0 oy
161 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından
Asla uyumuyor gecelerdir deliksiz uyuduğunu bilmiyorum. Nasıl çözüm buldunuz veya çözüm buldunuz mu bu ataklara :(

16 Cevaplar

0 oy
(18,228 puan) tarafından
Dost acı söyler kuzum düzene oturana kadar böyle malesef
(2,529 puan) tarafından
Hani şikayet etmiyorum bünyem alışıyor uykusuzluğa ama kendide yorgun düşüyor
(18,228 puan) tarafından
Şuan baş ağrısından duramıyorum uykusuzluktan bebeğin doğmasına az kaldı doğunca baş ağrım olmasn yeterli valla çok zor inşallah bi an önce düzene girer bebiiş
(2,529 puan) tarafından
İnsalalh canım hamilelikte ağrı oluyor ya o yüzdendir seninde doğum yapınca geçer
(18,228 puan) tarafından
Aynen kuzum ondan
-Reklam-
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım dört aylık bebek deliksiz uyumazki zaten 
(2,529 puan) tarafından
Ateşi de yok. Ana kucağında duruyor şimdi oyuncak gösteriyorum gülüyor bakiyor ağrısı olsa böyle de ağlar dimi
(3,599 puan) tarafından
Tabi canım ağrı si olsa hep ağlar demekki bı yeri agrmiyo
Belkide canı uyumak istemiyo☺️
(2,529 puan) tarafından
Ben istiyorum amaaaa sjssjsj
(3,599 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım
(2,529 puan) tarafından
İnsalalh kuzum
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Benim oglum o ayda uyuyordu hala oyle duzene girdi kolikden cikdi 2.5 3 ay gibi duzene girdi oylede devan ediyo 1 hafta snr 6 ay olucak korktuğum geceleri uyumayan cocuk olursa basda nasilsa oyle gider diyolar inşallah degismez
(2,529 puan) tarafından
Ya benim kızım çok güzel uyurdu 4. Aya kadar karnını doyurup 12 de falan yatırırdim sabah 6 ya kadar hiç uyanmadan uyurdu gık bile demezdi 6 da uyanır emer tekrar uyurdu 10 a kadar. 4. Aya girince çok değişti
(5,954 puan) tarafından
Atak diyolar ben yasamadim ama olabilir atak donemi
(2,529 puan) tarafından
Atak mahvetti bizi ya ,:(
0 oy
tarafından
kendi uyukuyorsa nsl duzeltirsin hic bilmiyorum.. deliksiz uyumaz denisler uyur, gece uykusuna yatip 5 6 saat uyanmadan uyur sut icer teekrar uyur.
(2,529 puan) tarafından
Bebeğim öyleydi işte. 12 de karnını doyurup yatırırdim sabah 6 ya kadar deliksiz gık bile demeden uyurdu acıkır 6 da uyanirdi emzirip tekrar uyuturdum 10 a kadar uyurdu sabah. 4. Aya girince bozuldu ya :(
tarafından
Alla alla genelde 4 de duzene girer seninki nie bozulmus ki anlamadim.. insallah eski haline doner diyeyim o zaman
0 oy
tarafından
Kiz seninki kaç dogumluydu kaç gün var aramızda korkutuyon beni benimki şuan uyuyor 2-3 saatte delirsiz ama sen 4. Aya girince böyle oldu diyon korktum 

