0 oy
72 göst.
Diğer kategorisinde (248 puan) tarafından
Kültür de 5 6 lökosit gram (-) negatif basiller görüldü yazıyor 

Doktor yeniden kültür istedi aynı çıkarsa bı haft yatış verilecekmis küçük diye antibiyotik uygulaması o şekilde oluyormuş 

Başına gelen varmı bilgi verirmisiniz

4 Cevaplar

0 oy
(2,016 puan) tarafından
Bilgim yok ama yatarsa daha cabuk iyilesir 
-Reklam-
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Oğlum 16 günlüktü ilk idrar yolu enfeksiyonu geçirdiğinde 10 gunluk bir damaryolundan antibiyotik tedavisi uyguladılar 
(248 puan) tarafından
Hastanede yatisiniz yapıldı yani ölçüler aynimiydo sizde de
(1,043 puan) tarafından
Ölçüm olarak hatırlamıyorum ama biz tam 22 gün yattik 12 gün antibiyotik tedavisinden sonra taburcu ettiler ertesi gün kontrolde tekrar enfeksiyon cikti 10 gün daha yattik bizim enfeksiyon aşırı yüksekti menenjitten bile şüphelendi ve belinden sıvı alıp test yaptilar
(248 puan) tarafından
Ay Allah korumuş çok geçmiş olsun bakalım yarın başka doktorlarla gorusucez onlar ne diyecek çok teşekkürler
(1,043 puan) tarafından
Geçmiş olsun size de bizde sunnet ettirdik  eylülden beri tekrarlamadi
(248 puan) tarafından
Bizde 4 5 aylıkken istiyorduk bu olay çıktı inşallah düzelsin bizde yaptırıcaz hemen
0 oy
tarafından
Bizde de çıkmıştı bir ara ama 6 Aylık falandı canım benimki o zaman ilaç verdi geçti çok şükür size de çok geçmiş olsun 
(248 puan) tarafından
Çok teşekkürler
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Benim oğlumdada olmuştu, yatırıp antibiyotik verelim dediler, ben evde veririm antibiyotiği dedim. Doktor tamam demişti. 40 günlük falandı. Antibiyotiği evde vermek zor olabiliyor diye yatırmayı teklif ediyorlar 
(248 puan) tarafından
Nasıl peki duzeldimi bebeğiniz . Bana doktorun dediği üç aydan küçük oyuzden iğne yapılmıyor kaslari gelişmediği için hap verilmiyor küçük olduğu için yatisla tedavi edilmesi lazım dedi sizin antibiyotik nasıldı idrar yolumuydu
(1,736 puan) tarafından
Bizim ki 40 ına kadar 2 kez tekrarladı. Böbreklerine falan bakıldı çok şükür iyiydi. Ama doktor antibiyotik şurup verdi çok şükür düzeldi. Sonra hemen sünnet ettirdik, bi daha tekrarlamadı. Erkekse sizde iyileşince hemen sünnet ettirin
(248 puan) tarafından
Ala ala bize neden illa hastanede yatış dedi suruptan bahsetmedi bile sizin değerleriniz neydi hatirliyormusunuz
Kültür de 5 6 lökosit gram (-) negatif basiller görüldü yazıyor du oglumunkinde
Evet zaten 4 5 aylıkken yaptırmayı dusunuyorduk
(1,736 puan) tarafından
Malesef hatırlamıyorum, oğlum 3 yaşında şuan.
(248 puan) tarafından
Teşekkür ederim yinede bilgi icin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 49 göst.
0 oy
3 cevap 46 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Muhammedademyusuf (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 135 göst.
0 oy
2 cevap 60 göst.

381,242 soru

11,413,456 cevap

34,959 kullanıcı

...