0 oy
823 göst.
Aile kategorisinde (1,777 puan) tarafından
Ben özellikle oğlumla oturdum izledim, Çocuk 5 gündür Anne Zombi Geliyor diyip duruyordu, oğlum zombi diye bişey yok diyorum var diyor, Bunu takip ettim özellikle Cartton Network ve Disney Channel ı izleyince böyle şeyler diyor, ve Esrarengiz kasabayı izlerken tek göz var tablolarda onu fark ettim, çocuklarınızın dengesini bozuyor bu 2 kanal, TEK FAVORİNİZ TRT ÇOCUK OLSUN ARKADAŞLAR

45 Cevaplar

0 oy
(12,489 puan) tarafından
Ya bende izletmek istemiyorum da artık TRT çocuk izlemiyor oğlum 
(3,159 puan) tarafından
Çünkü büyüdüğü için aynı sıkıntı bizdede var artık çocuk işimi geliyor bilmiyorum
(1,777 puan) tarafından
Çünkü onlar daha cazip geliyor balım elinden geldikçe trt çocuk izlesin
(12,489 puan) tarafından
Baktığı tek şey z takımı valla diğerleri cazip gelmiyor artık
-Reklam-
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Öyle tabi ben de diğer kanallara çok karsiliyom ama çocuk artık TRT çocuk izlemek istemiyorum kesmiyor sanırım miniga go falan aciuyorum ama resmen cartunet mı ne onun çizgi filmlerine bide disneye bayılıyor ama siliicem
(1,777 puan) tarafından
Çünkü onlar daha cazip geliyor balım elinden geldikçe trt çocuk izlesin çocuk anne zombi diyip duruyordu kuzum, çocuk korkmaya başladı izletmiyorum onları artık
0 oy
tarafından
Ben oğluma tek TRT çocuk izletyorm 
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
(661 puan) tarafından
Bende sadece geçen Nils ve uçan kazda yeni bölümde bi ayicik çıktı ama çok korktu bende o çıkınca mecburen cartoon u açtım ama o kanalı izlemiyo pek zaten
(1,777 puan) tarafından
Kalp kalp ♥️♥️♥️♥️
tarafından
Anladm cnm bizim ki korktumu yanıma geliyo DYO anne torktum diyo k kullanamiyo cnm bizimkide Vikinglerdeki o ssman adamdan korkuyodu
tarafından
Tskr edrm cnm sanada çok kalp❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Zaten TRT çocuktan başka kanalda olan çizgi filmler renkleri soluk izlenesi şeyler değil cıvıl cıvıl şeyler yok. Hiç sasmayiz TRT cocuktan 
(1,777 puan) tarafından
En iyisi kuzum, çocuk zombi diyince baktım onları izliyor ve korkuyor
tarafından
Tövbe ya ne saçma şeyler hiç bakmiyoruz ki bilmiyorum ama bazen denk geliyor gerçekten abuk subuk çizgi film demeye şahit gerek
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Sanki TRT çocuk çok mu iyi bacım. Orada beter. 
(1,777 puan) tarafından
Diğer kanallara göre daha iyi kuzum, maysa var, heidi var, rafadan tayfa, Aslan bunlar daha iyi
(3,551 puan) tarafından
Rafadan tayfayı bende çok seviyorum ya. Oturup izliyorum bebelerle..karakterlere bayılıyorum :D
tarafından
Rafadan tayfa bende izliyorum valla...valla TRT çocuk yine güzel bnce ..hep öğretici şeyler vardı bir nebzede şimdi Z takımı falan çıktı .onu izletmiyorum bnde.
0 oy
(3,672 puan) tarafından
Evet ben izletmiyorum canım sadece CNetwork te bir iki tane açarım Maşa ile koca ayı falan  var gerisi hep TRT çocuk ya da Minika çocuk 
(1,777 puan) tarafından
En iyisi kuşum baktım ben bile korktum o esrarengiz kasabadan
(3,672 puan) tarafından
Evet onu hiç açmıyorum zaten çok değişik şeyler var o çizgi filmde hep bilinç altı her yerde göz işaretleri
0 oy
(12,994 puan) tarafından
Tek fav TRT haklısın bazı çizgi filmler kötü örnek oluyor 
(1,777 puan) tarafından
Aynen kuzum çocuk zombi diyince tv den şüphelendim
0 oy
(6,822 puan) tarafından
Benim oglum 2

