0 oy
411 göst.
Diğer kategorisinde (1,752 puan) tarafından
Kızlar geçenlerde de post acmıştım komşuyla ilgili bu kez de esi esimi arıyor adam bize damlayı ver dıyo damla kızımın adı sevelim demiş 1 saatlgıne demş eşimde annesi olmadan durmuyor demş siz gelin sevın bize demş bide gecen gun kızı gelmş kapıya banyodayken bn kapıyi 7 sekiz ker vuruyor bnde nasıl cıkacgımı bilemedm actım kapıyı damlayı sevcem dedi bnde uyuyor snra sevrsn dedm uyuyordu gercktn kızım 5 bucuk aylık oyuncak gbi davranuyolr saka gıbı gerçekten kızlar siz olsanız mesafe koyarmısnız

26 Cevaplar

0 oy
(3,282 puan) tarafından
Mesafeni koy sakın tek yollama sevmek isteyen gelip eve sevsin çok istiyosa komşun yapsın bitane bebe
(1,752 puan) tarafından
Esimde öyle demş bide bizdenmı kıskanıyon demş delimi ne
(3,282 puan) tarafından
Kıskanırım tabi gözümüzden sakınıyoruz boşver
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tabikide koyarım bu devirde babalar bile pek güven olmuyor ısrarla sevmek istemelerinin sebebi ne sakın tek gönderme çocuğunu kimseye
(1,752 puan) tarafından
Yok bacım gonderirmıyım gecen hafta geldıler sevdıler eve gondermek ne alaka demi vire vire öyle demeleri
0 oy
(247 puan) tarafından
Ya tabi kide koyardım kin nr olduğuna güven mi var ya valla yanlış anlamayın vak diye konuş yani ortalık virüs kayniyo ayrıca ne demek çocuğu alıp gitmek ev alma komşu al dedikleri bu oluyo 
(1,752 puan) tarafından
Sevecek olan yanımızda sevsin be muhasebet
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Etraf ortalık çk kötü sevecek snn yanında sevsn
(1,752 puan) tarafından
Bnde esime öyle dedim esimde kızdı mesafeni koy dedi zaten
0 oy
tarafından
Asla verme çocuğunu kavga et gerekirse ne hakla elin çocuğunu isterler ya
(1,752 puan) tarafından
Sanki kız kardesim sasrmışlar valla
0 oy
tarafından
Böyle bir hastalıkta mesafeni koy bence canim 
(1,752 puan) tarafından
Oyle yapcam bacım hem virus var hemde tıhf yani annesi olmadan bebeğimin ne işi var
tarafından
Yani yuz vermeseydin keşke ilk baştan
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Samimiyete bağlı benimde komşumun kızı var ne zaman işi olsa bırakır. Bende hamileyim bebeğim doğsun isim vs olursa bırakırım aileden gibiler yadırgamam yani ama merhaba merhaba olduğum birine kızımı sevdirmem de
0 oy
(119,251 puan) tarafından
ben olsam bastan o yuzu vermem bu zamanda nasi guvenipde 1 saatline vercez tacizi tecavuzu pedofilisi bi ton sapigi varken
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Kapıyı dahi açmam müsait değilim derim. Çocuğumuda kimseye sevdirmem kimse kusura bakmasın. 
0 oy
(1,048 puan) tarafından

Karşıda gorumcem var oraya bile yollamiyorum oğlumu 4 aylik babannesiyle birikte yani disari cikmam gerekmedikce yanliz birakmiyorum markete hava almaya cikiyorum babanesine birakip zaten birikte oturuyoruz uyuyosa gidiyorum uyumuyosa gitmiyorum bile baskasi öperken severken dayanamiyorim ya Allahtan 2 gorumcemin 1 eltimin bebegi olucak yakinda herkes kendi bebegiyle ugrasir oglumu rahat birakirlar:D:D

(1,752 puan) tarafından
Bide opuyolar sapur supur sinir oluyorum
(1,048 puan) tarafından
Evet ya orası da var misafir hic eksik olmaz haftanın 5 günü gelir odadan çıkarmıyorum oğlumu kimsenin kucagina vermiyorum en fazla 5 dk sonra alıyorum
(1,752 puan) tarafından
En güzeli vlla
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Madem bukdr bebek sevme merakları var bitane daha doğursun komsun
0 oy
(933 puan) tarafından
Çok istiyorlarsa kendileri de yapsın:) kimseye güven kalmadı . Minicik bebek ne işi var annesiz 
0 oy
tarafından
Valla benim eşim olsa adama laf eder mesafeyi koyar ama kızar surda amcamin çocuklarına bile sık sık çocukla gitmemi istemez. Herkese mesafeli ama bence komşu abartmış öne öyle canım
0 oy
(679 puan) tarafından
Benim karsi komsumda surekli oglumu istiyordu ben direk koydum mesafrmi simdi konusmuyor ama kendi bilir
0 oy
(179 puan) tarafından
Yok artık daha neler komşuysa komşuluğunu bilsin sevmek için elin çocuğu eve çağırtılır mı kendi çocuklarını sevsinler
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Mesafeni koy kapini acma bebeginide tek sakın gonderme hep bi bahane bul kapiya niye bakmadn n derlerse delilwrmi n
0 oy
tarafından
Sevmeye bebek ki istenirmis hele ki pedofili bu denli artmisken. Asla gönderme.
0 oy
(515 puan) tarafından
Aman verme kuzunu kimseye ya ne bilem insan guvenemez.
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım sakin çocuğunu tek gönderme kim olursa olsun akraba bile olsa kaldiki komşu ya neler duyuyoruz 
0 oy
tarafından
Tabi ki mesafe koyarım hoslanmiyorum zaten komşuluk olayindan

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 283 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 547 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 465 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.

379,364 soru

11,355,839 cevap

34,832 kullanıcı

...