0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kızlar birkaç gün sonra epilasyona gideceğim bilgi verir misiniz kaç seansta biter çok acı veriyor mu
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
(1,207 puan) tarafından
Aşşagıda olacak Dı galiba :)))) bilmiyorum cnm
tarafından
Ayn biraz korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(9,134 puan) tarafından
8 Seas gittim hamile.kalinca ara verdim ama baya baya bitti yok d3necek Kadar az kol.bacak acimiyo ama özel bölge koltuk altı ve popo aciyo ama dayanilmayacak bı acı değil. Ağda mi.cok acitiyo epilasyon mu dersen ağda daha çok acitiyo
tarafından
Peki seans arasi kaç gün sonra tekrar gidiliyor veya giderken tüylerin olmasi gerekiyor mu veya epilasyon dan sonra hemen tüyler dökülüyormu yada kaç gün sonra dökülmeye başlıyor lar biraz bilgilendiriseniz sevinirim ☺️
(14,051 puan) tarafından
İlk başladığında seans araları 1 ay sonra sonra bu süre uzuyor. Her seans öncesi jiletle almak zorundasin ama bazı seanslardan sonra kıl çıkmadığı için almana gerek kalmayacak
tarafından
Anlmdm çok Saol bilgin için
(9,134 puan) tarafından
Kıllar çıktıkca kisaltip gidiyodum bana jilet kullanma dediler ben küçük bı tras makinası ile kısaltma yapiyodum
tarafından
Oky kızlar saolun bilgileriniz için
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Acısada öldürmez aga
0 oy
(14,051 puan) tarafından
Vücuduna bağlı benim 6.seansta harika sonuçlar vermeye başlamıştı
0 oy
tarafından
Ben 1 seans bacak gittim sonra hamile kaldım gitmedim ama çok canım yanmıştı. Hatta bazı yerler delik delik yara oldu
0 oy
(3,599 puan) tarafından

Bende yukari bakıyor nerde diye:D

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 35 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,651 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,100 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.