5 yaşında bu kanalları izleyince anne korktu korktu diyor trt yi açıyorum ağlıyor nasıl siliniyosa silsem
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Zaten Disney ve cartoon network aşırı uygunsuz . Bilinçaltına neler yerleştirdiğine inanamazsin bir araştır derim. TRT çocuk gerçekten iyi . Ben izletmiyorum . İlerde belki izletirsem TRT çocuk olabilir internetten sevimli dostlar olabilir :))
0 oy
(7,706 puan) tarafından
Zaten tek izlediğimiz trt diğer kanalları sildim bi ara kızım ağzımı öpmeye çalışıyordu ne yapıyon dedim kara kedi ile uğur böceği böyle yapıyor dedi youtube den baktım gerçekten öyle sahneler vardi anında sildim o kanalları 
tarafından
O nasıl çizgi film kız tövbe ..
tarafından
Ay merak ettim vaktim harbiden o nasıl çizgi film..çocuk anlamaz ki ondan kızın kaç yaşında ..o baya bildiğin yetişkin dizisi gibi bisiy..
(7,706 puan) tarafından
4 buçuk yaşındayken yapti o hareketi şimdi 5 buçuk yaşında
0 oy
(17 puan) tarafından
5 yaşınındaki kızım Disney izliyordu baktım ki aşk konusu falan hemen kanalı sildim cartoonette de kral Şakir sevimli kahramanlar izliyorlar Bi de YouTube kids indirmiştim telden ko trol ediyorum izlediklerini 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Benim kiz yutupda takiliyo:D mr bean izliyo bayiliyo ona ya
0 oy
tarafından
Aman sakın ha diyeyim. O kanalları bir kere açtım. Benim bile dikkatimi çekti. Aralarda cinsellik, ve pozisyonlara ilgili bir sahne geçti. Ondan sonra tövbe ettin sadece TRT cocuk.
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Bemln sadece trt cocuk izletiyorum oturun bi izleyin daha o yaslarda cocuaga neler aşiliyorlar sonra normal geliyor yok sevgili yok ask yok zombi sacma sapan seyler 
0 oy
tarafından
Oradaki çizgifimlerden ben bile korkuyorum
0 oy
(600 puan) tarafından
Bende sadece TRT çocuk zaten diğer kanallar ilgisini cekmiyor
0 oy
tarafından
Nils ve uçan kaz niloya ibi bunlar favori çizgi filmimiz bide vikingler başka çizgi film kanalı açmıyorum hatta o kanalları silmeyi düşünüyorum 
0 oy
(375 puan) tarafından
Çok doğru ben sildim canım o kanalları tv den sadece trt cocuk biliyor başka kanal izletmiyorum
0 oy
(6,722 puan) tarafından

Çizgi filmlerin içinde ne varsa çocuklarımız in bilinç altına oturuyor. Bende TRT cocugu acarim bazen bakiyor genelde YouTube kids ten izliyor. Ordada balkabağı var ya onun oldugu cizgi filmlerden korkuyor hepsini engelledim. :ermm:

0 oy
(2,803 puan) tarafından
Oglum 2 yas cıvarı hep trt cocuk ızlettım ama artık ılgısını crkmıyor ılla corton network ızlıyor korkmuyor aksıne sevıyor ve Mr.Bean bende cok sevıyorum ızlıyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 64 göst.
24 Ocak 2023 Aile kategorisinde Alyakus (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 195 göst.
23 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 138 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,697 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 695 göst.