0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (1,007 puan) tarafından

image

sonunda online kararı verdiler :)))

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayyy ben hep sınava gitmiştim ne çekmişim şans valla çok şükür mezun oldum :))
(1,007 puan) tarafından
Liseyi 3de bırakmıştım bacıı ama meslektim ben. Sonra açıkta da mesleğe geçmiştim. Sonrası eşim mesleğe izin vermedi ( haklı sebepten) düz açığa geçtim geçen sene. Sonra bitirdim temmuzda liseyi :)
tarafından
Anladım cnm ben bekarken okuduğum için problem olmadı benim için ama şimdi ünv. Okumak istiyorum hiç bir bilgim yok
(1,007 puan) tarafından
Bak sendeyizhocam var youtube da cidden cokkk iyi. Bide Instagram sayfaları var acıklisetv ordada univ. İçin kitaplar satıyorlar videolar var. Onlar sayesinde birçok kişi üni kazandı bakabilirsin bacı
tarafından
Bakayım cnm çok teşekkür ederim kusura bakma uğraştırıyorm
(1,007 puan) tarafından
Estağfurullah canımmmm
-Reklam-
0 oy
(2,587 puan) tarafından

Evet dün birisi paylaştı.Cok sevindim gerçekten.Ama en fazla 12 ders seciliyor

(1,007 puan) tarafından
Aynen bacııı
0 oy
(2,507 puan) tarafından
Martta olacak sınavlar için de geçerli mi acaba 
(2,507 puan) tarafından
Ya ben şimdi de post açtım belki bilen vardır diye ben Türkiye de hiç gitmedim okula Fransa da doğdum büyüdüm orda gittim liseye kadar ama bitirmedim 1 senem kalmıştı ben şimdi turkiyeden nasıl mezun olabilirim acaba senin bir bilgin var mi
(1,007 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla orayla buranın ders sistemi farklı canım. Ama eğer net bilgi istersen mebi 7/24 arayıp bilgi alabilirsin 444 0 632 bunu ara en net cevabı verirler canım
(2,507 puan) tarafından
Şimdi konuştum aradım diyor denklik işlemi yaptirirsaniz burda hangi sınıfta okuyacağınız belli olur
(1,007 puan) tarafından
Canım google amcaya yaz istersen lise denklik belgesi diye
(2,507 puan) tarafından
Ha tamam yazayım Google amcamıza çok sagolun :)
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Kaç yıl oldu bitireli sizin adınıza sevindim biz neler çektik neler ama güzeldi 
(1,007 puan) tarafından
Kız ben mezunum kardeşimin son sınavı olcak insallah :))
(2,405 puan) tarafından
Hadi bakalım bende kaç yıl önce mezun oldum yüz yüze giymek istiyorum ama bebekle sanmam
0 oy
tarafından
Büyük ihtimal çok baskı vardı mecbur yaptılar şu iki sınavdan eşim 35 kredi alsa geçecek ama bakalım
(1,007 puan) tarafından
Valla bacı eşim üniv. Okucak kardeşim lise bitsin yeter ki derdinde. Bilmediğim tüm soruları netten bakıyorum yapıyorum napıyım. Sende öyle yap baska telefondan yani.
0 oy
tarafından
Darısı başımıza ya
(1,007 puan) tarafından
İnsallah bacııı
0 oy
tarafından
Ayy acaba para yatirsam mj duye düşünüyorum bebişim yeni daha 13 günlük acaba yapabilir miyim onunla sınavı
(1,007 puan) tarafından
Ben oglumla girdim sınava :)) online sınavların hepsine suan 13.5 aylık 1 senede bitirdim liseyi
tarafından
Ayy yiaa bilmiom ki daha 13 günlük vücudum da zaten çökmüş durumda hamileliğim de doğumum da zor oldu o zmana toparlarmiyim ki bende bitirmek istiyorum ztn yeniyim bi dönem girdim sadece girersem bu ikinci olacak
0 oy
tarafından
düzenlendi
lise 2.2.donem terk ettim bugün ilk defa kayıt yaptım şimdi birada ne demek istiyor .Hangi dersleri secmem lazım? En fazla yani mümkün olunca en kısa sürede bitirmek istiorum 
tarafından
Attım:D
0 oy
(5,560 puan) tarafından
İnşallah AÖF de online olur 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 62 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 1 melek annesi (199 puan) tarafından soruldu