+1 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde (72 puan) tarafından
Kaynanamin arkadasi yolda izde görürüm merhabalasiriz evine gitmem bana gelmez her neyse bebek bakmaya geldi bana daha kapıdan girer girmez eşime çok kızdım sana neden bebegin adını babanın adı koymadın dedi. Üzerine vazife mıdır bu kaynanamin komşusunun... 

29 Cevaplar

0 oy
(9,242 puan) tarafından
Hahaah ay bana denk gelmez ki böylesi paralayayaım...kayınvalidem dediki dedesi yasasaydı adımı o koyardı.koydurtmazdım dedim ozaman derdiki kçbizi sevmiyor ki koymadı  iyi bende ozaman derdim ki adam yerine koymadılar ki dediğim ismi koymadılar 

Kimse cocugumda hak talep etmesin ben koydum bundan sonrakileri de ben koycam
(72 puan) tarafından
Valla güzel demişsin:)) yani kime ne oluyor geçenlerde kayinpederim de bu isim de ne büyüyünce degistircem diyor ama şaka ama gerçek, gelmiş 70 yaşına... bu eskiler ne cahil ya
(9,242 puan) tarafından
Adı ne. Valla her kahrı ben cektim koydurtmam.babamda Aylin güzel düşün aklına yatarsa koy dedi.bende sahra koydum. Amine sahra. Neymiş kaynanam ben diyemiyorum bu ismi Emine diyecem dedi ay öğrendi ama diyo. Oglum olursada babamın adını koycam hele bi karışşınlar. Hatta dedimki siz isim soylıcektıniz kocamda koyacaktı valla oğlunu alırsa giderdin memleketine ne o öyle Esra sen b.o.k sun der gibi. Anayım ama sadece tasımada cocuk uzerımde isimde bile hakkın yok.oldu baska
(72 puan) tarafından
Aynen öyle anneler çekiyor kahrı isim konusunda dinen baba koyuyor ama anneye danışmanı lazım Nurettin Yıldız hoca diyor zaten isim konusunda danışmayan adamdan da hayır gelmez sen otur derdine yan diyor.. alptuğ bebegin adı kayinpederin adı da Adil eski isimlerden adil olacakmış öyle diyor komşu da hahh:))
(9,242 puan) tarafından
Alptug begendim.. adil de fena degil ama sen istemezsen koyamazlar  dinen babaya ait ewet biliyorum ama baana ddeddiği dedesi koyardı laaaa siz ne sanıyorsunuz.eltıminkileri koymus kadın sen karıstırmadın diye trıp bile attıydı bana. Agzın yokmuydu koyamazsın deseydın dedim
(72 puan) tarafından
Hah hakket ya ağzı yok muymuş... seni ne ilgilendiriyor sanki koydurtmasaymis
(9,242 puan) tarafından
Ben kötü gelin ilan edildim
-Reklam-
0 oy
tarafından
B.ok yemek düşer 
0 oy
(1,440 puan) tarafından
Offff su isim koyma isini hic sevmiyorum ya dedenin ismi ymis hele bufa ona kalmis oğlum olsa bende mecbur kayinbabamin adini koyacaktım esjm istiyor diye ama guzel durum değil 
0 oy
(14,487 puan) tarafından
Kaynanamı karistirmam ki kaldı arkadaşı karışsın 
0 oy
(1,447 puan) tarafından
Kaynanan de demiş olabilir bence Ona Ne 
0 oy
(695 puan) tarafından
Hahah yok artikk kaynana bile karışamaz ben ve eşim karisiriz bu konuda kimseye danismadikcabzaten müdahalede olmadı olsaydida çok ainirlenirdim
0 oy
tarafından
Onu kaynanan doldurmuştur ben olsam terslerim ona ne ki biz karar verdik annesi babası olarak derdim. Ben hamileyken eşimin akrabalarıyla ve ailesiyle misafirlikte isim konusu açıldı baya herkes onun ismiolsun bunun ismi olsun dedi en son ben aile büyüklerinin ismini koymuycam dedim bida kimse bişey diyemedi koymadımda 
0 oy
tarafından
Karışabilir canım çünkü onlar herbokolog 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 181 göst.
30 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 289 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,914 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 634 göst.