0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (174 puan) tarafından
Kizlar 18i kaynanamin dogum gunu. Esim yeni evimizde kutlayalim dedim her kesi cagiricak. 20kisi felan olucak evde. 50yasi olucak kaynanamin. Annemler bu aralar para sıkıntisinda. Bana soylediler ki pastayi biz siparis edelim. Bu arada biz azerbaycanda yasiyoruz. Pasta siparisi 240 TL felan turuyor. Gucleri ona yetiyor. Esim pastayi ben siparis edicem dedi. Bende bi sey diyemedim. Paralari az dersem hediyyeye gerek yok felan diyicek. Kendileri gelsin yeter. Ama olmuyor oyle. Kaynanam sonra basima vurur. Biliyor annemler. Ne alsalar o fiyata bilmiyoruz. Burda pahali her sey. En ucuzu pasta yani dusunun. Sizce ne alsalar olur? Kotu oluyorum onlar boyle sıkınti cekince. Ama anlamiyor es taraf. Kendimde de para yok yardim etmeye. Uzuluyorum ya( nerden cikti bu dogum gunu ya boyle sıkıntili zamanda. Anlatamiyorumda derdimi.

10 Cevaplar

0 oy
(1,013 puan) tarafından
Elbise felan alabilir İnternetten daha ucuz olabilir
(174 puan) tarafından
Bende dusundum onu. Baska care yok her wey cok pahali.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Koskoca kadın doğumgünü kutlamayıversin tövbe yaaa 
(174 puan) tarafından
Olur mu ?) Muzikler kamera felanda olucak. Benim bile oyle dogum gunum olmadi hic bi zaman.
tarafından
Yok artık :)
240 lira az değil aslında fincan takımı falan alabilir annen yada güzel bir çanta
(48,634 puan) tarafından
Yok artık ya
0 oy
tarafından
Kiz 240lirayapasta haricindedaha guzel seyler var pasta alan baska hediyede alir illa buyuk bisi olmasina gerek yokki ev esyasida olur sus gibi yada hos bi tablo
(174 puan) tarafından
Canm burda her sey cok paha o yuzden en ucuzu pasta. Kaynanamin bacilari kardesleri gelicek. Utaniyor annem sradan bi sey vermeye. Biliyor huylarini. Ama ben bi sey almayin dedim. Annem olmaz oyle diyo bilemiyorum borc harc yapacak bi sey
tarafından
Yok artik koca kadinin dogum gunune birc alarakhediyemi alincak abartiliyo yahu cocukmu bu insanlar biblo tarzi bisi bence yeterli
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Benim en sevdiğim doğum günü mutfak hediyesidir de . 50 yaşındaki kadın ne yapsın onuda. 
0 oy
tarafından
Koskoca kadın doğum günü kutlamaya utanmıyor şaşalı şaşalı. Annen baba hediye getirememeye mi utanıyor. İşte hayat. 
0 oy
(48,634 puan) tarafından
Kaynanasina büyük doğum günü yapmayanda ne bileyim ufak cocuk gibi alsinlsr bi kazak yeter
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Fincan takimi bluz nevresim takimi yada teraryum felanda alabilir o fiyata
(174 puan) tarafından
Cok iyi fikir canm cok sagol
0 oy
tarafından
internetten elbise tarzı bişi alınmaz mı canım o fiyata güzel kalın hırka tarzı bişi de olabilir 
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Kaç yaşında kadına ne doğum günü. O senin annene alıyor mu hediye
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Ayyy hiç sevmediğim şeyler Allah sabır versin kaynananın aklı büyümemiş belli ki 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 108 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 106 göst.
24 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mugetoprak.38 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 68 göst.
25 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Hacer Bayram (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 236 göst.
5 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,215 soru

11,351,626 cevap

34,822 kullanıcı

...