0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde (245 puan) tarafından

Ailecek kovid olduk oğlum eşim ben oğlumun sürekli ateşi çikip iniyor boğazimiz kötü çok hastayız onlar uyudu çoktan 2 sinide başini bekliyorum çaresiz kaldim kendimi kötü hissediyorum :( uyusuam içim hiö rahat değil 

3 Cevaplar

0 oy
(3,141 puan) tarafından
Allah şifa versin canım çocuk olunca çok zor oluyor ateşi devamlı kontrol etmek zorundayız çünkü. Allah sana da güç kuvvet versin inşallah
(245 puan) tarafından
Çok sağol canim geçende hastaneye gitmiştik orda 14 aylık bebek vardi durumu kötüydü ateşi vardi sürekli havele geçiriyorudu baygindi çok etkilendim ondan testi pozitifmiş onunda oğlumda olacak diye aklim çikiyor
(3,141 puan) tarafından
İnşallah olmaz canım Allah şifa versin
(245 puan) tarafından
Aöin canim herkese
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet haklısın çok zor ama bağışıklık ve direnç için uyku önemli Allah şifanizi versin 
(245 puan) tarafından
Amin sağolun bugün ben nöbetçi olrıum yarında eşim yapacak bişey yok :/
tarafından
Alarm kur yarım saate bir canım ben öyle yapmıştım
(245 puan) tarafından
Duymam ben oğlum gerçi alarm gibi ama olsun dayandiğim yere kadar dayancam
0 oy
tarafından
Ahhh canıım. Biz de küçük kardeşim eşim ve ben olmuştuk. Ne uykusu dinlenemiyorsun ki.  yok portakal sıkayım, yok çorbo yapayım, yok evi temizleyim dezenfekte edeyim derken. Ateşi çıkan var mı, sırtındaki havlu ıslanan var mı, canı birşey isteyen var mı, ilaç saati geldi mi derken 15 gün götümü yere koymadım. Valla Allah kolaylık versin. Ateşiniz çıkarsa parasetamol alın. D vitamini mutlaka alın. C vitamini. Bal içine zencefil limon karabiber karıştırıp yiyin. Çok geçmiş olsun
(245 puan) tarafından
Çok sağolun deniycem sizede çook geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 55 göst.
4 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 12dyg (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
0 oy
19 cevap 294 göst.
25 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bebegimdogdu (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 264 göst.
21 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde zehraTekin (370 puan) tarafından soruldu

381,017 soru

11,406,814 cevap

34,942 kullanıcı

...