0 oy
53 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
Kızlar bir arkadaşım var gebe kalmak istiyor ama bugün süt hormonunun yüksek olduğunu öğrenmiş 200 lere gelmis böyle olup hamile kalabilen var mı ilaç kullanıyor suan ama fayda etmiyormus

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
200ler gerçekten yüksek. ama prolaktin hormonj stres üzüntü sebebiyle bile artabilen bir

hormon. hem ilaçlarını kullansın hem de biraz hayatını sakinleştirsin bence.
(11 puan) tarafından
Aynen öyle bende bu yoldan geçtim ama benimki bu kadar yüksek değildi ve gerçekten 200 çok yüksek nasıl düzene girer bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(147 puan) tarafından
Ben nisanliyken aynıydı 200 çıktı ilaçta kullandim küçük 8 tane hapti evlilik gecesi hamile kaldım toso simdi 22 aylık 
(11 puan) tarafından
Çok sevindim canım benimde başımdan gecti insan acaba hamile kalamam psikolojisine giriyor malesef
0 oy
(95 puan) tarafından
Benim değerlerim bu kadar yüksek değildi ilaç tedavisini olsun ploroktin hormonunu en çok stres etkiliyor  stresten uzak dursun artık cocugum olmayacağını düşündüğüm zamanda hamile olduğumu öğrenmiştim darısı arkadaşına olsun inşallah 
(11 puan) tarafından
Amin canım inşllah bende ne zaman ki kafamda herşeyi bitirdim hamile kaldım ama benimde değerim bu kadar yüksek değildi
(95 puan) tarafından
Aynen benim de öyle oldu canım
0 oy
(2,165 puan) tarafından

Dediğin bende de vardı yüksekti süt hormonum ama 50 lerdeydi benim 200 değildi, hormon ilacı kullandım 1 ay gibi bir süreçte indi sonra .

Ama hemen arkasına gebe kalmadım 6,7 ay sonra kaldım canm. 
Arkadaşina soyle stres yapmasın bunun tek çözümü bu .bide ilacını kullansin . Aynı zamanda vitamin de kullansın inşallah gebe kalır 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Benim halamin kizi oyle 12 yil gecti 2. Gebelik daha olmadi bide strestende prolaktin artiyor

İlgili bir soru bulunamadı

382,116 soru

11,440,718 cevap

35,011 kullanıcı

...