0 oy
498 göst.
Diğer kategorisinde (4,858 puan) tarafından
Eltimle konuşmuyorum zaten havadisleri kaynanamda alıyorum şimdi eltim evlendikten 1 sene sonra.kocasinin yüzüğünü kendi yüzüğünü 5 bilezik ve kaynanamın taktiği zincir kolyeyi kız kardeşini göndermiş yerinede sahte altın koymuş kaynanam unu görüyor kaynima söylüyor ve altınları alıp kuyumcuya gidince sahte olduğu ortaya çıkıyor ve kime verdiğini anlatıyor arada çok mevzu varda kısa geciyorum neyse 5 ay önce Kayseri'ye gitti bu göğsündeki.buyumeyi ordaki doktorlara.goatermek.icin ve giderken hem kaynım hemde.kaynanam altınları almadan gelme diyorlar neyse efenim şimdi bu göğüs toktoruna gitmis doktor demiş ki kaynanamın dediğini diyorum göğüs büyüme kanseriymis ameliyat olacakmış 10.gun sonra falan dedi bende dedim ki kaynanama kanserse direk ameliyat olmaz kemoterapi.gorur saçları kasları falan dökülür dedim ilk öyle.baslar eğer ki göğsünde kitle varsa kötü yada iyi huylu onu alırlar dedim ama bana.gore.bu göğsünü kucultecek dedim kaynanamda bencede öyle falan dedi şimdi bana kalırsa bu kanserim diyor ya geri dönünce kocam kaynanam bana kızmasın bana laf etmesinler diye yalan söylüyor gibime geliyor zaten normalde de laf eden yok da odasından çıkmaz her işi kaynanam yapar kendisi g.t büyütür odasında süslenir puslenir çıkar dışarı alışveriş yapar aldığınızda bı iki kere giyip çöpe atar kocasına istediğini yaptiramadiginda kocasininda kıyafetlerini çöpe atar böyle bı kişilik neyse uzun oldu hakkınızı helal edin de yanlış mı biliyorum göğüs kanseri ise önce tedavi görüp sonrasında gerekirse ameliyat olmlunmaz mi 

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
10 günde kanser hastası amellyat olamaz önce parça alınır patoloji sonucu çıkar iyi mi kötü mü diye buda 1 ay Sürer yine son çare ameliyattır haklısın 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 754 göst.
2 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Asyahatunnn (547 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 296 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,445 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde ssudesarg (3 puan) tarafından soruldu
0 oy