0 oy
508 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kendi evimde çocuk bakıcılığı yapabilirim adanda olan yaşayan varsa aracı olursa çok sevinirim benimde 2 tane 2 ve 1 yasinda bebeklerim var ama arsız bi çocuk değiller yardımcı olursanız çok mutlu olurum 

9 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Valla canım zor işin. Hem 2 tane küçük çocuğun var. Kimse vermez bebeğini. Arada ezilir o çocuk. Şahsen ben asla vermezdim. Belki çocukların buyur okula gider anca öyle yoksa zor.
tarafından
çocuklarım çok akıllı dövme kırma gibi bişeyleri yok bi şansımı deniyim dedim
tarafından
Ne kadar uslu olsa bile çocukların daha bebek bakıma muhtaç. Veren kişi sırf kendi bebeğiyle ilgilenilmesini bekler. Yani çok zor ama şansını dene
tarafından
çocuklarımın ihtiyacı için biseylet yapmak istiyorum parasını azda verse bakarım
-Reklam-
+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Yorumların cogu kırıcı ya insallah bulursun sevgi 
(22,070 puan) tarafından
Sana demiyom asko  yorum yapanlara diom ben
(22,070 puan) tarafından
Ben farkındayım herşeyin sevgi bosver başa kakmanin kimseye faydası yok insan oğlu işte sende istersin herşeyin en güzeli olsun ama hic yoktan cabaliyon bisilere
tarafından
aynen öyle Allah razi olsun eda abla ❤
tarafından
allah aşkına ne yazdım özelden kırıcı oldunu yazdin sen ne yazdın peki yardım alirken kirilmiyor musun yazdin kendi yazdıklarını unutmussun
tarafından
kimseye yalakalik yaptım yok çoğu kiside benden büyük kendini bu kadar büyük gorme hepimiz aynı yere gidecez ölünce  hergün sen mi geliyorsun bakmaya Allah aşkına biraz düşünerek konuş durustlumu sen mi sorguluyorsun millete yalvar yakar zorla bisey istemiyorum bu seni hiç ilgilendirmez kiz sırf sasirdindan ordan vurup ordan cıktın  merak etme senden iyi bakıyorum çocuklarıma
0 oy
(119,578 puan) tarafından
onun icin bi suru sart gerekli ama 
tarafından
bilmiyorum ilk defa bakacam
iste anne babalarin guvenmesi icin evinin uygun olmasi gerekli duzenin olmasi lazim
tarafından
evim temiz düzenli gelip bakarlar kiraciyiz ama temiz
yok pis demiyon ama kres ortami gibi ev gerekli
0 oy
tarafından
Öyle bişey varsa bende varm:))kz
tarafından
rabbim gönlüne göre versin
tarafından
Amin cümlemizin kiz
0 oy
(9,023 puan) tarafından
Ben bendekilerle.kafayi yememek için dua ederken sen bakıcılık.icin çocuk ariyon helal olsun ama çoğu kişi kendi.evinde baktırmak istiyo başka eve yollamak istemiyo. İnşallah bulabilirsiniz istediğin gibi
tarafından
belki vardır dedim bi şansımı deniyim ilanlara bakarım Bulabilirsem bakarım akşama kadar evdeyim zaten ev işini geceleri yapıyorum gündüz sadece çocuklarla ilgileniyorum yapabilirim yani
(9,023 puan) tarafından
Kadın isterse yapamacagi şey Yok inşallah bulursun
tarafından
amin insallj Allah razi olsun
0 oy
tarafından
İnşallah bulursun canım Rabbım gönlüne göre versin inşallah 
tarafından
amin insallh Allah razi olsun
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Adanalıyım canım sen Adana'da mısın
tarafından
evet adanadayim
0 oy
tarafından
Cocuk bakimi icin sertifikan olmasi lazım 
tarafından
Sevgi YouTube de çok güzel videolar var örgü ile alakali eğitici ve öğretici izleyip vaktini degerlendirir hemde öğrenirsin
tarafından
kızım uyusun bakarım abla
(2,055 puan) tarafından
Bacım  çatlak  olmasa kaç yaşında  kadın  kaç  tane  çocuğunu bırakıp bir  iki  haftada  pubgdan  bulduğu  bilmediği  tanımadığı  adama  taa  başka  şehirlere  kaçar mi yani  çatlagin  kötü  bir  anlamı yok üstelik  türkiyede  sertifika ile  çalışan  çok  az  insan var
tarafından
Pupgdan bide vuuu :D
(2,055 puan) tarafından
Yaa  evet  yanı  yaşının  insanı  değil  5 çocuk  annesi  o kadar  değişikki  yanı birde az kalsin para  kaptiriyordu  çetenin  eline  düşmüştü  polise  gitmeseler  paralarıda  gidiyordu  neyseki  eve  geri döndü

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 130 göst.
28 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 211 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Zelihakuzey (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 290 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Sultanhanim (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.