0 oy
480 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (26 puan) tarafından
Kizlar esimden iPhone istesem alir mi acaba 2 yillik evliyiz ve buzamana kadar ondan bisey istemedim

18 Cevaplar

+1 oy
(198 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Para varsa alsın bı zahmet
(26 puan) tarafından
Hehhehe aynen canim
-Reklam-
+3 oy
(17,775 puan) tarafından
Biz nerden bilelim kız 
(26 puan) tarafından
Istesem mi acaba fazlami olur anlaminda sordum kiz biraz sorum karmasik olmus
(920 puan) tarafından
Hımm kusura bakma ben soruyu tersten anladım söyle canım içinde kalmasın parası varsa alır yoksa da tatlı dillilikle nedenini açıklar içinde duracağına
(26 puan) tarafından
Tatli dilli degil pek ya kalbimi kiracak sekilde soyler ya da alir bakalim
(17,775 puan) tarafından
Kırdırma kalbini boşver kuzum
+2 oy
(920 puan) tarafından
Almaz tatlım çünkü bu zamana kadar bir şey istememissin ya alışık değil almaya dilerim ben yanılırım
(26 puan) tarafından
Istemedim cunku surekli hediye isteyen biri degilim ama bu kez cok heveslendim ve ihtiyacim var
(920 puan) tarafından
Sende de çok beğeniyorum alsak olmaz mı de hesabını kitabını yapar ya alır ya da şu zaman alalım der en kötü o telefonu değil şunu alalım der canım
(26 puan) tarafından
Zaten sıkısik olsak istemem boyle bisey babasi ev yaptiriyor ona gayet iyi veriyor para kiskandigimdan degil babasi sonucta ama banada bir hediye alir mi bilemem
(920 puan) tarafından
Sen huyunu biliyorsun kuzum huyuna git ihtiyacın olduğunu vurgula bir de en uygun anı kolla
(5,343 puan) tarafından
Arkadasa katılıyorum bende öyle pahalı şeyler istemedim adam alıştı hep ucuz şeye hatta eve bişey alsam sonra alırız derdi 4 buçuk yılın sonunda artık direterek alıyorum istediğimi baştan alıştıtmıycan harcayan kadın olcam bu erkeklere tasarruflu kadın yaramaz
+1 oy
(2,405 puan) tarafından

Eşini en iyi sen tanıyorsun canım huyunu suyunu bilensensin alır desem bu defa almazsa benim bu cevabım yüzünden içinde bir ukte oluşacaktı eşine karşı istemekten zarar gelmez varsa maddi imkanı alır belki yoksada bu yüzünden sakın eşine küsüp sarılıp gücenme dünya malı sonuçta :angel:

(2,405 puan) tarafından
Diyorum ya istemekten zarar gelmez ama olurda almaz ise bu yüzden de kendini üzüp strese girme değmez çünkü dilerim alır
(26 puan) tarafından
Bakalim deniyim
(2,405 puan) tarafından
Veya şöyle dile getir cnm sen tlf'nundan memnunmusun evet derse biliyorsun benimde telefonum bozuk senin telefonunu bende cok beğendim imkanın varsa bana alalım mı madam para vericez iyisi olsun dersin ona göre cevabını almış olursun
(26 puan) tarafından
Guzel fikir bunu deneyecegim
(2,405 puan) tarafından
Hadi bakalım hayırlısı olsun
0 oy
tarafından

Bilemeyiz tatlım maddi durumunuz nasıl kocani sen daha iyi tanirsin inşallah alır :D

(26 puan) tarafından
Kendine aldi banada alir heralde fazla abartiyada kacmak istemiyorum ama ay da yilda 1 kez bisey isticem
0 oy
tarafından
Maddi imkan varsa alır 

Ama bu geçim derdinde gidip 10 bin üstü vermek de iyi olmaz 

Ha bide kocanı sen daha iyi tanırsın bacim
(26 puan) tarafından
Banada fazla pahali bisey istemem sonucta ama hevesledim bir anda evlendigimizde kendi eski telini verdi bana bisey demedim ama suan kirildi ve iPhone istiyorum bakalim denerim sansimi
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım ihtiyacın varsa ve durum müsait se alsın bir zahmet 
0 oy
tarafından
Eşini ve para durumunu biz bilemeyiz ki
0 oy
(13,019 puan) tarafından

3 aylik evliyken demiştim eşime iPhone istiyorum diye almıştı :)

0 oy
(4,067 puan) tarafından
Bugn gördüğüm fiyatlrdn snra 2. Bebği biraz erteleme kararı aldık telfn da neymiş :) 
0 oy
(145 puan) tarafından
Maddi imkanınız varsa alir neden almasın 
0 oy
tarafından
Maddi durumunuz iyiyse ve cimri değilse alır yoksa boşuna nefesini tüketme
0 oy
(119,331 puan) tarafından
iphone kac istiyon ama ☺
0 oy
(86 puan) tarafından
15 bin tlsi varsa neden almasın 
0 oy
(13,016 puan) tarafından
İnşAllah Alır canım rabbim gönlüne göre versinv
0 oy
(9,600 puan) tarafından
Durumu varsa alır 
0 oy
tarafından
Almaz senin eşin bence alsaydı kendine alırken sanada alırdı yada ne bilim derdi sonrada sana alırız filan dene yaz almicak bence üzgünüm benim düşüncem bide çok pahalı ne gerek var canım yaas
0 oy
(407 puan) tarafından
Alırmı almazmı orasını bilemem ama bana sorarsan ben bir telefona şu zamanda o kadar parayı heba etmem bi telefon sonuçta en az 15 bin TL daha uygun hatta çok da güzel telefonlar var oda aynı işi görüyor o da israf bence yinede sen illa da onu istiyorum diyorsan doğru zamanı bekle söylemek için

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 383 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,616 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 322 göst.
18 Mart 2024 Aile kategorisinde Suravebebisi (2,202 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 238 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu

379,934 soru

11,373,652 cevap

34,856 kullanıcı

...