0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba kızlar biz temelden ev almayı düşünüyoruz hani daha uyguna gelir diye çok pahalı öyle güvenilir yapılardan alicaz inşallah daha önce aranizda alan oldu mu artıları eksileri nedir 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şu inşaatken alınan yapıdan mi bahsediyorsun canım ?
tarafından
Evet cnm
tarafından
İyice araştırıp alın canım kandirabiliyorlar yarım bırakabiliyorlar. Ama daha uyguna geliyor alırsanız
tarafından
Evet cnm bildigimiz kadarıyla sur yapının evleri hem sağlam hemde sağlam bir şirket inşallah sıkıntı çıkmaz
-Reklam-
0 oy
(619 puan) tarafından
Canim kuzenim tum parayi ödedi adam battim dedi. Cok bilindik guvenirler binlerce bina yapis firmaydi yani. Bina oylece duruyor. Güvence almani tavsiye ederim
tarafından
Kız çok korkuttun beni
(619 puan) tarafından
Canim belki pandemiden dolayidir bilmiyorum ama bu yil eve tasinacaklardi. Gelinin tum altinlari kuzenin araba falan gitti malesef. Bazıları teminat istiyormus bitirmezsek falan diye noterden sozlemesme yapiyormus öyle biseyi sonradan ogrendik keske yaptirsaydik dediler. Ben diyim sen tedbirini al.
0 oy
(119,351 puan) tarafından
biz aldik gecen yaz icini benim istedigim gibi yaptilar her asamayi video foto atiyolar uzakda oldumuz icin uyguna gelmedi ama
0 oy
tarafından

Abim bu şekilde 4 tane ev aldı cnm gerçekten çok uyguna geliyor   350 ye aldığı evler suan 600 .700 milyar   

tarafından
Evet uygun başka türlü almak mümkün değil inşallah iyilere denk geliriz
tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(398 puan) tarafından
bizde 5 sene önce topraktan aldıkk 218 e şimdi 800 ediyor herşeyi istediğim gibi oldu fayans renklerinden dolap renklerine kadar artılar böyle güvenilir olması şart bence
tarafından
Hangi yapıdan aldınız cnm

İlgili bir soru bulunamadı

380,318 soru

11,386,868 cevap

34,887 kullanıcı

...