0 oy
328 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (173 puan) tarafından

Kızlar kocanıza ne alacaksınız bana da fikir olsun karar veremiyorum aslında almıycaktım ama o bana telefon alıo bildiğimden haberi yok bende ona mahcup olmamam lazım :) 

25 Cevaplar

0 oy
(13,087 puan) tarafından
Akıllı bileklik al sende ☺️
(173 puan) tarafından
en fazla 200 liralık bütçem var ucuzunu alsam begenmez cunku hep ıyı markaları alıyımmı falan dye bana soruyordu :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dun aynı soruyu bende sordum bebeğim kazak parfüm kulaklık falan yazdılar arkadaşlar sagolsun,bizim ki parfüm hastası bende parfüm seti aldım☺
(173 puan) tarafından
Hanı parfumu aldın kuzum guzel kokuyo mu :)
tarafından
Normalde caldion ve slazenger kullanır ama bu sefer farklılık olsun dedim arkadaşda önerdi farmasi man aldım canim☺
(173 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim :)
0 oy
(11,377 puan) tarafından
Hoşuna giden ilgi alanı veya istediği eksiği varsa ondan alabilirsin canım ben elimi geçeni bebege alıyorum sevgililer günü de neymiş  :)
(173 puan) tarafından
Valla bende almayacaktım kuzum dedigin gibi kendimede oyle fazla bişey almıyorum herşeyi bebege harcıyorum ama onun telefon aldgnı ogrenınce utandım :)
0 oy
tarafından
Alamıyoruz ama en büyük hediye o olur inşallah❤️
(173 puan) tarafından
İnşallah canım ❤️
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Biizzz sevgülüüü deeüülüüükk ☺️
(173 puan) tarafından
Benimkide derdı hep bız sevgılımıyız ki dıye bu sefer basına taşmı düştü naptıysa :) dogum hediyesıde almamıştı utandı galiba üst üste gelınce :)
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ayakabi al kuzum trend yolda cok guzel botkar vardi
(173 puan) tarafından
Botunu yeni aldık kuzum ama spor ayakkabı alabilirim tesekkur ederim ❤️
(7,036 puan) tarafından
Rica ederim cnm kazakta alabilirsin
(173 puan) tarafından
Saol kuzum
0 oy
(155 puan) tarafından
Almıyorum hicbirsey bana ne :):):) bana biz koca kariyiz sevgili değiliz ki diyor. Nah görür o hediyeyi. Bu ay yıl donumumuzdu  aldık hediyelerimizi ona da sayarız. :):)
(173 puan) tarafından
Kız benimkide oyle dıyodu başına taş düştü heralde bende rahat rahat oturuyordum o almaz nasıl olsa bende almam dıye :)))
(155 puan) tarafından
:):):):):) alsın kız işi ne. Sende kazak, gömlek, parfüm, saat, atkı,isimli kalem, falan alabilirsin. Hediye Sepeti sitesine bak orda çok güzel şeyler var. Fiyatları da Uygun. Ordan eşim e isimli kalem aldım. Çok beğenmişti
(173 puan) tarafından
Bakıyorum kuzum teşekkür ederim :)
(155 puan) tarafından
Ne demek canım rica ederim. :) Güle güle kullanın ikiniz de hediyelerinizi. :)
(173 puan) tarafından
Sagol canım :)
0 oy
(2,139 puan) tarafından

Çalışıyor olsam hediye alırdım ama onun parasıyla ona hediye almak pek mantıklı gelmiyor:D Zaten sevgililer günü pek önemli bir gün değil bizim için her gün sevgililer günü bende hediye beklemiyorum varlığı yeter<3

(173 puan) tarafından
:) evet Rabbim onları başımızdan eksik etmesin canım ❤️
0 oy
tarafından

Ben saat tesbih bileklik takımı aldım sakladım vermek için sabırsızlanıyorum çok beğenicek☺️

