0 oy
558 göst.
Diğer kategorisinde (3,530 puan) tarafından
Post açmıştım bugün 3 gün gecikme var diye gebelik testi aldım ve çift çizgi geliyor 2 numara Hayırlısı ile Kucağıma almayı nasip etsin Rabbim

Korkularım yersiz biliyorum ama ikinci sezaryen olacak ve yine Rabbimden ve Eşimden başka kimsem olmayacak Ecem Lina 3.5 yaşında olacak doğum olunca inşallah ilk sezaryen de yaşadıklarımı yaşamam dua edin bana da kızçelerrrriiiim =))

16 Cevaplar

0 oy
(3,530 puan) tarafından

En İyi Cevap
Hayırlı dualarınız için teşekkür ederim kızlar Allah razı olsun=))
-Reklam-
+1 oy
(119,228 puan) tarafından
ooo ortmenim his gekdin aramiza
+1 oy
(48,620 puan) tarafından
Post acmissin gormedim.hayirli.saglikli.olsun minnak kuzucuk
(3,530 puan) tarafından
Amin İkbaliiiimmm teşekkür ederim ❤❤
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Maşallah canm sağlıkla al kucağına
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım. Ssvd yapabilirsin. Destekleyen bi doktor bulursan yapabilirsin . Bn 4 yıl ara ile yaptım
(253 puan) tarafından
sancin geldginde ne yaptin evde mi bekledin yoksa hastaneye mi gttn. dogum yaptgindada ikinman felan.nasil oldu diksiine zarar geldimi
(1,381 puan) tarafından
Gün içinde sancım vardı 10 dakikada bir. Gece saat 12'den sonra sancım 5 dakikada 1'e indi. O gece 1 gram uyku uyuyamadım sancım dan. Sancıma sabaha kadar evde çektim. Sguat yaptım evi temizledim. 9 buçukta da hastaneye gittim. Açılmam 5 santim de direkt yatış verdiler. Doktor sancın geldiğinde kendin ıkınacaksın dikişlerin var bn bastıramam  dedi. Sancım geldikçe de ben kendim ıkındım ve kızım dünyaya geldi. Şükür dikişlerime de zarar gelmedi
(253 puan) tarafından
allah kolaylik vermis . sukurler olsun. peki ilk dogumun nie sezeryandi. bn ozelde yaptim para icin bu hale getirdiler beni
(1,381 puan) tarafından
Bnde özelde yaptım . Oğlum doğum kanalına girmemişti aşağı inmiyordu bi türlü. Dr da riske atmamak için aldı sezeryana
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ideal yaş aralığı sağlıkla gelsin minik
0 oy
(519 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım ne yaşadın ki ilk sezaryen de
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım Rabbım yar ve yardımcın olsun inşallah 
0 oy
tarafından
Gozun aydin sağlıkla kucağına al inşallah bende 2 sezeryan dogum yaptm eve 2. De daha rahattim iyiydim. :)
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun ecem de abla olacak yardım eder sana kocaman kız oluyor :) 
0 oy
(17,711 puan) tarafından
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin alişim doğduğundada okan o kadardı büyüyolar bi şekilde gözünaydın canımm ❤️
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım darısı da bana inşallah :D
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun benim yavrularımın arasındada 3 buçuk yaş var tam ideal bence hiç sıkıntı yaşamadım birazcık kıskançlık dışında o kadar da olur artık :) 
0 oy
(2,799 puan) tarafından
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah 
0 oy
(277 puan) tarafından
Hayırlı olsun sağlıklı gelsin minis
0 oy
(920 puan) tarafından
Ayyy gözlerin aydın kuzum ben doğum yapınca oğlum tam 3 yaşında idi şimdi biri 8 aylık yürüyor diğeri üç buçuk yaşında öyle güzel oynuyorlar ki iyiki olmuş diyoruz bende ikiside sezeryandı ikinci sezeryanda çok tecrübeli oluyorsun ve daha kolay oluyor Allah'ım kucağını dolu etsin Rabbim yavruna sağlıklı ömür nasip etsin 
(3,530 puan) tarafından
Teşekkür ettim bitanem Allah razı olsun açıkçası korkuyorum Ecem Linamda da Rabbim yardım etti yoksa yapamazdım biliyorum Rabbim yine yanımda olacak başka kimseye muhtaç etmez beni şükürler olsun benim kızçede 3.5 yaş olacak kardeşi doğduğunda Rabbim hayırlı salih kullar olmalarını nasip etsin canım evlatlarımızın
(920 puan) tarafından
Aminnnn kardeşim hiç korkma Rabbim kulunu dara düşürmez

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 333 göst.
8 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 258 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (5,809 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 243 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 237 göst.
11 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde AlpereninAnnesi (751 puan) tarafından soruldu

379,046 soru

11,345,426 cevap

34,810 kullanıcı

...