Acaba bir yerimi ağrıyor 
(2,529 puan) tarafından
30 Eylül canım. Bilmiyorum ki işte ağrısı var mı yok mu onu anlamadım kucağıma alınca veya ana kucağında duruyor ama emmeye ve uyumaya gelince yok
tarafından
22 Ekim bizde
Ben smdi dicem biraz rezene ver rahatlasin millet linclemeye gelcek bıktım ufff birşey onerceigm zaman gelen linclerden
(2,529 puan) tarafından
Aman valla bende korkuyorum
0 oy
(120,052 puan) tarafından
ne ars 4  aylik oldunuz siz
(2,529 puan) tarafından
Ne 4 ü bacım 3 gün sonra 4.5 aylık olacak
massaallah
(2,529 puan) tarafından
Gelsin seninde uykusuz geceler sjdjdj
aayy ben zaten uyumuyom aliskinum bana koymaz ☺
0 oy
tarafından
Benimkj 18 aylik hala uyumuyo 1 gün güzel uyuyorsa 1 hafta agzimaa s.ciyo
(2,529 puan) tarafından
Yandık vallahi
0 oy
(331 puan) tarafından
Ayy bn neler çektim bnm kızımda hiç uyumazdı şimdi 10 aylık düzeldi ama bnde çok yıprandım o zamnlar inşallah düzelir kısa zamanda bebeğinin uykusu 
(4,383 puan) tarafından
Kacinci ayda duzeliyo, kendiliginden mi duzeldi :)
(331 puan) tarafından
7aylık ken düzelmeye başladı kızımın uykusu ama erken kaldırdım sabahları tabi birden düzene girmiyor uykusu yavaş yavaş günlük 1 er saat kıstım gündüz uykusundan gece daha erken uyudu
(2,529 puan) tarafından
Aynen bende artık sabah 7.30 gibi uyandiricam uyku eğitimi vermek istiyorum kendimce
(4,383 puan) tarafından
İnsallah benimki de duzelir ,3.5 aylik daha :(
0 oy
tarafından
Valla bende aynı durumdayım bağıra bağıra ağlıyor bide sebepsiz ne yapsak boş her yerim ağrıyor
(2,529 puan) tarafından
Uykusuzluk çok yoruyor benide :( Allah yardımcımiz olsun
0 oy
tarafından
Kiiz benimki 13 aylık şimdi koydum besige uyumuyor 
(2,529 puan) tarafından
Amanın büyüyünce uyur diyorum yine mi yok ssjsjsj
tarafından
Yok anam yok
0 oy
(2,545 puan) tarafından
En zor atakları 3. Ay 8. Ay 10 ay. Rabbim sabrını veriyor. Bol sabır çeke çeke :) 
(2,529 puan) tarafından
Sabırla ve azimle devam sjsjsj
0 oy
(13,322 puan) tarafından

Çözüm bulamamistik :angel:

(2,529 puan) tarafından
4. Ayın bitmesini bekliyorum sabır ve azimle sksksk
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Canım 5 ay deyince atakta bizim öyle yaptı Bi kaç gün ama genelinde uyuyor hep çok şükür 15 aylık şuan doğduğundan beri hep ben kaldırdım zorla düzen tutsun diye çok şükür başta ne yaptıysam şuan kendi aynı şeyi yapıyor çok şükür hiç çekmedim 
(2,529 puan) tarafından
Kız benimki uyumuyo ki zorla kaldirsam sksjs. İlk doğduğu zaman bile asla saatlerce uyumazdi. Burada görüyodum bebeğimi uyandıramiyorum diye benimki hep gözü aciktii
(4,061 puan) tarafından
Oda çok zor olur ya kıyamam benim kızı ben zorla uyandırdım hep uyurdu çok şükür annesi gibi uykucu
0 oy
(920 puan) tarafından
Kuzum elini kolunu dola ışığı kapat oku üfle salla oku üfle belki üzerinde göz vardır bazen başkası yada annesi bebeği çok dillendirirse uyumaz tatlım naçizane fikrim 
(2,529 puan) tarafından
Çok okudum canım 3 ten sonra uyudu o da yine parça parça :(
0 oy
tarafından
Ya 9 aylık ? Ağzıma sıçtı agzimaaaaaa 
(2,529 puan) tarafından
Bı diyorum çabuk büyüsün bazen diyorum hep böyle kalsın analık delilik smsjssj
tarafından
Ay öyle valla ya kıyamıyorum. Hep sakin ol bı yeri ağrıyor keyfinden ağlamıyor diye telafi ediyorum kendimi
0 oy
(453 puan) tarafından
4 aylık 1 aydır saat başı uyanıyor maalesef. 4. Ayda uyku gerilemesi var onu yaşıyoruz sanki hiç bitmeyecek gibi 
(2,529 puan) tarafından
Evet banada öyle geliyor hep :(
(453 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun :(

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 189 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gul25 (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 129 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,611 puan) tarafından soruldu
0 oy