(173 puan) tarafından
:) ne güzel canım ben pek tesbih sevmiyorum eşim benım tam tersim koleksiyonu var :)
0 oy
(2,266 puan) tarafından

2tane parfüm aldım:) 

(173 puan) tarafından
Hangi parfümler canım
(2,266 puan) tarafından
Burberry ve dizel canım
(173 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Biz kutlamayanlardanız. Sevemedik bir sevgililer günü kutlamayı. Ne sever eşin kuzum ona göre yorum yapalım
(173 puan) tarafından
Valla benimki tesbih falan cok sever ama ondanda ben nefret ediyorum kullandırmıyorum:) farklı bısey bulablırmıyım diye dusundum ama hep aynı şeyler parfüm kıyafet ayakkabı erkeklere pek secenek yok :) saat alsam onuda pek takmıuo en ıyısı deyım sen bısey sevmıodun bende almam deyım:)))
(3,162 puan) tarafından
Özel yapım tesbihlere felan bak kuzum. Hem şaşırır hem sevinir
(173 puan) tarafından
Sagol kuzumm
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Guzel bi saat al bence askom
(173 puan) tarafından
Saati pek kullanmıyor kuzumm
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Eşim de bana bileklik almış. Erkenden verdi :D ben de eşime kot pantolon aldm ihtiyacı vardı. Erkeğe de hediye almak ne zor şey anacım 
(173 puan) tarafından
Aynen kız hep aynı seyler erkeklere klasik kazak pantolon cuzdan parfum ayakkabı :)
0 oy
(16,054 puan) tarafından
Hic bisi almicam
(173 puan) tarafından
Bende oyle diyordum :)
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Pantolon aldım 
(173 puan) tarafından
Güle güle giysin canım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sevgilim yok :D :P
(173 puan) tarafından
Haha :)
0 oy
tarafından

Biz karı kocayız sevgili değiliz :) 

(25,224 puan) tarafından
Essah mı lan
tarafından
Tabii essah la :)
(173 puan) tarafından
:))))))
0 oy
tarafından

Bu bebeği 14 subbatta dogursamm :D bişey almiycam al snaa bebebk 3. Çocuk başından fazla 

tarafından
Oda denk gelse bakalım 37+0 haftadayım hayirlisi
(173 puan) tarafından
:) zor gıbı canım ama belli de olmaz bebiş durmaz belki
tarafından
Aynen bakalım hayirlisi
0 oy
tarafından
5 gün önce alıp verdim, kulakiçi kulaklık istiyordu ondan aldım :) 
(173 puan) tarafından
:) ne guzel canım
0 oy
(2,491 puan) tarafından
Sevgililer günunde yanyana olmayacağız bende evimde olmayacağım 

Dünden beri iki gözüm iki çeşme 

Zaten oyle romantikliklwrjmiz yoktu ama akşam olunca eve geliyo aynı çatıda birlesiyodaniz dünyanın en güzel hediysi o bence 
(173 puan) tarafından
Oyy canım benim inşallah Rabbim çabucak kavuşturur bende memleketımdeydım dogum yapmaya gittim 3 ay ayrı kaldık 1 aydır evimdeyim zor Rabbim kimseyi ayrı koymasın
(2,491 puan) tarafından
Amin canım benim  Rabbim kimseyi yuvasından ailesinden ayrı düşürmesin
Oğlum için daha çok üzülüyorum babası başka odaya gidince oda onun peşine gidiyordu asla onsuz odada durmuyordu şimdi herseuden habersiz oyn oynuyo bunları da gözyaşlarıkla yazıyorum
(173 puan) tarafından
Canım benim kıyamam :(

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 216 göst.
+1 oy
33 cevap 385 göst.
31 Ocak 2022 Aile kategorisinde Aleyna hakan24 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 542 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ciceekbakan01 (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 237 göst.
11 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu

381,000 soru

11,406,433 cevap

34,943 kullanıcı

...