0 oy
2,863 göst.
Diğer kategorisinde (867 puan) tarafından
Kızlar benim bir buçuk yaşında ki oğlum iştahsız bir bebek. 3 gün üst üste yemek yemediğini bilirim. Çok duydum karadut özünün iştah açtığını. Aynı zamanda bağışıklık güçlendirici bir özelliği de varmış ki benim oğlum sık sık hastalanırdı. En son hastalandığında da ben ağladım artık bu karadut ozu her neyse alacağım ve kullanacağım. Iyice bir araştırdım istahtan tutun kan yapma bağışıklık güçlendirici vitaminler demir çinko magnezyum....

Sonunda dün bir sise aldım 680gr 40₺Ye aldım bir aktardan. Soğuk sıkım ve şeker içermeyen. Önce suyla karıştırmak istedim ama asla içmedi. Ben de bur tatlı kaşığı kadar şırıngaya koydum ve öyle verdim (Biraz Zor Olsa Da). Önce içmek istemedi. Ama ağzına boşalınca karadut ozu yemeye başladı. Bu sabah da bir tatlı kaşığı yine şırınga ile verdim aç karnına. 1 haftaya etkisini gösterirmiş iştah konusunda. Bakalım buraya bir hafta sonra yazacağım. Gelişmeleri. Denemek isteyen olur diye. Sağlıcakla.. :)

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ben tüm aileme kendim de dahil sürekli kullanırım karadut özünü. Büyükler için şeker tansiyon magnezyum dengeliyor. Küçükler için de iştah kemik yapısı kan gibi şeyleri düzenliyor. Büyük kızım çok sever onun şerbetini. Bir afa fazla kaçırdı günde 3 bardak falan icemeye başladı. Allah'ım ben kızıma boğaz yetiştiremedim. Yemek yerdi kalkardı kek isterdi onu yerdi börek isterdi onu yerdi abur cubur isterdi. Sırf mutfaktan çıkamıyorm diye azalttım tekrar :D

(867 puan) tarafından
Ah MaşaAllah ne güzel. InsaAllah ben de bir hafta sonra buna benzer şeyler yazarım buraya. Bu da demek okuyor ki ise yariyormuş şu karadut ozu
tarafından
İnşallah yazarsin ❤️ mutlaka yarar. İştaha taramada en başka bir seye o olmasa başka bir şeylere
-Reklam-
0 oy
(155 puan) tarafından
Lütfen bir hafta sonra tekrar yazın çok merak ettim. Benim bebeğim çok iştahsız. Birde kaç Aydan sonra kullanılabilir
(867 puan) tarafından
Instagramda takip ettigim bir anne kızına 10. Aydan itibaren kullandığını yazmıştı. Bir sorun olacağını düşünmüyorum. Ama kesinlikle 1 hafta sonra buraya sonucu yazacağım. Sizin bebek kaç aylik
(155 puan) tarafından
Benim bebek şuan dokuz aylık. Evet yazın beklerim takip edeceğim mutlaka. :)
(867 puan) tarafından
Bence kaşığın ucuyla verebilirsiniz çünkü araştırdım çok.hic bir zararı yok. Tabii önce etkisi var mı yok mu onu bi bir hafta sonra bakalim:)
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Aynen cnm birde keçiboynuzu özü de aynı şekil de iyi glio
(867 puan) tarafından
Aktarsa ki kadın da aslında keçiboynuzu dedi ama ben çok duyduğum için karadut almak istedim. Bu bitsin onu da alacağım insaAllah
(6,859 puan) tarafından
Bnm yigenim çok zayiftu iştahı yoktu küçüktü de. Babam alırdı eskiden onada alms her sabah annesinden isterdi tadı hoşuna gtms herhal kilo ve iştah açmıştı
(867 puan) tarafından
Alternatif tıp işte. Rabbimin yarattiklari
(6,859 puan) tarafından
Aynen öyle cnm
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Canım sonucu kesin yaz ozelden de olsa cunku benimkide iştahsız 
(867 puan) tarafından
Kesinlikle yazacağım. Ben çok üzülüyorum çünkü ağladım.da hatta. Hepimiz aynı duyguları yaşıyoruz. Sonucu muhakkak yazacağım ki eğer etkisi olursa siz de kullanın diye
0 oy
(1,319 puan) tarafından
Hadi inşallah işe yarar canm lütfen sonucu buraya yaz bende faydalanırm inşallah oğlum 4 yaşında zorla vermesem gün boyu hiç bisey ağzına sürmez
(867 puan) tarafından
Tamam canım mutlaka yazacağım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Şuan 21 aylık 6 aylıktan beri veriyorum kesintisiz mükemmel bir iştah açıcı ve bağışıklık güçlendirici burda herkese tavsiye etmiştim alan faydasını gören çok oldu. Yanında mutlaka keçiboynuzu özüne 5 damla saf çörek otu yağı damlatıp veriyorum bagışıklık için. Ayrıca hergün sadece 1 tatlı kaşıgı yemek karaciğere çok faydalı 
(867 puan) tarafından
Günde iki kez mi veriyorsunuz
(25,224 puan) tarafından
Sabah birini akşam birini bazen biri bitmiş oluyo alan akadar tek sabah aç karnına bkere veriyorum
(374 puan) tarafından
Canım bu yazdıklarını tek seferde mi veriyordun eğer çok faydasını gördüysen yarın hemen gidip alicam
(25,224 puan) tarafından
Hergün sabah akşam. Evet çok fayds gördüm
0 oy
(9,604 puan) tarafından

