+1 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Nasıl uyuyorsunuz ya sağa dönüyorum rahat değil sola dönüyorum rahat değil hafif yan yatiyorum sırtım ağrıyor:( arkama yastıkları doldurup dik uyumayi düşünüyorum :pouty:

6 Cevaplar

0 oy
(580 puan) tarafından
Valla nazar değmez inşallah çok rahat uyuyorum. Geceleri uyku sıkıntısı çekiyorum diyenler gibide değilim. Sağda da solda da güzel uyuyorum. Sadece bazen daralıp senin dediğin gibi rahat edil uyuyamıyorsam bacaklarımın arasına yastık koyuyorum çok rahat oluyor
tarafından
Bende yeni başladı bebeğim hiç durmuyor belki ondan sürekli hareketli balık gibi kayıyor tekme atiyoe sağa dönüyorum sağa vuruyor sola dönüyorum sola vuruyor :(
(580 puan) tarafından
Benimkide öyle ya o zaman benimde uykum kaçıyor ama bir bakmışım ki alıştığım için pat dalmışım :) pek düşünmemeye çalış aklın orada olursa hiç uyuyamazsın
-Reklam-
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Uyuyamıyorummmmmmmmm 

Sağı solu geçtim artık bacaklarım çok kötü oluyo yerimden sıçrıyorumm resmen
tarafından
Magnezyum falan kullanıyor musun
(3,599 puan) tarafından
Kullanıyorum ama fayda yok şuan bile ayağımı bam bam diye yere vuruyorum
tarafından
Ben suda eritilenlerden kullandım geçti geçen ay yine başladı içme me rağmen doktor çinko ile magnezyum karışık olan hap verdi bu pek etki etmedi dedim tamam suda eritilenide beraberinde kullan öyleyse dedi yarın alacağım deneyeceğim bende benimde arada başladı çünkü geceleri ağrısına kalkiyorum
(3,599 puan) tarafından
Bende bu kontrolde soylicem bazen beşe kadr uyuyamiyorum ayağım sıçrıyor yerinden yaa
tarafından
Soyle soyle
0 oy
(119,343 puan) tarafından
uyumuyorum uyuyamiyorum
tarafından
:( off oof
0 oy
(9,007 puan) tarafından
37 haftalık olduk arkamda 5 tane yastık 2 tane ayaklarimin altında :D dön dolaş uyuyamıyorum ya susuyom ya çişim geliyo eşim garabim koltukta yatiyo :D 1 tane yastık kapmış şanslı bugün
(3,599 puan) tarafından
Kız ben yedi aydır odamda uyuyamiyorum zaten oturma odasinda uyuyorum esim bir koltukta ben bir koltukta uyuyoruz☺️
tarafından
Ayy o daha kötüymüş neden odanda uyumuyorsun
(3,599 puan) tarafından
Odamdan midem bulanıyor du ilk başlarda hiç giremiyodum  şimdi biraz geçti ama uyumak istemiyorum orda
tarafından
Oda iyiymiş yazık bari kocan gitsin :)
(3,599 puan) tarafından
Beni bırakıp nereye gidiyor acaba☺️☺️☺️
0 oy
(2,322 puan) tarafından
Ben sağıma yatardım genelde ayy o günleri bile özledim hayırla kavuşun inşallah
0 oy
(191 puan) tarafından
Uyuyamıyorum sabah 5-6 oluyor ayakta dolaşıyorum çok Zor gerçekten :(

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 124 göst.
19 Şubat 2021 Aile kategorisinde Poncikhanim (1,577 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Taze_anne (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 136 göst.
25 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EbruColak (1,238 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Minarin (1,921 puan) tarafından soruldu

380,170 soru

11,380,996 cevap

34,874 kullanıcı

...