0 oy
108 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (326 puan) tarafından

Faydasını gördünüz mü zayıflattımı ne kadar kullandınız birde nette adetliyken kullanmayın Dior ama neden ???? :)) teşekkür ederim şimdiden:))) :)

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben kullandım yanlız adet söktürücü özelliği var o ayda 2 kez adet oldum ve aşırı kanamayla 3 doktora gittim bişey bulamadılar aktara sordum o yüzdenmis bol bol ishal yapiyo
(326 puan) tarafından
Aklıma geldi aslında acaba söktürürmü diye ama merak ettim doğrusu teşekkür ederim canım bende pcos var zaten sökülmesine çok sevinirim :) ama şuan söktürücü arıyorum kullanmayacağım tekrar teşekkür ler
tarafından
Rica ederim bebek❤️
-Reklam-
0 oy
(1,381 puan) tarafından
İse yarıyormus canım kaynanam kullanıyor. Düzenli olarak sabah aç karnına 1 bardak yeterli
(326 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ya yumurtalık kistim var düzenli mens olmayınca direk bel bölgemden ve karnımdan kilo aldım 68 kiloyum şuan vermek istiyorum tabi desteksiz olmuyor
(1,381 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım verirsin inşallah
(326 puan) tarafından
Sağol cnm
0 oy
(290 puan) tarafından

Valla canım çok işe yarıyor afedersin baya ishal yapıyor geceyi lavaboda bile geçirebilirsin :) ama fazla kullanımı zararlı dikkat et.Ben çok kullandım günde 1 kilo gidiyordu ama tabi yağdan değil sudan gidiyor :)

(326 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim bende hazımsızlık var yani genetik biraz lavaboya çok çıkamam özür dilerim söylenmez buda ama çok değil haftada 3 kere falan içeyim diyorum safra kesen yok oda çabası hazmedemiyorum bu rahatlatır DİE düşündüm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 166 göst.
20 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 379 göst.
6 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Cihangirnur (1,581 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.