0 oy
124 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (510 puan) tarafından
Kusma lar azalmıştı üstümğz bile batmıyordu azcık kusardı.  Şimdi emdiği gibi hepsini kusuyor sabah dedim ilk defa oldu bişey yoktur sonra baktım bidaha oldu ama saat geçti sağlık ocağına götüremedim. Şimdi gene emzirim dedim gene hepsini kustu biranda . Doktora götüreyim mi yoksa normal bişey mi. Halsizlık burun akıntısı öksürük vs bişey yok keyfi yerinde duruyor 

10 Cevaplar

0 oy
(182 puan) tarafından
Hastalik kapmis olabilir 1 kac gun daha kusarsa gotur derim 
(510 puan) tarafından
Kusmada beklenebilir mi insan kestiremeiyor ne olduğunu neden olduğunu öenmlimi normalmi geçici mi bilemiyor
(182 puan) tarafından
Ya normalde okadar kucuk bi bebegin kusmasi normal oluyor migdesi almiyordur veya migdeyle bogaz borusunun kapakcigi acilip kapandigi icin bebek geri atiyordur veya 4 aylikken meyve pureleri yediriyordum biraz da oyle dene birde bazen annenin verdigi sut aci eksi oluyor vebegin migdesi bulaniyor da olabilir sütünün tadina baktinmi
(510 puan) tarafından
Bakmadım bakayım tadına teşekkür ederim
(1 puan) tarafından
Benim bebeğim de her emzirdiğimde kusuyor hala devam ediyor götürmesiğimiz doktor kalmafı normal diyolar
-Reklam-
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Hasta falan olabilir mi canım. Usutmus falan. Tekrarlarsa doktora götür mutlaka
(510 puan) tarafından
Hasta olaa belirti verirmiydi ateş öksürük burun akıntısı tıkanıklığı vs halsizlik. Sadece kusmada üşütme belirtisi olabilir mi
0 oy
(299 puan) tarafından
Fışkırarak mı kusuyor canım
(510 puan) tarafından
Evet canım
tarafından
Reflusu var cnm yüz üstü yatr sirtini ovala
0 oy
tarafından
Kuzum kuru nane kaynat ver 3 4 çay kaşığı ılık şekilde midesini rahatlatır 5 ay çektim bunu ben ve en son bana sütünün tadına bak acımı demişlerdi onada baktım değildi sadece emdigini kusuyorsa bir bak istersen birde midesini usuttugunde oluyor nane kusmayı hemen kesiyo
(510 puan) tarafından
Evet emdipini kusuyor hemen
tarafından
Sütünü tahlile gönderirler büyük ihtimalle sende tadına bak istersen komik ama ben bakmıştım su gbi geliyordu rengi şekerli gbiydi nane çok iyi geliyor mideye varsa ver canm
0 oy
tarafından
Canım reflüsü olabilir. Bi doktora gösterin isterseniz
0 oy
tarafından
Canım sen anlayamazsın onu benimkinde de çok kusma vardı öyle böyle değil ama. Doktora götür benimki 4 aylık oldu reflüsü varmış ve bronşit oldu

Yada üşütmüş olabilir sütünden almış olabilir senden 
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Cnm midesinide üşütmüş olabilir sıcak bak dikkat et yine bir doktora göster istersen
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Bizdede var aynısı 4 buçuk aylık dün kontrole gittik bu zamanlarda olabiliyor 1 haftayı geçerse acile getirin mide kendini katı gıdaya hazırlıyor vs dedi ne alakaysa kusmayla hazırlanması 
(510 puan) tarafından
Ne alaka bende anlamadım teşekkür ederim canım ♥️
0 oy
(75 puan) tarafından
Üsütmüş olabilir canim ayaklarini karnını sıcak tut
0 oy
tarafından
düzenlendi

image

Hayr gotrme tabikide normal cnm 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 278 göst.
4 Şubat 2023 Aile kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 126 göst.
23 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 867 göst.
21 Kasım 2019 Aile kategorisinde ♥️Berat Seha'm♥️ (6,717 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,827 cevap

34,778 kullanıcı

...