay giremez komsum gormuyor atletle cikmisri balkonda sigara iciyordu gunduz olss seslenirdim abi diye gece bisry de komsuma diyemedim desem gece gece yanlis anladilir di
(548 puan) tarafından
Kuzum aklindan çıkar göz yanilmasidir belki
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Ne diyelim cin falan mı :)
(13 puan) tarafından
:(( ben zaten ondan supeleniyorum cunki komsumuz balkonda sigara iciyordu  adam onun onundeydi ne ses vardi  nede seda cok korktum hani hirsiz olsa orda niye beklesin dimi adam baskasina gorunmedigine 100%100 eminm
0 oy
tarafından
Valla ben.konuya farklı bir acıdan baktım. Belki Hızır belki Erenlerden biri  nasip dağıtmak için çıkmıştır. Kalbi temiz olana da gözükmüştür. Belki de gerçekten yaşlı bir amcaydı. Yürüyerek gitti belki sen fark etmedin. 
(13 puan) tarafından
Hersey olabilir cnm ama gozumden kacmadi adam bian kayboldu cunki cok dikkatli baktim aramizda mesafe yoktu
tarafından
Kötü birşey değildir. İyi birseydir bu olay. Inşaallah Hızır aleyhisselam'ı görenlerden olmuşsundur diyelim.
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Korkutma kendini cnm ya boşver besmele çek öyle bisey görünce bi an yorgunlukla insan bi çöpten bile korkuyor onu binbir türlü şeye çeviriyor 
(13 puan) tarafından
Aynn haklisin cnmm dogru diyorsun dusundukce insan kafayi yiyor
(1,219 puan) tarafından
Aynen öyle cnm gözümüzde büyütüyoruz ben çok kötü rüya gören insanım rabbim biliyor artık ilk zamanlardaki gibi korkmuyorum allaha sığındığım an bitiyor rüya oyuzden korkmuyorum eskisi gibi geçen teyzemle konusu açıldı şakasına vurdurdum artık arkadaş olduk dedim tobe tobe demeye başladı teyze dedim sen ben kadar görsen demekki kafayı yersin korkulacak bisey yok allaha sığındığım an bitiyor rüya dedim gözlerini çıkarttı hayretler içinde bana bakışı vardı yani demem  o ki korkma onların bizi korkutması allah tarafından yasaklanmış bize gözükmezler bizi korkutamazlar yani biz kendimiz buna izin vermedikçe

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 200 göst.
0 oy
5 cevap 89 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 1111 (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 48 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 93 göst.

379,895 soru