+1 oy
262 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Kizlar ben bile bunu yazarken kendime gülüyorum :D aklıma bunca vakit gelmeyen şey geçen tiktokta gördüm kızın biri suşi yiyordu 15 haftalık da hamileyim benim de can çekmesin mi :D yiyen var mı tadı nasıl bide Konya'da bulunur mu aceba 

Ha bu arada saçma sapan yorum yapacaklar yapmasın ben kimsenin kalbini kırmam aynı saygıyı kendime de düşünülmesini beklerim şimdiden teşekkürler :)

20 Cevaplar

+2 oy
(2,571 puan) tarafından

Biz diyarbakirliyiz işimiz olmaz suşiyle.Racona ters yani ajsjsjss

(12,264 puan) tarafından
Hahha demi biz anlarız kitilik ten semborek ten ☺️
-Reklam-
+1 oy
(119,149 puan) tarafından
ben cok severim cokda yedim
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Bi ara sürekli yerdim ama bi tiksindim daha da yemedim
+1 oy
tarafından

Sushinin dünya çeşitli var :) ben California roll yiyebiliyorum sadece. Daha fresh diğerlerine göre. Ama hamileyken yiyemeyiz canım. Genel olarak hepsinde çiğ et var. Parazit ihtimaline karşı çiğ et tüketmemeliyiz. Bir de wasabi ve soya soyu sorunu var. Daha önce yemediyseniz, alerji de yapabilir. 

Ama California roll un içindeki yengeç surimi ve balık yumurtasını da çıkarttırırsanız, soyaya bandırmadan yerseniiiiz birşey olmaz heralde :)
+1 oy
tarafından
O bize akraba degil 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bende çok merak ediyom tadını ya :D
0 oy
(1,995 puan) tarafından
kızzz ciğ balık ya o gebesin birde yeme az bişi canın çekmiş tadına bi bak sadece 
0 oy
tarafından
Ben yedim kuzum çiğ  balık işte ne olacak iğrenç vala yi tadı yani ben sevmedim:))☺️
0 oy
(155 puan) tarafından
Ben yedim canım damak zevkine göre değişe bilir bende meraktan yemiştim beğenmedim:) 
0 oy
tarafından
:)) hayırlı olsun canım. Japon parkında var öğrenciyken birkaç kez yemiştim çok güzel bisey değil yani benim damak tadima uymadı ama arkadaş ortamında yemiştim 
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Kiz kardeşimin zoruyla eşim kardeşim ben gittik yedik Ankara da quick China da. Rezilin de ötesi bir şey. Nimete ben böyle demem ama yani ateş bulunmuş bi pişirin demi o balıkları. O yosunun tadı hala aklıma geldikçe tüylerim diken diken oluyor :sick:

0 oy
(1,925 puan) tarafından
Çok yeriz eşim farklı mutfakların yemeklerini denemeyi sever. Ama biz hep balığını pişirip koymasını söyleriz öyle çok güzel olyor. Çiğ balık bize göre değil. 
0 oy
tarafından
Pirinç lapasi
0 oy
(547 puan) tarafından
Ben çok severim çokta yemisligim var. Tadı bana göre çok güzel. İkinci bebeğime hamileyim yiyemiyorum maalesef :( ilk gebeligimde de yiyemedim,doğum yaptıktan 2 ay sonra yedim
0 oy
(553 puan) tarafından
Yedim canım ama öyle wauvvvluk bisey değil bence. Ama hamilelikte önerilmiyor çiğ bağlık yosun felan olduğu için 
0 oy
(48,500 puan) tarafından
Yemedim yememde ☺️
0 oy
tarafından
Çiğ balığı çiğ derisiyle birlikte yediğini düşün tadı öyle ağzıma attığım gibi kuscaktım
0 oy
tarafından
Yemedim tadini merakta etmedim
0 oy
(86 puan) tarafından
Yedim ben beğenmedim tadını 
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Yedim ilk ve sondu öğğğ igrencti bence. 6 tane susiye 75 lira verdik çöpe atsakta olurdu sksjssjs

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 153 göst.
27 Temmuz 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Annemnerdeeee (1,856 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 415 göst.
27 Temmuz 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Annemnerdeeee (1,856 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 522 göst.
11 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 521 göst.
27 Ekim 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu

378,331 soru

11,324,015 cevap

34,775 kullanıcı

...