0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kadın olarak illa oluyor vallahi çok zor ben doğum yaptıktan sonra Ramazan ayına denk geldik oğlum 2/ 3 aylık biseydi bende rahatsızdm tedavi görüyodm tutamadım bir gün tuttum dayanamadm sonra çok şükür geçen sene tuttum 1 ay o ramazandan çıkarkende 5 gün kazam vardi bugün 3 günü tutuyorum Allah'ın izniyle yarında tutup son günü pazartesi günü bitiricm insAllah sizin varmı??

20 Cevaplar

0 oy
(3,553 puan) tarafından
Benim de var ama şu an yeni hamileyim tutmak istemiştim hep ilaç kullandım diye tutamadım hamile kaldım midem çok kötü yine tutamiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamileyken bir gün tutayım dedim anam tutamadım zaten hiç birşey yiyip içemiyordum sürekli kusuyordum şimdi tutayım dedim hastalık bir geldi geçmek bilmiyor önümüz Ramazan naparim bilmiyorum illaki kalıyor 
0 oy
tarafından
Benim de varama doktor oruç tutmami engelledi 
0 oy
(9,095 puan) tarafından
Geçen sene 27 haftalık hamileydim ramazan başladığında. Valla aralıklı tutarım dedim ama bir başladım bırakamadım. Çok da rahat tuttum. Hiç borç yapmadm :) ramazan bitince birden bire bir ağırlaştım anlatamam. İyiki de oruç tutmuşum dedim. 
tarafından
İyi yapmışsın cnm ben doğum yapmıştım maleseff oğlumda küçücük tü ayrıca bir sıkıntı çıktı hamdolsun geçti
0 oy
tarafından
Benim hiç yoktu,tüm borclarimi tutarım ben çok şükür hiç bırakmam. Geçen sene kürtaj olmuştum,16 gün yedim,o dueuyo,tam tutmaya niyetlendim tekrar hamile olduğumu öğrendim çok şükür ☺️ 16 ordan kaldı, doğumum Mart'ta olacak Rabbim'in izniyle inşallah,40 im bile çıkmamış olacak hem emzirirken de tutamam zaten,o yüzden 30 da burdan gidecek toplam 46 borcum olacak :))  bebeğim sağ Salim sagliklica doğsun kucağımıza alalım büyütelim inşallah kaza orucum kolay tutarım ne var
tarafından
Benimde Mart'ta oldu doğum cnm ondan kaldı 30 gün yoksa bekarken vs. Hamdolsun birakmazdik hiç
Şimdi geçen demeden 5 gün vardı 3 gün bitti 2 gün kaldı
0 oy
(4,389 puan) tarafından
vardi benim de dün bitti. bugün benim bayramım! :)))

Allah kabul etsin 
tarafından
Amin cnm gözün aydın olsun inşaallah :))) darısı başıma :)))
0 oy
tarafından

Ben hiç tutmadım şimdi ye kadar   parasını verdim   

İnşallah Rabbim borçlarınizi  tutmayı nasip eder

tarafından
Anladım cnm eşimde teklif etti ama ben tutuyorum sağlıklı olduğum sürece kaza oluyor diye biliyorum
0 oy
(3,854 puan) tarafından
Var-dı 2 ay tuttum bitirdim çok şükür ya .. Allah herkese nasip etsin
tarafından
Amin inşaallah cnm
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Benim 14 günüm var ya geçen yıl hamileydim çok zor geçiyordu tutamamıştım. Inşallah pazartesi başlayacağım Allahın izniyle
tarafından
Allah yardımcın olsun cnm insAllah biter
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Gecen ramazan hamileydim doktor oruç tutma demişti ama ben yinede arada tutup ara da tutmadim 13 gün kafam var 11 günü tuttum bugünde oruçluyum 12.günüm ınşaallah 
0 oy
(2,683 puan) tarafından
40 günümm vardı çok şükür 17 ye indirdim nasip olursa eşimle tutacağız onnda askerden. Kalma orucu var17gun
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Kız benim geçen seneden 7 günüm var ama hamileyim diye tutamıyorum korktuğum su doğumum Martin sonu bu sene ful yicem onu nasıl tutucam   şimdiden onu düşünüyorum ☺️
0 oy
(7,988 puan) tarafından
Maşallah darısı başıma inşallah bu sene hamilelikten dolayı sadece 2 tane tutabildim şimdi de emzirdigim için tutamadım 
0 oy
(49,004 puan) tarafından
Cok var benim ya
0 oy
(4,285 puan) tarafından

Bende aynı şekilde büyük oğluma hamileyken tutmadım gelişsin zayıf olmasın diye 30 oradan vardı küçük oğlumada 40 imm denk geldi 30 oradan allahın izniyle bu sene 41 ini tuttum 19 kaldı şuanlık hiç gözüm almiyor:angel:

0 oy
(3,895 puan) tarafından
Var cnm 20 gün var.
0 oy
(15,905 puan) tarafından
Vardı sekiz tane tuttum valla hamileyim bide rabbim yardım etti tuttum
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Benimde var bende tutuyorum bugünde orucum :))
0 oy
(2,887 puan) tarafından
Var canım geçen ramazn kovid oldum 12 güne düştüm dün tutum dedim orucu açtıktan sonra bulantidan  kötü oldum 10+4 hamileyim yarın bir dha deniycem
0 oy
(10,414 puan) tarafından
15 gün vardı tuttum bitti çok şükür 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 366 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Merirem (2,487 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 209 göst.
2 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.