0 oy
36 göst.
Diğer kategorisinde (2,423 puan) tarafından
Kızlar ilkini ozelde yapmıştım. Sezeryandi ameliyat bitince direk odama aldılar bu gece yatıp çıktım. Şimdi çok pahalı olmuş hersey egeye gidiyorum. Ama 5 sene önce yengem doğum yapmıştı çok şikayetçi işte doğumdan çıkınca yoğun bakımda tuttular Bi gece refakatçi falan yok. Baya zor olmuş.dahada çıkarmıyorlar di imza atıp çıktı. İlgi falan da sıfirmis o zamanlar. Şimdi muayeneler de güzel ilgileniyorlar ama doğumu bilemiyorum kaç gece yattınız hemen bebekle odanıza gidebildiniz mi yapan varsa. Aydınlatın beniii:)

3 Cevaplar

0 oy
(2,423 puan) tarafından

Kimse yok muu:ermm:

-Reklam-
0 oy
tarafından
Izmir ege üniversitesi dimi canım 7 ay önce doğum yaptım ben kontrollere gitmedim turgutluya gidiyordum gelişi durdu diye o hastaneye gitmemi soylemislerdi gittiğin gibi yarış verildi dogumhaneye geçtim benim için çok şükür iyiydi tabi bazı ufak tefek şeyler vardı ama iyiydi bana göre hijyen azdi ama onun dışında sorun yaşamadım ilk dogumumdu çoktan korkuyodum ama şükür 
(2,423 puan) tarafından
Kaç gün yqttin kuzum doğumdan sonra odana geçiriyorlar mi yoksa yoğun bakıma  mi alıyorlar
tarafından
Yoğun bakın hiç girmedim doğumdan direk hemen odama bebegimle aldilar hatta dogum oldu bebegimi verdiler bana sonra dikiş falan oldu odama geçtim 5 gün kaldım ben ama kızım minyon ve gelismedi diye bir de hafta sonuna denk geldi diye canım
0 oy
(12,264 puan) tarafından

2.5 sene önce 

Doğum yaptım servis bölümünde gerek doktor gerek hemşere 

Hasta bakıcı süper bir ilgi alaka gördüm 

Allah razı olsun onlardan plasenta prevya vardı bende .

Doğuma giderken izle bölge temizliği yapmıştım ama biraz daha yukardan yapmak gerekiyormuş ilk defa sezeryan olacaktım hemşire yaptı bana sen eğilme .yat yatağa ben yaparım . demişti Allah razı olsun 

Onlardan habersiz banyo yapmaya girdim diye servisi ayağa kaldırdılar seslerini duyuyorum ama çıkamıyorum :D

Nerde bu sevinç diye 

Evet yoğun bakım da bırakıyorlar o tarafını sevmedim 

Yoğun bakım da olan hemşireler ile aynı toplu taşıma aracına bile binmek istemem 

Aklıma kazıdım yüzlerini 

Bir abla hariç ne desem koştu yaşlı haliyle ( hasta bakıcı)

(2,423 puan) tarafından
İşte bnde o yoğun bakım kısmını sevmiyorum yaaa. Ne kadar tuttular peki. Özel oda tutsak bile hemen geçiriyorlar mi odaya. Şimdiden sıkıntı bastı :D
(12,264 puan) tarafından
Hayır kız sıkıntı olmuyor bir gün pıt yaptın mı diye soruyor lar birde seni yoğun bakım dan indirmeden oradaki tuvalete yolluyor lar cis yaptın mı aşağı ya yapamaz san kalıyorsun ;)) benim yanımda yatan kadın yapamadı ama yaptım dedi gidebilmek için
Hhaaha kıyamam oda çekti baya
Ama geçti gitti özel oda da olsa fark etmez orada kalacaksın
(2,423 puan) tarafından
Ay bnde yaptım derim  :D odamda yaparım ne ki yani :D
(2,423 puan) tarafından
He bide refakatçi kaldı mı sıkıntı olmuyor dimi
(12,264 puan) tarafından
Yoğun bakım da kimse kalamiyor ama odada bir sorun olmuyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 80 göst.
26 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gazel 25 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 345 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 237 göst.
9 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 117 göst.
4 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Onlygirl (183 puan) tarafından soruldu

379,361 soru

11,355,345 cevap

34,830 kullanıcı

...