0 oy
681 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
KIZLARRR KOCİŞLERİNİZZZ EVV İŞLERİN  DEEE YARDİM EDERLER MII BIRICIKKK HATUNLARINAA :) 

BENIMKISI EDER..........

!!(Aşkk icerirr)  ♡Canimin icii kiyamaz bana♡

Ya sizin ki ler ??? 

59 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hep yardım eder ben padişah kızıyım :)))
-Reklam-
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Gölge etmesin yeter iş yaparken azıcık şu çocuğa bakiver derim evden kaçar ben bi babama bakiyim geliyim der duvara konuşsam o bile uslanir benimki uslanmaz
0 oy
(2,052 puan) tarafından

Tabikide etmez ,senin işin ney der:angry::angry:

0 oy
(1,505 puan) tarafından

Evet ediyor biricigim herifim :D

0 oy
(5,067 puan) tarafından
Eşim bn çalışırken aynı seiilde hamileyken herşeyi bnmle yapardı makina yapmaktan bulasiga iş dönüşü evev gelince yemeği birlikte yapardık gece bazen dışarda yer öyle eve gecerdik  ikimizde çalışıyorduk ve yorucu işimiz.. şuan işi bıraktım herşeyimi kendim yapıyorum elhamdülillah yetisiyorum ha zorlansam en fazla akşam yemekten sonra çayımızı cereziimizi gtrir o kdr
0 oy
(3,681 puan) tarafından
İlk evlendigimizde yerleri süpürurdu onu da beceremezdi ama yemek işinde eder bazen kahvaltı hazırlar bazen yemek :D
0 oy
tarafından

9 aylık hamilelikte bardak kaldirmadim. Şimdi bardak tutmuyor :D

0 oy
(7,446 puan) tarafından

Yardım etmez sen dinlen hayatım ben yaparım der ve benden kat kat güzel yapar hem temizlik hem düzenleme  hamileliğimde de öyleydi şimdide öyle Allah başımdan eksik etmesin bak şimdi aşka geldim yine:)

0 oy
(1,663 puan) tarafından
Kac aydir perdeyi yikiyim tak.diyorum ben ugrasamam diyip duruyodu en sonunda bugun mecbur taktirdim 6  aylik hamile.olmama ragmen suyunu bile ayagina ister mutfaga sadece sabah ise gitmeden once girer 
0 oy
tarafından
Kurban olurum hem de her şekilde yardım eder sadece ev temizliği değil yemek çocuk bakmak da 

Allah eşimden bin kere razı olsun iyikim o benim ❤️❤️
0 oy
tarafından
Kankimm nbr ? Ediyooo benim. Aşk böcugum herseyimmm fazla fazla yapar can kocişim❤️
tarafından
Iyiyimm cnmmmm  sen nabiyorsunn naslsn
0 oy
(481 puan) tarafından
Her konuda her işte yardım eder can kocam :) 
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Her zaman eder naz yapsa da yapar 
0 oy
tarafından
Temizlik hastası çoğu zaman kavga bile ederim bir kere başladı mı baya uğraşır ve temizliği çok iyidir sever adam vala cam.balkon hepsini hamilelikten önce de sonra da hep yaptı çok şükür iyi oluyor vala bazen
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Benimki eder çok güzel cam siler dolap siler güzel ev süpürür ben hamileyken yemeğimi yapdi sağ olsun kalbim bnm❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Sadece ütü yapar. Ben de sadece yemek yaparım. 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Eder hatta benden daha çok o yapar
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Canı isterse çorba yaptı şimdi mesela :)) 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 201 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 208 göst.
0 oy
28 cevap 926 göst.
28 Mayıs 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
15 cevap 368 göst.

384,819 soru