Sonuç istiyoruz 1 hafta sonra yaz canım <3:)

(867 puan) tarafından
Kesinlikle yazacağım canim
0 oy
(119,338 puan) tarafından
kiz iyide bizim baby boy asla agzima surmez oyle
(867 puan) tarafından
Benim ki de sürmüyor. Şırıngayla ağzına dikkatli bir şekilde boşaltıyorum
0 oy
(1 puan) tarafından
Sonucunu yazar mısınız fayda etti mi
(867 puan) tarafından
Evet canım fayda etti. Istahimiz açıldı ama.severek içmiyor zorluyorum
0 oy
tarafından
Bir etkisi oldu mu acaba 
(914 puan) tarafından
Yorumun üzerinde yazmış severek içmiyor ama fayda etti  iştahı açıldı diye
0 oy
(780 puan) tarafından
İnşallah fayda eder sonucu güzel haberle bekliyorum
0 oy
tarafından
Burda beklim ben ozaman sonucu yazarsın 
tarafından
Yazmış etki etti demiş
(867 puan) tarafından
Ayrı bir post da açmıştım ama buraya da yazayım. Daha az hasta olmaya başladık ve iştahı açıldı cok şükür.
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Sonucu mutlaka yazar mısn yarın Bugn bende başlıcm baklm inşallah faydası olr 2 yaşnda kızım
(867 puan) tarafından
Canım ayrı bir post açmıştım ama buraya da yazayım.  Istahi açıldı artık epey iştahlı bir çocuk oldu masaAllah. Emin ol etkisini sen de göreceksin
(0 puan) tarafından
Canım aç karnina mi verdin ne kadar verdin ? karadut özünü.benim oğlum da 8.5 aylık verebilir miyim çok iştahsız
(867 puan) tarafından
Benim takip ettiğim bir anne kızına 10 aylıkken veriyordu ama 8.5 aylık bilemiyorum. Minik minik tattirin isterseniz. Bı de evet bu tür iştah açıcı şeylerin mutlaka aç karına verilmesi lazım ki etkisini göstersin. Ben 1.5 yaş oğluma zamanında bir tatlı kaşığı kadar icirdim bir ay boyunca ama icmiyordu zorla zorla iciriuordum bir ay sonra arada sırada veriyordum ama etkisini 1 haftada göstermişti. Şimdi 3 yaşında masaAllah iştah öyle aman aman değil ama idare eder yiyor çok şükür

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 235 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,182 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Oykununannesiiiiii (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 88 göst.
10 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Premsesannesi (627 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
13 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sibelharun (38 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...