0 oy
294 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (123 puan) tarafından
Kızlar bir numara icra takibi  gelmiş diye e devlet baktım mahkem dava yok bide mesaj eşime gelmiş anlamadım dolandırıcı olabilir mi numara aradık ulaşamadık ne benim nede eşim dava mahkem ne işim olur anlamadım 

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Nerden gelmiş mesaj ? Tam olarak içeriğini söyler misin
(119,521 puan) tarafından
tam cankusum bilir diycektim
(123 puan) tarafından
Aradım tekrar bitkisel yağ istemişi ödeme yapmamış yalan bak hayat öyle bişey istemedim saat 3 kadar ödeme yapmazsam dosya yürürlüğe girecek ben bitkisel yağ hiç sipariş etmedim bide e devlet gözükmüyor icra falan dolandırıcı acaba
tarafından
Kiz yalan bacim sakin aldanma engelle numarayi spamla gitsin
tarafından
hahah tam uckagitcilar. Sakın inanma :)
(123 puan) tarafından
Yok kız ne inanması şaşırdım bitkisel yap bide pandemide istemişim yeni haber veriyorlar dolandırcılar
-Reklam-
0 oy
(13,113 puan) tarafından
Msji atsaydin keşke canım yok mu numara felan 
(123 puan) tarafından
Aradım tekrar bitkisel yağ istemişi ödeme yapmamış yalan bak hayat öyle bişey istemedim saat 3 kadar ödeme yapmazsam dosya yürürlüğe girecek ben bitkisel yağ hiç sipariş etmedim bide e devlet gözükmüyor icra falan dolandırıcı acaba
(13,113 puan) tarafından
Bırak baslatsinlar
0 oy
(1,758 puan) tarafından
Canım mesaj içerigi neydi bazen geliyor öyle genelde icra takibi başlayınca arıyorlar seni mesaj sonraki iş ama w devlette yoksa sıkma canını 
(123 puan) tarafından
(1,758 puan) tarafından
Dolandırıcılık dır o öyle biriey yapmadınsa korkma
(123 puan) tarafından
Kız ne işim olur bitkisel yağla :) ya pandemide istemişim
0 oy
(3,141 puan) tarafından
E devlette yoksa inanma. Dolandırıcı.
(123 puan) tarafından
(3,141 puan) tarafından
Yapma sakın ödeme falan kandırıyorlar
(123 puan) tarafından
Yok kız yapmam dolandırıcılar ya
0 oy
(119,521 puan) tarafından
sahtekarlar olabilir
(123 puan) tarafından
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Hukuk burosunda calisiyorum bu sekilde hic mesaj atmayız hersey evraklarla gerçekleşir bildirilir
(123 puan) tarafından
Tamam canım saol e devlet gözükmüyor
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Dolandırıcı bu tarz mesajlara inanmayın
(123 puan) tarafından
Saol canım
0 oy
(762 puan) tarafından
Aynısı banada geldı ama benım dıger ismime geldı kimlik adıma degıl. Eger resmi bırsey olsaydı kimlik adıma gelirdi ıkıncı ismime defıl
(123 puan) tarafından
dolandırcıla ya
0 oy
(968 puan) tarafından
Inanma bsey olsa evine kagit gelir e devlette gozukur..
(123 puan) tarafından
İnanmadım zaten
0 oy
(465 puan) tarafından
Aa bizede geldi tahkinim trendyol yapiyor biz siparis verdik geri yolladik begenmedik trentyol dolandirici arkdaslar haberiniz.olsun
(123 puan) tarafından
Ayy gerçektenmi pes ya
0 oy
tarafından
No at bakalım cnm sorgulamayla uygulamada 
0 oy
(2,491 puan) tarafından
Kardeşim icra katibi de devletin işleyiş prensibi bar asla msj la olmaz bu iş 

Resmi zarf gelir o gelen evrakın sizin elinize ulaştigi anda başlar yasal süreç 

Büyük ihtimalle dolandırıcılar cnm sakın link falan tıklamayın engelleyin numarayi
0 oy
tarafından
Öyle şeylere inanma mutlaka size kağıt gelir icra mudurlugunden ve öyle birşey olursa da itiraz edip durdurabiliyorusunuz
(123 puan) tarafından
Tamam canım saol

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 391 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde busra01busra (1,004 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 155 göst.
29 Ekim 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 170 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu